Споделена история от Секс и интимност

Да споделим най-мръсните си фантазии - част 2
Здравейте, тъй като темата вече я има, но главно е коментирана от старата генерация, реших да направя втора част, ако модераторите одобрят.

Нека видим фантазиите на "новото" поколение. Променили ли са се с годините, какви са тенденциите.

Тези, които са коментирали темата преди 10 години, ако още са тук - нека напишат изпълниха ли част от фантазиите си?

Ще се радвам да вземат участие повече хора.

Правя тази тема, защото е най-коментираната и има голям интерес към нея, просто коментарите, както споменах са от преди много, много време.

Моите фантазии ще ги споделя последствие в коментарите според това как се развива темата.

Поздрави.

Коментари

2.   Моята фантазия беше да оправям отзад някои от момичетата, с които ходих през последните години. С две от тях бях в дълги връзки от по няколко години и често ми даваха. Сега съм млад мъж, наближаващ 30-те и се радвам, че си сбъднах някои от желанията в леглото. Другото което много ми харесваше, но и някои отказаха да го правят е като им свърша в устата да гълтат. Но това по принцип не всяка жена го прави. Имах и хубав и лош секс с различни жени и смятам, че добих някакъв опит макар това да е относително, защото с една жена може да си ок, а с друга да си зле.

Поздрави,
Не бях от активните в миналата тема. Но тук ще следя с интерес.

3.   Имам една такава фантазия, която обаче не бих осъществил, на 23 години съм. По принцип харесвам жени и ми се иска пак да имам любовни отношения с тях. Понякога обаче, мастурбирам и си представям как ме чукат няколко мъже и, че им доставям всякакви удоволствия. Не бих я осъществил, защото не знам дали ще ми хареса, но ми е приятно да си фантазирам такова нещо. Вероятно модераторите няма да одобрят коментара ми, но просто исках да споделя това.

7.   Винаги съм си фантазирал разкрепостени и донякъде извратени неща в секса, някой от тях реализирах а други не още.
Едно от нещата които стана реалност е писинга, с бившата го правихме постоянно а сега с жена ми от време навреме.... винаги искам да експерементираме и да стигаме все по далеч.

8.   Моята фантазия е, да видя клип по БНТ, БТВ и Нова, как Спецов чука Кокорчо на задна, а той после му прави един як Харвардски минет с лед!

9.   Към автора-можеш сега да споделиш за себе си, ако искаш...,написал си, че ще споделиш-в зависимост как се развива темата, но според мен е добре да споделиш-независимо колко коментара има. Все пак има хора, които са споделили..., а пък на мен ми стана любопитно -какъв ще е твоят коментар по темата:)

10.   Моята фантазия е да сме в леглото с мъжа ми, да ме прегръща нежно, да ме целува, по устата, по шията, бавно да отиде надолу към гърдите ми. Да смуче зърната да си играе с тях. После да слезе надолу към корема и към пичката. Да я лиже и играе много, да лиже и играе с ануса също. Да му дам една хубава свирка и да чука и отпред и отзад за много време. Когаго е време да свърши да го взема в устата ми, да глътна всичко без да се изгуби нито капка. Да се прегръщаме пак след секса.
Не е нещо специално... Просто толкова хубаво става с любов и когато партньора знае как да те задоволи. Често си мечтая за такъв секс с дълги игри и много чукане.

11.   Към номер 10-ти звучиш, като мъж, не мисля, че това го е писала жена:)

12.   Номер 11, номер 10 е жена. Мъж никога няма да напише, че иска да се орегръща след секс. Има много жени, които харесват всички варианти за секс, други са услужливи в леглого и обичат да се нагаждат според желанията на оартньора.

14.   Ставате досадни вече.

16.   До Номер 14, никой не те кара да отговаряш!!!

17.   В момента фантазията ми е свързана с мъж, и аз мъж. Желая да маструбираме и да се гледаме един друг.
Не виждам как ще я осъществя, обаче-:)

18.   16, но и никой не ми забранява.

