Споделена история от Секс и интимност

Срам ме от тялото ми .
Здравейте. На 22 години съм, Казвам се Камелия от София.
Родих преди повече от две години, но с бившия ми приятел от когото е детето не се разбираме и реших ме да се разделим.
И така винаги съм била слабичка, 40, 41 кг.
Но след като забременях до последно всичко си беше наред до като не влязох в 7, 8 месец.
Забелязах стрии на всякъде почти а имах страхотно тяло.
И сега имам на, краката не нося късо от както родих.
По - Корема, и гърдите също имам.
Много ми е гадно, че не мога да нося късо и то нормално късо дори не мога да нося понеже, краката ми са целите в стри и вече 2 години не се махат.
Мазала съм се с какво ли не, но нищо не помага.
След раждането много бързо си възстанових предишното тегло, понеже когато отидох да раждам бях 61, 62 кг.
Сега отново съм си 41, 42, Толкова не повече.
От скоро се занимавам с едно момче близо 3 месеца, но не искам да прибързвам с него за секс а и доста се срамувам от тялото си не знам :D
Не говоря за сега а за напред какво ще правя умирам от срам и да кажа влюбих се много в него.
Много го харесвам.
Не искам заради тялото си от срам да се откажа от него, но пък и си мисля, че той няма да ме хареса!
Сега ще кажете ако те иска ще те приеме такава каквото си, да, но за мен е важно и да изглеждам добре.
За това ви моля ако знаете нещо с което да ги залича или поне малко да се заличат не знам, нуждая се от съвет.

Коментари

1.   Би трябвало сами да изчезнат след време.
Ако приятелят ти те отхвърли заради нещо подобно, значи не те харесва истински. Не се вманиачавай в нещо подобно, красотота и без това е до време.

2.   За кремове и т.н. не мисля, че има нещо, което ще помогне. По-скоро търси някаква операция. А иначе като мъж на твоята възраст и приятелка със стрии ще ти кажа, че нямат никакво значение. Моята също отначалото много се срамуваше, а аз така и не разбирах от какво :D Повярвай това момче, което си харесала ще ти гледа формите, ако ме разбираш, а не дали имаш стрии, дали имаш бенки, пъпки или нещо друго. Повярвай ми просто.. Едва ли има мъж на тази планета, който при вида на готино дупе, хубави гърди, крака или нещо подобно да тръгне да ти гледа стриите, а пък и да ги гледа, най-вероятно ще ги подмине след 1-вата секунда.

3.   Ако те бие,значите обича,такава е циганската логика,а тя е непогрешима !

4.   Ами срам не срам, такова е! Надяваш се да го приеме, както явно приема, че си с дете и гледаш да си струваш. Защото, ако на тези неща отгоре почне някоя да ми върти и номера или да ми се държи кофти по женски...Айде, няма нужда! Дръж се добре с момчето, обичай го, бъди му вярна и го прави щастлив, както за сега казваш, че той прави теб щастлива и да се чувстваш приета и всичко ще е ок :)

5.   Единствено колагена помага, но трябва да се почне още след спирането на кърменето. Веднъж появили се няма да изчезнат, но ще се свият с времето. Това обаче не е никакъв проблем за истинските мъже. Един нормален мъж би се радвал на силата и смелостта на жената до него.
Жена ми също имаше комплекси на тези тема и трябваше време да се отпусне и да разбере, че е красива такава каквато е.

6.   Никога не съм обръщал внимание на такива неща. Мамка му, жена ми изроди 3 деца от вагината си. Нямам право да се оплаквам изобщо. И не, за мен тя си остава също толкова красива. Имайки предвид, че и двамата сме на по 45, аз също не съм млад и атлетичен, както като бях на 24, когато се запознахме.