Споделена история от Секс и интимност

Методи за самозадоволяване
Здравейте, има въпрос към момичетата.
Кои са най-странните предмети, с които сте се опитвали да се самозадоволите. И от кои от тях сте най-очаровани.

Коментари

1.   Интересен въпрос. Мъж съм. А дали и семеините масторбират? Ще следя отговорите. И до колко години? След мено паузата правят ли го, ако вобще масторбират?

2.   Аз съм пробвала с четки са зъби. Чукайки се с две едновременно свършвам доста обилно и бързо.

3.   Сядам на стол, кръстосвам и изпъвам краката напред, слагам дясната ръка между тях и започвам да се движа леко назад, напред като притискам краката, оргазмът е много силен, след минута, две мога да повторя отново.

4.   Номер три на колко години си.

5.   Мен ми допада, слушалката в банята с гореща вода свършвам за 10м. ж32г.

6.   Момиче на17г. Намерих на маиками играчките. И с вагиналното дилдо, че е по тънко. Често масторбирам. Мисля, че не съм се отворила, нищо че го вкарвам цялото.

7.   Най-хубавата маструбация я правя, като съм настрани, гаджето бавно ме чука в дупето и отпред е свободно да маструбурам. Няма такъв кеф! ж23

8.   Мила, ами това си е анален секс. И аз го правя точно така, на една страна, но мъжа ми ми гали клитора и свършвам. Вместо ти да маструбираш, накарай твоя да свърши това, докато те чука отзад.

9.   Добре де, н8
н7 ти казва че се чуства върховно и ти пак "НЕ! Чукат те неправилно! Гледай сега да ти покажа как да те чукат в дупето!"
Що така се да омаловажиш и подтиснеш другите?

10.   Жена ми харесва краставиците, повече от вибратора който има. Така си правим имитация на тройка. Краставицата задължително се поставя в презерватив. След приключване на забавлението изплакване и обелване на кората е абсолютно годна за консумация.

11.   Номер 1, жена ми твърди, че никога не е маструбирала, карам я да се бара пред мен, тръгва да го прави, и вика: о, не мога, не ме кефи, чукай ме и пр. И не ще.
А де? !
Иначе, да, пробвали сме с вибромасажор, да й разтрива клитора, не се много (не знам защо) и иска да си го вкара вътре, а той огромен, братче, да минаваме пак на чукането.... е те така, малко сухичко и скучновато.

13.   Аз пък да обадя гаджето ми как го прави, щото нея я е срам.
На задна докато я праскам си близва пръстенцето и почва да си мастурбира клитора.
Аз не мога да и обслужвам клитора, защото я шибам здраво и трябва да я държа с две ръце за врата за раменцата или за гъ*за или циците или комбинация от тях.
Отначало я беше срам, но сега свършва многократно и през цялото време докато имам сила и желание, а аз имам много.

14.   Номер 1, някои хора го правят и след сватбата, не е невъзможно. Жените могат да мастурбират след менопаузата, но понякога им изчезва желанието, а някои изобщо не го правят.
До автора/ аворката: Погледни тази статия: http://spodeli. net/7/story-20825. html

15.   Абе н13,
а ти всъщност за кво се пънеш толко отзад, то момичето си докарва клиторен оргазъм със или без твойто участие?

16.   15, ний сме широко скроени хора и няма кой как и по колко, така е в секса приятелю, иначе оставаш капо като теб и почваш да броиш кой колко и как. Работи и е*и за да не останеш прие*ания ти накрая.

17.   Охх с това мастурбиране и сега като ми го вкара ако не се търкам нли тои да ми стиска клитора трудно свършвам. Ж 47г