19.   Имам сериозна връзка вече от 2 години. Аз съм жена на 25години. В началото любовните ни взаимоотношения бяха много зле. Нямаше нито разбиране, нито удоволствие. Говорили сме много пъти на тази тема, но нямаше подобрение. Преди седмица отново повдигнахме тази тема и му споделих и му споделих отново моите фантазии, а именно: Аз обичам грубия секс. С две думи обичам да съм доминирана. И по точно... Да ме шляпат по дупето и отпред. Да ми щипят зърната и да ми мачкат гърдите. Като цяло болката ме възбужда. Искам да се държат с мен все едно съм робиня. Да ми натискат главата, да ми удрят шамари. До сега съм позволявала само да си играят с дупката ми отзад, но ако си мисля, че ако съм достатъчно възбудена може да дам и отзад, защото както казах болката ме възбужда. И взе че се получи. Още същата вечер партньора ми взе, че го направи и беше най-якия секс, който съм правила.

20.   Аз съм мъж на 44 и от 22 години живея в Белгия, където първите години завърших, а после направих бизнес и се ожених. Бизнесът ми е с свързан с конфекция и се разви отлично, като преди няколко години се преместих от столицата в най-северната част на страната в едно неголямо курортно селище, където си купих къща за почти един милион и двеста хиляди евро. Бяла също, като лицето на сестра ми, като скоро ще и сложа виолетова врата - любимият ми цвят, тъй като такива бяха най-често носените бикини на сестра ми докато живеехме в България с нея, двете завеси от двете страни на прозорците също са обемисти плътни и сега зелени, но скоро ще са и виолетови - от същата материя и цвят от, който беше и най-често носеният и сутиен, като и когато ги прибера една до друга в горната им част, а ги стегна с каишките им и раздалеча една от друга в долната им част, получавам и формата на сутиенът и. С двор чиито стени са с пълзящи зелени растения по тях, а дворът е с декоративни храсти и дръвчета, зелен. Уедиен. Вътре на първият етаж е спалнята с голямото легло за двама, където до преди да се разведа преди 6 месеца спахме с жена ми и има камина срещу леглото, а подземието на къщата е разделено на фитнес зала и киносалон. Карам бяло BMW X7 модел 2018. Инвестирах толкова много във външен имидж, защото съм може би най-големият фен на света на западната концепция "Живот без деца", която се разпространява с пълна сила тук и в САЩ, а нали жените страшно много искат да имат деца, опитвах да компенсирам това, че не мога да предложа дете на жена с това тя да живее в охолство и аз да изглеждам атрактивно за да остане жената с мен и да не се разпадне бракът ни, като за това ползвах и фитнесът, където следвах фитнес програмата на Дейвид Лейд, така, че да съм пълно негово копие като тяло и пропорции, а като лице максимално много на Джодрж Клуни, като за целта ходих на интервенции за оформяне на лице. Но не се получиха нещата, защото за жените явно детето е много по-важно отклокто мисля. Разведох се два пъти досега, след дълги прекарани спорове с жените ми, защото жените искаха мъж, който да ги дари с дете. Причината да не искам дете е, защото първо не мога да ги понасям, второ винаги ме е отвращавало за жената мъжа да е просто средство, като целта е детето. То това си беше нещо като тест дали ме обичат истински, а не инстинктивно. Обидно ми е жените да ме третират като суровина за разплод, като извън това да няма нищо, което ни свърза дълбоко, като заедно с това жените да се опитват и да ми пробутат евтини симулации на вътрешните качества които има сестра като човек, като и често сами да си вярват, че вътрешно са нещо, което всъщност не са. Както вече споменах имам с десет години по-малка от мен сестра в