Споделена история от Секс и интимност

Без никакъв секс?
Здравейте, и преди съм писала в сайта, доста сте ми помагали, за жалост ми се налага пак да пиша тук. На 24 години съм, студентка, до скоро работех, но напуснах работа, защото скоро са ми държавните изпити. Имам приятел, 10 години по-голям от мен, работохолик, има добра професия, но е изцяло насочен в работата си. Никъде не ходим, почти не прекарваме никакво време заедно, пълна скръб. Вече сме под наем само двамата, преди живеехме с майка му и баща му в един двор, в две отделни къщи. Някои хора могат да се сетят за историята, писала съм няколко пъти, бяха абсолютно нечовешки условия там и т. н. Както и да е, това го превъзмогнахме, сега сме под наем, но един проблем остана - не правим секс. Ама никакъв. За 1 година сме го правили 9-10 пъти. Не знам вече и аз какво да правя. Последният път беше преди около седмица, събудих го през нощта, и може би 2-3 минути след като бях отгоре ми стана супер тъпо, защото той не помръдваше, все едно е някакъв мъртвец. След въпрос от моя страна какво се случва, той просто ми каза погледни колко е часа, остави ме на мира. Няма абсолютно никакво желание за секс. Оправдава се с многото работа, както и това, че съм била мрънкала по него (остави си мръсните дрехи в коша за пране, а не на земята, изчисти трохите от масата, изхвърли боклука, такива неща).

Подчертавам, не е принуден да работи, за да ме издържа, родителите ми имат нормален доход и се допитах до тях, ако напусна работа за няколко месеца, докато завърша, дали ще могат да ми помагат финансово, разбира се, не ми отказаха. Той работи по 12-16 часа на ден, всеки ден, дори и неделя не почива. От 2 години и половина сме заедно, спря рязко с правенето на секс след половин година. Тогава нито съм мрънкала по него, нито нищо. Свиваше се едва ли не и ми обясняваше, че проблемът е в него, не знае какво става и аз не съм виновна, докато сега щом повдигна темата всеки път откача, започва да крещи, обяснява ми като съм само за едното ебане да сме се разделили и да си търся някой, който да ме чука и просто не му се правело секс. Да съм го приемела като факт, какво пък толкова? !
Обяснявам му, че както се казва съм на 20 години, имам си нужди иииии пак се започва - Ами намери си някой друг, който може да ти задоволява нуждите. Изкарва ме буквално като някакъв парцал, който мисли само за секс, а това далеч не е така.
Никога не съм му изневерила, не съм си писала с други мъже и т. н.
Давайте съвети, вие имали ли сте такъв проблем и как се справихте?

Коментари

1.   Просто е, напусни го! Той няма да се оправи.

2.   Изневерява ти. Мъж, който не прави секс вкъщи, прави навънка. Грозно се държи. Спри да му мрънкаш, за да си сигурна, че проблемът не е в теб. Дръж се мнооого толерантно, но според мен причината е в него и не ти е верен.

3.   Не съм съгласен с номер 2.
Просто вече не е млад и явно няма либидо, отделно че няма излишна енергия покрай работата.

Авторката ще си хване любовник накрая или ще го зареже.

4.   Виж колко много мъже вече споделят, че си правят секса с други мъже... пък може и просто да е пристрастен към порно и да не си забелязала.
Ако искаш все пак да провериш дали има възможност за промяна, спри да го търсиш за секс. Ама съвсем! Дори той нещо да те закачи, отказвайки известно време. Започни малко повече да обръщаш внимание на външният си вид не за у дома, а когато излизаш навън сама.
Ако не реагира... е, решаваш си.

5.   Е за какво питаш за съвет нас? Той ти е дал съвет вече - намери си друг, дето да те чука (както е и нормално в една връзка). Наистина е елементарно решението.

Той работи супер много, без да е длъжен.
Не ти обръща внимание.
Не прави елементарни неща.
И даже не те и ебе.

Е то ти какво получаваш точно от тази ТОООЛКОВА СПЕЦИАЛНА връзка, че от 2 години седиш на сухо?

После някой отваря тема тук - "Къде са младите свободни жени в България" - ми няма! Висят с някакви убитаци, с години, по някакви си неведоми причини, даже даже не ги ебат.

Пак сме супер тук, ей! България нумеро уно!

6.   Авторке каква връзка имате всъщност освен че в момента сте съквартиранти?

