Споделена история от Секс и интимност

Колко време издържате?
Колко време най-много сте издържали без да правите секс и без да мастурбирате, иначе казано без да се изпразвате? Поводът да пиша са някои предизвикателства, на които попадам в инстаграм, където целта е седмици, дори цял месец? Възможно ли е?

Коментари

1.   Малко над месец, 34 дни. Умишлено пробвах да се въздържам от всичко. Най-трудно е до 5-6 ден, след това става поносимо, но аз лично се надървях и от най-малкото нещо, само да видя жена и бях готов. Адски много се вдига тестостерона и енергията.

2.   Възможно е.
То цялата работа има резон, особено при мъжете. Пристрастяването към мастурбация и порнография е много сериозен проблем, вреди много. Прочети.
Без мастурбация съм издържал близо месец и половина. Тогава бях на 22. То най-накрая изпразването се случва несъзнателно, след сън примерно. Иначе без секс можеш и цял живот да живееш.
Поздрави!

3.   Ако съм много зает в ежедневието вероятно 10-15 дни ще издържа. Може би съм издържал най-много 7-8 и то си го наложих, още като бях ученик, защото имах период, в който лъсках бастуна по 3-4 пъти на ден и усетих как нещата не отиват на добре. Сега съм на 32. Нямам сериозна връзка, но се срещам с една жена. За последно правих секс преди близо 1 месец. От тогава до сега да съм мастурбирал 7-8 пъти. Но съм с доста натоварено ежедневие. Всичко зависи от ангажираността във времето. Ако си безделник, вероятно по цял ден ще биеш чекии.

4.   Чак пък месец... едва ли мога да издържа. Седмица съм издържал, когато съм бил болен.

7.   Да възможно.. По месец и нещо е имало перуоди да не мастурбира и период без секс 2 години.

8.   Без секс съм издържал около половин година, а без да мастурбирам може би около 4-5 дена.

9.   Семеен мъж правя секс два пъти месечно. Толкова ми дава жената, която е на 42г. А онанирам през ден. Това съм и го казвал но тя мисли, че се маитапя. И ми се иска но не ми стиска да онанирам пред нея.

13.   Мъж да говори че порнографията била проблем е много грешно. Това да гледаш порно и да мастурбираш е резултат от вредните и токсични жени, с които секса е мега отвратителен. И по-добре да го караш на ръчна отколкото да си хабиш нервите с некачествен секс.

14.   Номер 13 до някъде си прав но по цял ден да седиш и да бездействаш и да лъскаш флейтата... не е много окей.

15.   Някои си мислят, че не е възможно . Аз имам точно 104 дни и накрая свърших е така да видя дали ще има разлика.
104 дни, повярвай ми, ставаш каъо животно. Който твърди, че не може явно просто е тотално зависим от това нещо.

16.   С жена ми правим бурен секс и един тек на нея и стига. Колко съм я карал след това малко да го полапа ама не иска. След като си легне аз мастурбирам още два пъти, защото желанието ми продължава. На следващия ден я оставам да си почине, както и аз, но на по следващия всичко се повтаря. Ако правим секс три дни подред, а на четвъртия починем не мастурбирам. Иначе сме издържали най-много 20 дни, в които нито секс нито злобарки, но след това я скъсах. Сега съм си харесал едни пози на ъглов диван и не искам да си помисля за секс в легло вече. Лошото, е че се прибираме у дома и как ще пресъздам ъгъла на проникване, който я побърка просто не знам.

17.   13 не знае какво говори, моля да го игнорирате. От мъж. :)

18.   До номер 1 - приятел спри no fap тъпотиите които четеш. Особено това че вдига тестостерона е тотален мит. Вдига се и след 4-5 дена си пада на норналното ниво. Аз съм издържал най-много 10 дена без да душа питона и малко над година без секс

19.   Номер 13, продължавай да си вярваш в това, но накрая ще завърши зле за теб.

21.   Веднъж си бях създал навик да мастурбирам веднъж на седмица, но бързо се разучих.

22.   То и дълго да издържаш, пак ще се изпразниш вечерта супер лесно. И става много неприятно, затова гледам да не държа повече от седмица.

23.   Пиша от името на автора. Мисля, че въпроса може да се отнася и до жени. Но няма отговори. Или няма жени.

24.   Две седмици. Бях болен и това ми беше последен дерт.

25.   До 18 от 1. Аз не съм ги и почвал, просто ми беше интересно да пробвам и споделям разликата. Това, което казваш си е за теб, различни хора сме все пак. Разликата се изрази в следните неща:

-Повече енергия, някак си бях по-жизнерадостен.
-Много по-голяма възбуда към жени
-Много по-добра и продължителна ерекция

26.   Организма на индивида също взима последващи решения. Не "блъскаш" не чукаш и те посещава другарката "нощна плолЮция"- пълниш боксерките обилно, защото "машината" работи- произвежда "белогвардейци". При тинейджърите помага и за акнето- намалява го. Облекчавайте се, не се стеснявайте. Нормално е но прекалявайте за да имате постоянна евелтия и тонус.

27.   Зависи от много неща, когато съм много уморен от работа се прибирам настървен да тренирам, ще имаш ли време да си с жена или пък на ръчна? Когато се прибера, вземам душ, ям и тренирам, нямам време за плътски мисли Много ми харесва усещането на умора, сърцето бие бързо, устата ти е леко суха.

28.   Най много два три дни. И ако жената не ми даде си правя чикия.

29.   Разбира се, че е възможно. Моят последен рекорд е 278 дни. Много е трудно в началото, изисква титанични усилия на волята, но минеш ли една преломна граница, която обикновено е някъде около трета-четвърта седмица, нататък става доста по-лесно да не си посяга човек.

30.   10-ина дена, макс. 12-13, когато съм бил болен или ок. седмица, когато съм бил командирован с някаква физическа дейност преди години.
Но не е полезно за простатата съвсем без изпразване. Особено тия дето пишете с месеци и т. н. Това са глупости. Да, прекаляването с чикии и особено порно не е полезно, но мъжа трябва да изпразва дисагите поне веднъж на няколко дена.
А и друго - аз например никога не съм имал полюции, дори като дете/тинейджър. Така че организма не винаги се саморегулира.

31.   Организмът винаги намира начин да се саморегулира. По принцип излишната сперма се изхвърля незабелязано при уринирането, което си е най-естествен, нормален и щадящ начин за саморегулация. Полюциите са по-скоро изключение. Аз примерно да съм имал не повече от 3-4 общо за целия си живот.

За простата тъкмо честата мастурбация е доста вредна.

32.   Мастурбацията не е вредна, стига да не е прекомерна, гледането на порно е вредно, от това е добре човек да се въздържа.

33.   31, я разясни за изхвърлянето с уриниране, че ми звучи съмнително. За простатата също дай повече обосновка.

34.   На ден 1 път бия ръчка, но съм стигал до 3 пъти, иначе бия през ден най много, но сега всеки ден по минимум един път, девствен мъж на 20г.

35.   със съпругата ми правим секс поне три пъти в седмицата, ако не след 3 дни въздържание започват да ме болят тестесите. М57

36.   Честно казано стигал съм до месец без ножки. Като съм зает и много уморен забравям но се дърва яко през деня. Не знам каква енергия ви дава, но аз като се източа ми е много по леко и съм съсредоточен. Преди работех в един офис и съм си удрял в тоалетната с телефончето без звук само и само да се успокоя. Действа ми тонизиращо.