България, която наскоро поради заболяване претърпя голяма операция на вътрешните полови органи и от тогава не може да има деца. Няма дете от преди това. Мъжът с който се бяха оженили наскоро и също, като жените, които ме напуснаха взе, че реши, че трябва да се хване с жена от която може да има дете и взе, че и изневери и се разведоха, като сестра ми изживя страшно тежко всичко това и още не е добре психически от преживяният шок. Освен това сестра ми смята, че мъжете от тук нататък ще я използват само за секс и никога няма да има дълга и стабилна връзка защото не може да създаде семейство. Страшно ми е жал за нея. А тя е толкова красива. Освен това е единствената жена, която винаги ме е разбирала, при това без думи между нас, както и аз нея по същият начин. Страшно благородна и добра не прави интриги не дразни хората. Не е пресметлива и има вътрешна топлота в нея. Тя ме подкрепяше в най-трудните ми моменти, когато всички други включително и родителите ми ми бяха обърнали гръб. Никоя друга жена освен нея не ме е третирала като човек без да очаква нищо в замяна на това и мило отношение и с никоя друга жена не съм имал общение дори близко до това каквото с нея. От както се случи това нещо с нея нещо стана в мен много дълбоко и много сериозно и чувствам, че ще се побъркам. Страшно ми е тъжно за нея, страдам, защото тя страда, ние сме свързани и непрекъснато я мисля. Ако има жена на света при, която това тя да е щастлива е по-важно за мен от това аз да съм щастлив, това е сестра ми. И бих направил всичко за нея. Мислех дори да ходя на психиатър заради това ми състояние и тези ми фантазии с нея които ще изброя, защото те са ми в главата непрекъснато още от ставането, целия ден до късно през ноща. Постоянно и постоянно все тези неща. А облекчение никакво, а става само по-дълбоко. Допускам грешки поради разсеяност, защото след, като се случи това нещо със сестра ми живея в един съвсем друг и откъснат от реалността свят. Свят на фантазии с нея в който се чувствам прекрасно. И не искам да излизам от него. Не искам да я виждам да плаче и страда на компютърът ми през интернет. Знам, че това за което се досещате не е редно, но това е положението и не мога да го променя. И преди да задвижа фантазиите ми така, че да опитам да станат реалност, реших да си излея душата тук за да видя дали ще ми олекне така, че поне да бъде търпимо за да не допускам грешки от разсеяност. Иначе ще се побъркам. Определено ще задвижа фантазията ми към реалност най-късно до три месеца, защото в момента работя по нея. Това, което правя сега е да ми направят таванът на спалнята да не е гладък, а на релеф силно наподобяващ булчинска рокля разстлана по целият му обем, като на едно място там да ги има изваяни двете ни лица - моето и на сестра ми близко едно срещу друго, но под ъгъл, малко по-напред срещу леглото и под тях да има по-издаден релеф, който подобно на було ги закрива така, че да не се разбират какво е от позицията на човек в спалнята, но да се се виждат и разбират ясно само от позицията на човек лежащ на леглото и гледащ към тях, като и когато е тъмно в спалнята само лицата да са огрявани от съвсем слаба светлина и да светят леко в тъмнината. Нещо което бих направил много отдавна в спалнята ми, ако не се бях женил. А от двете страни в предната част на леглото смятам да сложа по пет една до друга плоски и приличащи на кристали с различна височина всеки, като най-високите са в средата, а по-ниските отстрани, подредени в права редица и със заоблени върхове нощтни лампи тип кехлибар със запечатани в него цветя - начинът по, който изглеждат обичайно маникюрите на пръстите на ръцете на сестра ми.

