Споделена история от Секс и интимност

Жени какво ви възбужда неимоверно много?
Има доста теми какво възбужда мъжете, но не виждам тема какво възбужда една жена, не какъв тип мъж а какво което прави мъжът я възбужда???

Коментари

1.   Нищо не ги възбужда. Досега съм попадал само на 1 жена, която усетих че беше възбудена, докато си пишехме. Това е.

3.   Един голям и дебел надървен чеп. Шегувам се, разбира се. Присъствието на любимия човек е достатъчно, дори и без той да прави нищо.

4.   Харесвам по -едри мъже, не дебели. Просто самият мъж, докосването му, желанието, погледа.

5.   Масаж, галене по тялото, да стиска леко гърдите, целувки по бедрата и отдолу, ако наистина го харесвам и е с добра хигиена разбира се.

6.   Възбужда ме да го обичам и да вярвам, че и той ме обича. Отделно от това, възбужда ме да ме желае, да му се прави секс с мен, да му личи, че ме харесва. Не да е апатичен, инертен и безстрастен или да се държи с мен като с приятелче.

7.   Е, зависи от момента, от човека...
На мен май цялото ми тяло е ерогенна зона, така че, не е трудно да ме възбуди мъж.
Но се е случвало да речем само като го наблюдавам докато яде, има плътни, сочни устни и ...хм..
Като ме стисне с две ръце през кръста и ме вдигне леко. Като си вкара пръстите отзад в косата ми и ме дръпне към себе си. Като прекарва върха на пръстите си по гръбначният ми стълб. Някой път просто ей така като ми хване ходилото и целуне стъпалото или пръстче, ей такива неща.
Но уточнявам, че няма как да се получи с човек към който не изпитвам влечение.

8.   Като начало самият човек. Да има хубави ръце, които да знае как да използва. Да бъде нежен и да прави всичко с любов, но да има мъжката твърдост, да е по-доминантен, но с уважение. Да знае, какво да говори, без да е циничен и да мирише хубаво. Много важно нещо е да е уверен.

9.   Докосването от любимия човек. Да ме гали по дупето или с пръсти да ме пипа там долу и да ме лиже.. Само при мисълта, че ме докосва по клитора се подмокрям.

10.   Каквото възбужда и мъжете пич, просто е ако си учил нещо в училище, а не си си бъркал в носа...

Животът е оцеляване, така че каквото ти помага да оцеляваш, те "възбужда"... За мъжете това е една млада и плодовита жена, която да им направи красиви деца. С ясно изразени гърди и форми на таза. Жена, която ги провокира да я защитават. За жените пък е силен, голям мъж който може да ги защити. Жените гледат най-вече височината, и горната част на тялото - широки рамене, силни ръцете. Формата на лицето - ясно изразена челюст, очи на ловец, покоряващ с поглед, социално доминантен, екстровертен, уверен в себе си и че има право да съществува на тази планета. Мъж който ги кара тях самите да се чувстват привлекателни и желани. Т.е. сексуалността си има ясна посока - от мъжа, към жената. Мъжът е активният, жената - пасивната в ролята на оценител. Както мъжките биволи примерно се бият, и после женските просто приемат победителя, за да направят деца на генетично най-доминантния. Това е следствие на фактът за "незаменимост на самката". Всяка женска, ще направи деца и ще си остави гените, въпросът е само - на кой мъжки. Така че един вид изглежда - всичко се върти около мъжките и техните борби, но реално - то е за да се отсеят. Докато женската може само да чака, защото работата и започва след това.

Като второстепен показател - мъж с пари и възможности. Поне след 30, доста жени са се нагледали на физически признаци на мъжественост, но зад тях - нищо... Което е естествено, защото все пак не сме (само) животни, в сложна социална среда живеем, психология и съвместен живот са намесени. Така че започват да гледат повече социалното положение, работата/позицията, каква кола има, каква къща, какви пари взема, как се облича... изобщо дали самочувствието е обосновано и отговаря на житейските му постижения.

Мога да ти кажа и какво не ги възбужда. Не ги възбужда да се отнасяш добре с тях и да си въртиш живота около тях. Показваш, че си слуга, а не лидер. Не ги възбужда да им споделяш проблеми си и че ти си човешко същество, и ти страдаш. Те не искат просто човек, а успешен мъж който се справя с всичко сам. Не ги възбуждат моралисти, не ги възжбуждат "добри момчета", не ги възбуждат интелектуално насочени хора, не ги възбужда всичко което се върпиема за "странно" от обществото... всичко това отнема мъжественост и лидерски образ.

Вече останалите неща които ги приказват - да бил нежен, да ги уважавал, да имал добър характер, да им е истински приятел... Това идва след всичко останало. Т.е. като целият животински инстинкт се е нагласил и се е появила "химията", тогава част, като хора им се иска тоя мъж да притежава и някакви "чисто човешки качества". Това което не казват е - искат ги от този, който вече ги привлича като животно. Така както сме и мъжете всъщност... Да е млада, красива, привлекателна, и след това може да видят и някакви "човешките качества"... Мъжете имат склонността да простят какво ли не на красива жена... Е, същото е и при жените. И те са склонни да преглътнат какви ли не мъже, стига да "има химия". Разликата е единствено - мъжете си признаваме, че ни е водела оная работа, и затова сме попаднали на кофти жена. А жените обвиняват мъжете до последно за всичко. Те никога не са виновни, което е пак биологично. Те не са активните, някакъв мъж ги е привлякал, и животинският им мозък е дал знак зелено. Така че когато го видят колко струва реално, те се чувстват измамени. Животинският им мозък казва - ти направи точно каквото трябваше, изпълни си биологичната роля. За да не се получи, те си го обясняват - другият ме заблуди, той не беше мъжкият на какъвто се прави. И ествествено, като хора, ние си проектираме какви ли не желания и представи върху една връзка. Докато в природата, очакванията са единствено да има копулация, мъжкият да си даде гените, да е ревниви и да гони другите мъжки от "харема" си... и общо взето толкоз от него.

11.   Жените обичат с уши, от мили и нежни думи, до мръсни и цинични изрази и даже обръщения, а целувките по ушите прави чудеса

12.   Н.10 доста си точен. Аз обичам да има отношение, да ме кара да се чувствам желана, да ме глези. Обичам да си играе с косата ми. Имам дълга и гъста коса. Обичам да правя и на мен да ми правят масаж.