Споделена история от Секс и интимност

Жена ми иска
Женени сме от 10 години и имаме дете, като нямаме никакви тайно един от друг. Заедно с жена ми сме пробвали много неща с секса, като от скоро й споделих една моя фантазия, че искам да правя секс с мъж. Тя започна много да ме подкрепя и насърчава да направя секс с мъж. Според Вас какви може да са последствията след, като го направя?

Коментари

1.   Е какви да са, най-много да станеш педераст на дърти години. Ама кво толко, то е модерно вече, дерзай!

2.   Да се събудиш с отвити крака, но сега е топло и няма да ти стане нищо.

3.   Е как няма да иска. Съвсем спокойно после ще си поиска някой да я ебе, докато ти си си с мъжлето.

4.   Направете си тройка. Можеш да застанеш в поза 69 и да ближеш едновременно него и нея. После да си смените местата. Ако това ти допадне и искаш още помоли жена ти да ти оближе ануса и да си поиграе с пръст докато той я чука в кучешката. Така ще се отпуснеш. После застани зад нея проникни и не се движи изчакай той да добре главичката в ануса ти дай назад и нека влезе бавно и нежно. После само ти се движи прониквайки в нея, ще се дърпаш от пениса му, набивайки пениса му на дълбоко в теб, ще се дърпаш от нея... Така всички ще изживеете невероятни емоции и няма да има разочаровани.

5.   Това е от ксеноестрогените в пластмасовите бутилки и изобщо в средата. Както и скритата захар във всичко. Захарта вдига естрогенът - женския хормон.

През 40-те години преди масово да започне да се яде храна и пие вода в пластмасови опаковки, да се ядат сладки неща по-масово и да се слагат парабени в шампоаните не е имало толкова много желаещи да опитат, запитайте се защо.

Ами то просто днешните хора са с разбрицани хормони. Мъжете са с твърде много естроген в днешно време в сравнение с мъжете от преди 50-те години на 20 век и съответно затова има много гейове и бисексуални, тези желания не са породени просто от природа, а от хормонален дисбаланс. Природно много по-малко биха били наистина обратните. При жените също ксеноестрогените са проблем, при тях пък се изразява в свръх либидо и съответно изневери и болести на гърдите.

Авторе започни да избягваш да ядеш храна от пластмасови опаковки, да пиеш вода от пластмасови бутилки и да ядеш твърде много въглехидрати и сладки неща и може да ти мине това желание.

7.   Ако можеш, по-добре бъди активен, т. е. ти да си този, който чука. Пасивната роля, според мен е по-болезнена, аз съм гей, пасивен. Последствията, които могат да се случат, не са кой знае колко много, но съществува опасност да се разболееш от ХИВ, ако секса е без предпазни средства.

8.   До номер 5, ДА ЖИВЕЕ ААЙОНУС ВОНДЪРПЛАНИЦ!

Вярно е, след 60те е имало много появили се гейове и лесбийки, защото започват да пръскат с пфалати, вътрешността на консервите, от които много са консумирали. Тогава е било много модерно да се ядат консервирани храни.
Говоря за САЩ.