Ето я фатазията ми, която ме мъчи непрекъснато почти денонощно и от, която вървя като маносан по улиците, защото съм откъснат от реалността и, която определено ще задвижа скоро иначе ще вляза в лудница. Мисля, че е въпрос на гледна точка доколко и дали е мръсна, но със сигурност е много силно изявена в мен и ми е цел.
Тя е: Отивам в България. Влизам в апартамента на сестра ми, без сестра ми да усети, че съм влязал и отваряйки вратата на стаята и я заварвам да плаче. В момента в който ме вижда тя се изправя и лицето и се променя на 180 градуса, става щастлива, като заедно с това си протяга ръцете към мен и са хващаме за ръце. Тогава я прегръщам и я карам да ми обещае нещо. То е да ми позволи да и оправя животът и да я направя най-щастливата жена на света и никога повече в животът и да не изпита разочарования. Но за целта трябва да ми се довери сляпо. Тя ми обещава. Тогава и казвам, че може да се махне от гадната България и да дойде при мен и да и уредя животът в чужбина. Тя спазва обещанието си и ми се доверява. Но ми каза, че ще е проблем понеже не знае чуждият език. Аз и казам да не се притеснява за това и, че ще уредя всичко, докато започне да го говори. Обещавам и, че като научи основните неща ще я уредя на едно място, като рекламно лице за снимане на дрехи и само веднъж месечно ще отива там за да я снимат с екземпляри от нова колекция и без почти да говори, а през останалото време ще си си прекарва времето в различни забавления - увеселетилното паркче до нас направено за туристите, шопинг центърът до него и плажът, който е на петнадесет минути пеша от къщи, като цяло в права линия без опасността да се загуби, понеже сградите тук са еднакви като капки вода и само един завой гарантира изгубването на човек, който не живее тук, както и в къщи ще си прекарва времето във фитнес залата и киносалонът, както и другите забавления. Като само я помолвам да ми прави от любимите ми сладки, които само тя може. Понеже в началото тя не разбира нищо от езикът, трябва да е постоянно с мен като излиза. Използвам това за да я водя по молове и да и купувам скъпи дрешки, а вечерите я водя на скъп ресторант. Когато и взема дрешка или друг скъп аксесоар тя винаги го слага пред мен и ме пита "красива съм нали? ", като трепна в очакване на този момент за да видя отново изящтната и пленителна усмивка на неземно красивото и бяло лице, най-красивата гледка, която съм виждал. Купувам и цветя, скъпи подаръци, карам я да се смее, отнасям се с нея като с принцеса. Накрая тя ми пита нямам ли приятелка и не ми ли пречи с присъствието си като живее при мен. Тогава аз и казам, че не, защото за това време съм имал възможност да съм с много красиви жени и да се оженя за такава, но съм ги отблъсквал през цялото време, защото сърцето ми винаги е било заето само за една жена с която обаче времето и обстоятелствата са ни държали разделени един от друг и, че не бих бил с никоя друга жена на света, докато тя е в сърцето ми и, че ако някога бъда с жена това ще е само с жената за която бих се оженил (за жена в истинският смисъл, която е доказала, че ме обича и държи на мен, а не за вагина раждаща ми деца, на която, ако не правя деца или няма пари, няма и любов тогава) и това е тази въпросната жена. Тогава сестра ми ми каза, че е сигурна, че отново ще се срещна с тази жена. Тогава аз питам сестра ми спомня ли си обещанието, което ми е дала докато бяхме в България - да ми позволи да и уредя животът и да я направя най-щастливата жена на света, като ми се довери сляпо. Тя ми казва да. Тогава аз и казам, че е време да изпълни обещанието си. Тогава аз и признам, че тя е жената за, която става дума. Казам и, че не е минал ден в, който да не мисля за нея и, че никоя друга жена не ме е докоснала до сърцето и една десета от това, което тя и, че не искам да имам нищо с никя друга жена и да я направя най-щастливата жена на света. Тя ме кара да се закълна, че не се шегувам с нея. Когато го правя тя става много замислена малко след, което ми признава, че откакто е при мен в нея са започнали да се зараждат чувства сходни, като тези, които имам аз към нея, както и е чувствала през цялото време, че аз я харесвам като жена, но се е притеснявала малко от това. Казва ми, че и е много приятно с мен, но и двамата трябва да си потърсим партньори, защото това е страшно нередно да имаме такива отношения. Аз и казам, че съм опитвал да намеря десетки пъти заместител на нея с