Без интимност вие нямате нищо. Както казват по-горните коментари - най-вероятно ти изневерява, ако работи извън къщи - пълна гаранция. Ако пък работи от вкъщи по 16 часа, вероятно е гей.

Секса всъщност помага да се освободим от стреса, който се натрупва в ежедневието. Та оправданията с много работа са лъжливи в 99% от случаите.

Колкото и да държиш на този мъж, време е да се разделите. Недей да оставаш с него заради накърненото ти честолюбие покрай неговите глупави нападки. Напълно нормална жена си, а той се държи като путка, като ти прави такива коментари.

7.   Докато наблягате на това "добра професия, , няма да забележите други недостатъци на приятелите ви, а те често се забелязват при конкретни типажи. Именно в, , добрите професии" е пълно с мъже в лошо физическо състояние, със слаб имунитет и тестостеронен дефицит. Чак от луната се вижда, че не парите са движещата сила в една връзка. Мъж, който не прекарва трасе за ток, не е работил в железария, не е заварявал, не си е сменял сам гумите на колелото и не е забил един пирон няма как да бъде функционален в интимен план. Кашкавалените льохмани в компютърните специалности са
малък и слаб тестостерон, нямат сила, характер и мъжка стойка. Така, пе бързате ли да заградите мъж с добра кинта на месец, очаквайте в някой момент да му изневерите с някой дето едва връзва двата края, но блъска като магаре. Поне такива са тенденциите

8.   А какво работи приятеля ти?
Много особен случай. Обикновенно жените искат секс веднъж в месеца, а мъжете веднъж на ден.

9.   Сексът е половината от връзката!
Той демонстрира, че не го привличаш физически
После и психически!
Как ще създадете семейство? !
Та вие още не преминавате през никакви трудности..
Този чевек би трябвало да те подкрепя през целият ти живот, теб и децата ви, ама не виждам как ще стане..
Всъшност няма значение, дали няма желание за живот или е намерил някой курволяк на работата да оправя. Това теб не те засяга. Вече не!
Имаш само един Единствен вариант.
Напускаш го и търсиш някой нормален пич, дето ще те оцени, а не някой дето не му пука дали си жива.
Действай докато не ти се изтиктакъл животът и не разбереш, че си депресирана лелка с торби под очите, защото не си взела важни решения, когато е трябвало.
Смело го напускаш и не отстъпваш за нищо на света!
Успех!

10.   Трагедия е.
Колкото по-рано го оставиш по-добре.
Оправи се за излизане и му кажи че имаш среща, виж как ще реагира.
Нормален мъж няма да каже на жена си, да търси друг.
От преумора може да няма желание, но този си няма май по принцип, защо работи толкова много?

11.   За някои хора секса е много важен, за други все им тая дали правят или не. Нещата няма да се оправят, по една или друга причина няма нищо да се оправи. Може да не го привличаш? Може да има някаква болест? Така както го описваш живее ли му се изобщо? Може човека да има депресии, и затова да не му се прави? Но със сигурност не сте един за друг. Махай се докато нямаш деца. Вероятно нямаш.

12.   Не си пасвате.

14.   Номер 5 много хубаво го е написал/написала.
Ей заради такива убитаци жените остават или без деца, или само с едно дете.
Прекъсни това нещастно кретане, нищо няма да се промени към по-добро. Този мъж или е с психични отклонения или ти изневерява.
На твоята възраст, ако не правиш секс всеки ден, то кога?

15.   Съжалявам, че ще ти го кажа, но вероятно приятелят ти е склонен към зависимости - работохолизмът се приравнява на другите зависимости и е признак за психично разстройство, върни човекът при психичноболните му родители, а ти си потърси нормален мъж.

16.   Явно е от работата ще бъде, нека намери друга работа за да има повече време за теб иначе нищо няма да се промени. Моята работа е тежка авторке, слагам асфалт, мъкна тежки бордюрни и други тежки занимания и от горе на това като се пребера тренирам, натоварването което влагам всеки ден ми се отразява започнах да нямам хубава ерекция ( полу- мек) Работата, която вършим, влияе на желанието за секс, когато работиш в офис имаш много излишна енергия, един мъж дори може да се вижда с няколко жени, но когато тонове минават през ръцете ти е съвсем различно влагаш цялата енергия, която имаш в работа за жени не остава нищо като време. Обичам да чета духовна литература, почти не ми остава време за това мое занимание, такъв е животът. Успях ти желая.