Споделена история от Секс и интимност

Дали имам проблем?
Здравейте на всички момче на 22 год съм и до сега не съм правил секс. До сега съм имал около 2-3 гаджета, но те все са на доста километри от мен и няма как да ходя всеки ден. Връзка от разстояние не е никаква връзка и все нямам късмет. Та да ви попитам нещо дали е нормално или ми има нещо. Когато гледам голи жени или си мисля за такива неща членът ми става което е нормално, но не за дълго примерно 2 минутки и губя ерекция. Сутрин се събуждам почти надървен дори понякога е леко влажен. Притеснението ми е че някой ден, когато съм с момиче да не взема да изгубя ерекция и това ми е постоянно в главата. Ако ще ме питате за алкохол да пия, но не пуша. Веднъж се целувах с едно момиче и още докато я прегърнах започна да ми става и докато се целувахме яката ми стана просто ерекцията не е дълга това на какво се дължи? Хора които смятат да се бъзикат по-добре да подминат темата.
Ще се радвам и жени да споделят мнението си!
Благодаря предварително

Коментари

1.   Склонен съм да вярвам, че прекаляваш с порното. Порното изкривява мозъка и мъжете трудно го вдигат, когато дойде момента. Една жена не е в състояние да те възбуди до такава степен, както гледаш по порното каквото си искаш.

2.   Щом имаш сутрешна ерекция, значи ти е ОК. До сега мацка не ти го е пипала, а засвирка пък да не говорим.
Споко, като ти го хване и си поиграе с него ще видиш че няма да ти спадне. Напъхай и го във влагалището и е помпай здраво.
Ако нямаш с кого, пробвай с проститутка. Но не прекалявай.

3.   От автора до 2
Дано да е така защото ме притеснява да не спадне, ама иначе голямо желание имам за секс. До сега не съм правил и не знам как е. Казвали са ми, че като го вкарам члена се възбужда още повече.

4.   Много е вероятно първият 8ът особено да ти спадне от притеснение най- вече. Изобщо няма какво да се притесняваш, с малко време всичко ще е наред. Ако не искаш да казваш, че ти е за пръв път, ще кажеш, че си бил твърде превъзбуден. Ако повториш и се повтори така или свършиш твърде бързо, пак ще кажеш, че тя ти въздейства така, и така докато ти мине притеснението.
Първите пъти не го мисли толкова как да задържиш ерекция, как да задържиш по- дълго време без да свършиш. Наслаждавайте се на телата си взаимно, целувай, гали я, пробвай с пръсти нежно преди да включиш пениса.
То си е инстинктивно, ако си спокоен и отдаден на момента без да се притесняваш излишно, всичко ще е ок.

Ж

5.   От автора до 4. Благодаря много за информацията!
Вчера мислейки за секс си пуснах порно и ми се надърви и си представях как го вкарвам на момиче и свърших това добре ли е? Един пък ми каза, че не е хубаво без секс и трябва да правя нещо защото можело да ми стане нещо вярно ли е?

6.   Щом гледаш порно е нормално и да свършиш. Предполагам, че който ти е казал друго е имал в предвид въобще да намалиш или откажеш парното и да се концентрираш в реалният живот и момичетата в него.
Порното може да изтрива възприятията ти тотално и после в реалният живот да ти е много трудно да създадеш здрава и пълноценна връзка.
Това е. Иначе при теб всичко си е наред, само притеснението ти е в повече.

7.   Аз също изгубих девствеността си на 22. До преди това редовно гледах порно и мастурбирах. Това ми помогна да се опозная и да развия контрол над пениса достоен за порно актьор. Когато тръгнахме да го правим тя видя толкова зор да ме свърши, че ми беше трудно да я убедя, че не съм бил с други преди нея. Правехме много секс, дълъг, продължителен, изморителен и страстен, но без особено качество. С времето се научих да усещам жената до себе си и така. Сега дори не ми става когато гледам порно с изключение на случаите когато го е пуснала жена ми. Тогава ме възбужда мисълта, че тя го е пуснала, а не това което се случва на екрана.

9.   Здравейте от автора!
Бих искал да ви споделя следните неща и да ми кажете дали е нормално или да се тревожа.
1. Когато съм в ерекция ок, но това не е за дълго може би 1-2минутки и ми спада
2. Когато ни съм в ерекция ми е малко п*шле но е оголен
3. Трябва ли да се консултирам с уролог за да се изследвам?
Благодаря предварително!