други жени, но не се е получило, независимо колко са красиви, защото не мога да съм с друга, когато в сърцето ми е само една жена и, че не искам да виждам никоя друга жена на света освен нея. Казам и, че ми е дала обещание и трябва да го изпълни - нищо повече от това да ми даде шанс да я направя най-щастливата жена на света. Казам и, че искам да отидем на море само двамата, понеже ми е страшно приятна компанията и с уговорката никой да не прави нещо на другия, което му е неприятно, като условието е, че ако нещо не и хареса, просто да ми каже за да спра, като и казам, че никога не бих и направил нищо, което да я нарани, защото ми е сестра. Както и, че това, че само да я правя щастлива, мен ме прави щастлив дори без нищо друго, защото за мен тя е най-ценният човек в живота ми. Тя ми каза, че това е страшно нередно, но ще го направи. Казвам и, че искам да отидем на море за дълго на Малдивите и да съм с нея през цялото време, без да се раделяме за миг, като, ако нещо не и хареса просто да ми каже. Тя ми казва, че колкото и да знае, че е нередно това ще го направи и ще отидем заедно там, защото ми е обещала. Аз и благодаря, че ми се довери и положи усилие и и обещавам, че винаги ще съм до нея и никога в живота и няма да я изоставя и няма да и направя нещо с, което да я разочаровам или, което да и неприятно или да я нарани. Тогава тя ме прегръща. Стоим така 20-на минути прегърнати на канапето, като през цялото време я галя много бавно по косата, без нито дума между нас, като тогава тя от време на време силно впива пръстите на ръцете си в мен и малко по-късно тя си надига главата и тогава лицата ни се срещат от близо. Тя приближава своето съвсем леко към моето, като аз инстинктивно в същият момент правя същото и тогава се целуваме. Първо леко по устните. После отново и все по-силно и страстно докато през цялото време и повтарям, че искам да съм винаги с нея. След, което се преместваме в спалнята и го правим от 11 вечерта докато става светло без да спираме докато сме на слаба светлина и върви съвсем тихо между нас постоянно песента Mariah Carey - Without You, която съм пуснал и на фона на аромат на жасмин с афродизиаци, които съм сложил във въздуха. През цялото време се държим за ръцете. Освен в случаите, когато и масажирам с пръсти грапавината в предната част на влагалището и докато и целувам клиторът. Нещото, което забелязвам, че я кара да се чувства особено приятно и което аз също чувствам до голяма степен да резонира в мен, защото ние сме свързани. И което страшно много ми се иска да и правя цялата нощ непрекъснато. Но което не продължава толкова дълго, колкото ми се иска, защото сестра ми иска да се любим за да може да вижда лицето ми. Искам да съхраня мигът ни с негова мелодия и аромат, които заедно с мигът закачен за тях да се запазят дълбоко в мен и да си припомням чувството отново всеки път в момент, когато тя не е до мен като си ги пусна. Това е един от най-специалните моменти в живота ми. Едва тогава легнала за пръв път на моето легло в спалнята ми вижда изваяните ни заедно лица на таванът и се убеждава, че всичко, което съм и казал, че съм чувствал към нея през всичките тези години не е преувеличено нито с процент. До преди тази вечер си мисля, че няма начин да обичам жена по-силно от това, но се оказва, че съм се бил лъгал. След ноща, която прекарарваме хлътвам в нея до степен на пълно безумие и неадекватност. Много отдавна не съм изпитвал подобно чувство, изживяване и удовоствие от контакт с жена. Предполагам, че това се дължи на това, че като цяло ние винаги сме били едно цяло, а сега сме такива и в допълнението на интимността. Само това, което чувствам, когато само я държа гола в себе си и най-вече това да виждам лицето и прегърнато върху гърдите ми - именно лицето на собствената ми сестра, докато топлината от горящата камината гали телата ни е чувство, което не може да бъде изразено с думи и, което не мога да получа от никоя друга жена, защото никоя друга жена на света не е сестра ми. Чувство и удоволствие, което не би могло да бъде постигнато от секса с всички красиви жени на света взети заедно, защото макар и само от една единствена жена то е чувство и удоволствие от далеч по-висока категория. Сексът е коренно различен като изживяване от това, което познавам. Ако с друга жена единственото, което ме е интересувало е какво ще получа като удоволствие от секса с нея, то при сестра ми единственото, което