Споделена история от Секс и интимност

Искам мнение
Здравейте, на 20 години съм, баща ми е турчин майка ми е българка. Баща ми си е в Турция там има бизнес. Искам да попитам жените и момичетата тук да дадат мнение понеже имам комплекс. Става въпрос за това че срамните ми устни са много големи и увиснали това много ме притеснява понеже съм младо момиче. Такива устни долу съм виждал по плажа в Турция но на жени 50 50+. Понеже аз от юни до септември съм при тате в Турция. Искам да знам дами вие бихте ли се срамували от това. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Здравей. Аз пък имам много малки и прибрани срамни устни, а приятелят ми харесва големи, както ти ги наричаш “увиснали”. Харесва му и голям клитор. На мен пък ми е гадно, че нямам като твоите. :D за всеки влак си има пътници. Не трябва да те бъде срам. За доста мъже това е много възбуждащо. А пък и има по голямо платно за френски ласки.

3.   Попринцип може да са променят оперативно, но аз не бих. И аз имам големи срамни устни даже са ми тъмни на цвят, до сега никога не съм имала проблеми коментари от мъже или странни погледи. Всеки женски полов орган е уникален сам по себе си, няма как всички да сме еднакви.
Ж24

4.   Бих те посъветвала да си направиш лабиопластика, не защото на мъжете големинатана срамните устни ще им попречи да бъдат с теб, а за лично самочувствие и удовлетворение. Пластичните корекции са за това, за да ни накарат да се чувстваме уверени в себе си и да се харесваме.

5.   И аз не харесвам своите части, а съпруга ми ги обича.
Намери някого, когото те харесва такава, каквато си!

6.   Перфектна си си мила. Това са комплекси, които те тормозят. Не се притеснявай. Нищо ти няма.
Само къде ги видя тези голи жени по плажовете в Турция, че аз такива там не виждам без бански.
Ж 38

7.   Прави се лека операция - нарича се лабиопластика. Направи я и ще ти олекне и психически и физически. Каква е връзката с произхода ти не разбрах и какво значи, че ще си бъдеш при тате - също.

9.   Моя съвет като мъж и то семеен. Така зи по добре конкретно аз харесвам показа ли се срамни усни в не възбудено състояние на вулва.

10.   Вече имаше тема за големи срамни устни. Вкусове всякакви, така че КАТЕГОРИЧНО има мъже, които ги харесват!

От тази гледна точка е идиотщина да ходиш за операция, както те съветват тук. Всяка операция е сериозен риск за здравето, болка, риск от усложнения и т. н. Само безмозъчно и безотговорно същество може да подкукоросва младо момиче да ходи на операция, която по начало не й е нужна.

Каква е връзката с турския ти произход и престоя ти в Турция? Смяташ, че това е характерно за туркините и ще ходиш да инспектираш по плажовете коя колко големи срамни устни ли има?

11.   Много ми харесва да смуча големи срамни усни. Пожелавам ти да си намериш мъж които харесва същото