ме интересува е как да и доставя удоволствие така, че да не знае къде се намира и това да ни сближава допълнително и да иска да е с мене и никога дори да не си помисля за друг. Като от това, че тя получава такова удоволствие, аз получавах удоволствието от самото това нещо и то много по-силно от удоволствието просто от секса. То е по цялото ми тяло сякаш, че ток преминава по цялата дължина на тялото ми особено по гръбнакът, а не просто удоволствие само по ерогенната област, както е секса до преди това. После, месец по-късно като през цялото това време ние прекарвахме всяка вечер в нас по този начин едва успявам накрая да събера воля за да се откъсна за малко така, че да отида да взема билети за Малдивите, където отиваме на меден месец. То е през Февруари или Март, когато от цялата година там времето е най-приятно и романтично. Като там е в пъти по-силно всичко и там сестра ми прави насаме с мен неща, които никоя друга жена не е правила, но които няма да споменавам, защото тук може да има хора със слаби сърца. Но отново казвам, колкото и да е страстен сексът със сестра ми, той никога не е животински и бесовски като с другите жени, а е изпълнен с истинска и чиста любов, просто не мога да имам бесовски сексуални страсти, когато правя секс със сестра ми и лицето и е пред очите ми. Това ме превръща в един съвсем друг човек. Заради бесовските сексуални страсти с които съм изпълнен, както сте и всички вие и които винаги са били основата на секса ми с друга жена аз на практика никога не съм бил с жена, защото съм бил с нея само физически, а съзнанието и мислите ми не са били с нея тогава, а на съвсем друго място, като тя е била просто "патерица" с чиято помощ съм стигнал до там. Това не е любов между мъж и жена, а измама, както не е любов, а измама това за, което жените са ме избирали като мъж. Просто животински инстинкти и в чието съзнание съм просто средство за разплод и отглеждане на дете. Благодарение на сестра ми чувствам какво е любов между мъж и жена. За пръв път от много време насам съм с жена, а не с "патерица" отвеждаща ме в животинския и бесовския свят. И най-важното никакъв секс с нея да не говоря за секс с друга жена, не ми носи по-голямо удоволствие от това, което вече споменах - навън да е тъмно и страшно студено, а ние вътре и сестра ми легнала гола върху мен докато топлината от огъня гали голите ни тела и да виждам лицето и излъчващо щастие прегърнато върху гърдите ми - именно лицето на собствената ми сестра. Това е нещото, което ме кара да се чувствам добре, както от нищо друго и няма по-приятно чувство и по-голяма радост за мен в животът ми от това да знам, че аз съм направил сестра ми толкова щастлива. Но дори изброените моменти просто бледнеят пред краткият, траещ едва няколко секунди момент, който сестра ми ми дава докато сме там. Завеждам сестра ми на едно закътано място от плажът, където целият плаж там е обрасъл в палмови дървета и храсти и съответно там не се излежават хора, които да гледат към океанът. Казам на сестра ми, че искам да влезем двамата в океанът. Влизаме навътре, като водата е малко под гърдите ни. Нося със себе си плувна възглавница, която съм приготвил за целта като съм я отворил и цялата вътре напълнил с глави от червени рози омесени с етерично канелено масло. Както сме един срещу друг сами двамата в океанът, казам на сестра ми, че имам изненада за нея. След което се гмурвам надълбоко във водата под нея и изчезнам от полезрението и. И докато съм под водата разкъсам плувната възгланица и всичко в нея изплува на повърхността. Сестра ми изведнъж се озовава обградена от рози в океанът и сред наситен аромат на канела. Тогава аз се показам на повърхността пред нея и докато двамата сме в океанът насред рози и сред силен аромат на канела аз с едната ми ръка погалвам сестра ми по лицето, като заедно с това и предлагам да се омъжи за мен, държейки с другата ми ръка скъп годежен пръстен в кутийка, който съм купил за целта преди да заминем. Тогава тя ми дава най-прекрасният миг в живота ми като ми каза, че никога не е изпитвала такива чувства към мъж както и, че е съгласна да се омъжи за мен, след което ми позволява да и го сложа на ръката. Стоим сред розите и аромата в океана и се целуваме и прегръщахме дълго, като не ни се иска да излизаме от там никога, а на небето тогава са розови облаците, сякаш природата се радва за любовта, която имаме и ни поздравява за това по този начин.

Изповед на чувствата на В. за М.

21.   Моята фантазия я осъществих, като бях на 27 години. А тя беше, да съм с много красив мъж, да отдели доста време в любовна игра и когато съм супер възбудена, бавно да ме обладае в девственото дупе. Стана точно така, получи се страхотно! След това бях стъписана и объркана, защото секса отзад ми хареса повече от вагиналния, още от първия път.

22.   Моята фантазия беше да ме чука баща ми. На времето го писах в някакъв сайт, който днес го няма. Мисля се казваше ли4но. Седмица след като поствах фантазията си, се случи. Тогава бях в 5 клас сега съм семейна с дете на 5 годинки. Независимо от това, го правим поне два пъти в седмицата с татко.

25.   Как изобщо има толкова откачени хора, прочетох по нагоре някъде че еволюцията е тръгнала назад и вече не се съмнявам.

26.   Коментирал съм темата преди, на мен също ми е интересна, някой неща от фантазиите си ги осъществих други все още не.
Фантазирал съм си да сме на някое романтично място с партньорката ми, място което и на двамата ни допада, съвсем сами сме и можем да се натискаме и да правим неща без да се притесняваме, тя е облечена оскъдно и секси, всеки удобен момент демонстрира нейната женственост и ме предизвиква да я желая още повече но все още не ми пуска, целувам я страстно и я докосвам там където иска най много, прошепва ми на ухото че иска да пикае, прави го докато е облечена следва страстен, мокър и дълбок секс.
Някой от нещата сме ги направили но не всичко, няколко пъти съм я чукал а тя е пикала, няколко пъти също се напишка докато се целуваме, но все още не иска да го направи на публично място

27.   Не знам дали е осъществена фантазия на жена ми. Става дума за пишкането. Няколко пъти вече влиза в банята, вика ме, иска да съм зад нея и прави един зад друг правим анален секс. Тя по някое време се изпишква. Докато пикае ме е инструктирала да не спирам да я чукам. Странно е, че тя така стига до оргазъм, от пишкането и чукането в дупето. След нея и аз свършвам навътре в ректума и. След такъв секс е видимо щаствлива и много ме обича.

31.   Не знам доколко сънищата са фантазия, но в юношеска възраст, гледайки чат-пат порно по нощите (тогава нямаше изобилие като сега, а се чакаше след полунощ за любимия мъжки канал XXL, където даваха по 2-3 филма), попаднах на една страхотна сладурана, която толкова ми хареса, че направо се влюбих и станах нейн фен. После, като влязох в казармата си купувахме порно списания и вестничета и един ден попаднах на цяла статия за нея със снимков материал. Пазех ги до уволнението и си бях налепил целият шкаф с нейни голи снимки. Дотолкова се бях захласнал, че дори почти спрях мастубацията, мечтаейки за нея. И не само да я обладавам, а и да я целувам, галя, мириша, а бе да правя любов с нея. Щом се сещах за нея, мигновено се надървях. Имах гадже, но тя нито беше толкова красива, нито имаше толкова нежно излъчване, нито дори имаше такова тяло и такива крака. Постоянно фантазирах за въпросната актриса. След като се уволних, след половин година се разделих с гаджето и в следващите няколко месеца останах сам. Бях започнал работа и нямах много време за гаджета, дори и за самозадоволяване. Не бях лъскал от няколко седмици. Една нощ си легнах и заспах уморен. И тогава в сънят ми се появи тя. Сънувах, че съм на един площад в чужбина до някакъв фонтан, разглеждайки някакво авто списание. И изведнъж някой ми казва с нежен глас: "Извинете, знаете ли къде е тази улица?", сочейки ми карта. Когато погледнах към дамата, която ме питаше, щях да получа удар от изненада и възторг. Беше тя. Беше облечена с тясна и късна шарена рокличка и обута на високи токчета. В съня си и казах: "Това си ти, как се появи"? Тогава тя каза: "аз знам, че много ме желаеш". Отидохме в някаква горичка и там от някъде извадихме бутилка кока-кола, пиехме от едно шише, а аз изведнъж започнах да я целувам и пипам между краката насред полянката. Сънят беше толкова реален и всичко в него беше толкова яко, че до ден днешен се сещам. Съблякох я чисто гола и проникнах в нея с неописуема възбуда. Усещането беше невероятно, направо като истинско. В съня си, докато я целувах и обладавах, само и повтарях: "леле колко много те желая, умирам за тебе" а от нея чувах само стонове. Шундата и беше подгизнала, а хуят ми се пръскаше от възбуда и дълбоки бавни прониквания. Не знам колко време продължи сънят, но дори сънувах, че се изпразвам в нея. Усещането беше точно като истински оргазъм, макар и насън, но с разликата, че в съня хем се празнех, хем не можех да се доизпразня, което беше много странно, но в същото време неописуемо готино. Ако мога да го сравня, беше нещо като много чувствен секс, който непрекъснато покачва възбудата и, който не искаш да свърши. Събудих се, целият бях надървен и побъркан от възбуда, к.ра ми беше мокър, макар да не бях свършил в гащите, а само в съня си. Имам и други подобни сънища и с други жени, в това число с бивши гаджета, но този беше първият, който ме побърка от кеф макар и само насън. Дори сега като го описах се надървих и ми потече.

32.   31, и, коя е тая въпросната актриса, по която така ти потичат лигите?? Хайде, кажи, не я пази само за себе си!

33.   Не мога. Ревнувам я. Пък и си е мой съкровен спомен, колкото и откачено да звучи. Много красива жена с нежна и чувствена красота. Поне по моят вкус. Тя отдавна е приключила с порното. Някой ми каза, че живее в Италия, омъжена и с деца. Сигурно много се е променила, но тогава ( преди 20 и кусур години) беше страхотна. Отдавна не точа лиги, даже ми е смешно, но понякога спомените сгряват. А това си беше повече от странно преживяване. Впрочем, дали някой друг е имал подобен сън. Аз последно преди 2-3 години сънувах много як сън с 2 млади мацета ( които никога не съм виждал в реалния живот, но бяха руса и чернокоса) как го правехме, как ми духаха и беше също много яко. Иначе отдавна съм женен с деца, дори във втори брак. Казват, че сексуалните сънища са плод на неосъзнати или нереализирани желания. Никога не съм правил тройка и може би за това и сънувах. И други сънища съм имал, но онзи си беше най-най.

34.   Да ме излиже и ме повтори. След като сме свършили взаимно. До сега ги е правил един два пъти но бях доста млада

35.   Интересна история на N27. Едва ли чете към днешна дата тук... Струва ми се, че това "пишкане", всъщност е скуиртване. Вероятно мацката я е срам да си каже, че (само) там й е "върха".
Интересно би било и други (особено дами) да изкажат мнение - възможно ли е просто да си пишка за достигане на някаква максимална възбуда или е по-вероятно точно да си скуиртва ("тайно")?

36.   До 19
Малко жени има като теб с твоята фантазия.
Много голямо доверие трябва да имаш на мъж за да я осъщтесвиш.
Едно е да имаш фантазия. Съвсем друго е да го изживееш. Можеш да се стресираш и това може да се хареса на твоя партньор. Не го познаваш достатъчно. К. Д.

38.   До 34
Трябва да му напомняш по често че всичко е взаимно. Трябва да дадеш ако искаш да получиш нещо. Така е и с секса.
К. Д.

40.   До 35
Мъж съм, но имах една приятелка която се възбуждаше когато пикае, влизаше в банята докато съм там и пикаеше пред мен права, много често се случваше и по време на секс, на мен също ми харесваше и почти винаги го правихме

41.   До 34
Няма по хубаво нещо от това да излижеш една жена след секс.

42.   До Н41. Защо няма повече мъже(момчета) с такива възможности. Или аз поне не попадам на такива. Ми ми е само мечта. Семеина на 48г.

43.   Имах случка, като на №27, с жена ми. Само, че беше в една горичка до един плаж. Бяхме на плажа, когато тя ми каза, че е много възбудена и иска да се чукаме. Горичката беше съвсем близо и се скрихме зад едни храсти. Намаза себе си и мен, искаше анален, само си отмести банските. И го направихме, аз легнал по гръб, а тя ми седна с груб към лицето ми. По едно време каза, че не издържа и започна да пикае, опика ми краката. Казваше, че и е голям кеф! Усетих, че в същото време аналният и мускул съвсем се отпусна и като се изпика, пак малко се стегна. Носеше и мокри кърпички, да ме забърши накрая. Все пак не си беше правила промивка(клизма).

44.   До 42
Аз също съм семеен.

45.   До 34, 41 и 42...
А най -хубавото е, когато я лижеш,
след като си свършил в нея....
да си излижеш собствената сперма от путката и.... невероятно...
Който е пробвал... знае...

47.   До 43 - браво за запомнящата се случка. На колко години сте били когато се е случила, ако мога да попитам? На морето явно им "пада пердето" на жените, що се отнася до анален. При нас беше в хотел, не навън. Но никога дотогава не бяхме го правили. Прибрахме с в стаята, аз тръгнах да се преобличам и като погледнах, тя се беше подпряла на скрина, със свалена рокля и леко разтворени бузи. Каза че иска отзад. След малко я осетих че се подмокря отпред и се преместихме в банята за да свършим. След това си взехме душ