Споделена история от Секс и интимност

Има ли някой с фетиш за забременяване?
Не знам защо, но като си фантазирам за секс си представям как свършвам в жена без презерватив и как едва ли не го правя заради природата. Дори да го правя с презерватив си представям как спермата ми влиза в нея и я опложда :D

Има ли други хора, които са така? Особено ми е интересно има ли жени, които се възбуждат като си представят как мъж свършва в тях без кондом (дори реално да е сложил такъв) и да им говори неща от рода "ще те непълня с моите малки бебенца", "сега ще забременееш", "ща си имаме малки" и т. н.? Аз мисля, че хем е фетиш, хем е съвсем естествено, защото не е ли в крайна сметка това целта на нагона... ;) Друг мой фетиш, свързан с този е да го правя сред природата, но нали древните хора често са го правили точно там.

Не съм го споделял с никоя от моите досегашни приятелки, защото ме е срам да не ме помислят за някой откачен, но толкова ли е лошо? Преди не бях така, но наближих възрас в която вече ми е време за деца и семейство и като че ли природата си казва своето.

Коментари

1.   Има и други като теб. Аз съм жена и вече майка на 2 деца. Нещото което ме възбужда най-много е мъжът ми да свърши в мен и да си представя, че ми прави бебе. От години съм със спирала и можем да си позволим това удоволствие. А най-големият кеф е като съм в овулация, винаги разбирам защото неистово искам секс и в такива моменти ако не се беше спиралата щях да съм бременна. Да допълня, че най-страхотния, нежен и чувствен секс е когато правехме опити за бебе.

2.   Най- сладкия, натурален фетиш за който май чета тук.
Когато правехме второто дете (първото не беше планирано, той си реши да дойде въпреки, че не бяхме уж готови още) мъжът ми ги ръсеше едни като спортен анализатор по време на световни първенства. След като вече бях бременна пък започнаха други коментари от рода на: сега му направихме ръчички, сега му нарисувахме косичка- ей такива разни и все съм се чудила дали и други мъже го правят.

3.   Мисля, че много мъже се изживяват като оплодители, но аз като жена нямам такъв фетиш.

4.   Номер 2 - хахахаххахахаха, разсмя се! Забавно звучи. Важното е, че добре сте си изкарали и си имате деца. Браво.

Иначе по темата - има в реддит разни форуми (както за всичко друго). Нарича се breeding fetish. Хич не е рядко срещано, пък и както вече споменато е даже доста естествено. И за мен е едно от нещата, които ме кефят, а както виждаме има и жени, на които им допада.

Няма лошо да си играете разни такива вербални игри на всякакви теми, когато правите секс. Ментално стимулиращо е. Стига да сте наясно, че докато го правите, това са само приказки и фантазия, а реално да не правите необмислени глупости.

Аз с приятелките си понякога, когато правим секс без презерватив почвам да им обяснявам как ще свърша в тях и ще им надуя корема, предизвиквам ги, че ако не го искат могат да ме избутат от себе си, или пък ги хващам за ръцете и им казвам, че сега са безпомощни и ще ги забременя, докато те ме молят да не го правя, понеже не съм ги предупредил, че само си играя, но пък виждам, че както ги е страх, така и се възбуждат от сиутацията и не спират. Естествено накрая го вадя и свършам навън. Но пък тръпката е готина.
Друго, което съм правил е да се престоря, че свършвам вътре, да я оставя няколко секунди да го повярва и просто да продължа да я чукам. Естествено, след като го направя няколко пъти, номерът вече не минава и не се вързват. :)

5.   Не мисля, че е фетиш, а нещо напълно нормално, което е заложено във всеки мъж. И също така не мисля, че е свързано с възрастта, защото аз съм на 21 и също ми се иска да се изпразня във вагината на приятелката ми и да я осеменя. Проблемът при нас е, че още сме много млади и не бихме могли да се погрижим адекватно за детето. Приятелката ми също ми е споделяла, че много иска да свърша в нея и че намира това за секси. Така че явно е заложено и на жената да го иска и търси. Както казах, все още не сме готови за деца, така че до момента се ограничаваме до свършване в ануса или устата й. Не знам дали е истина, но преди време четох в една статия, че ако жената поглъща спермата на мъжа, по такъв начин организмът й ''свиква'' със спермата на съответния мъж и след време ще й е по-лесно да забременее от същия мъж. Така че, когато свършвам в устата й и след това, като тя преглътне, си представям, че така я ''подготвям'' за семето си и това ми носи голяма доза възбуда.

Въпросът е, че хората не сме скъсали връзката си с дивата, животинска природа, което е съвсем нормално. Живеем в общество и това в известни граници ''блокира'' инстинктите ни и ни ограничава. Мисля, че ромите са живият пример за това - слабо образовани и цивилизоване са, т. е. по-близо са до естествената си природа и резултатът от това е масово раждане. Да си кажа истината, ако с приятелката ми попаднем на самотен остров, без цивилизация, технологии и т. н. бих я онождал, докато не ми роди цял футболен отбор (ако и тя самата го желае, разбира се).

6.   Всеки иска да се празни вътре. Моята не иска второ дете а и вече сме на 45. Тя не иска спирала и хапчетата а аз не обичам презервативи. Разбрали сме се когато дойде момента го вадя и го вкарам в дупето. Понякога го местя отзад по рано, тя се сърди но на мен ми е хубаво да я еба в дупето.

7.   Авторе - това изобщо не е, както го наричаш ти "фетиш".

Това си е съвсем нормално нещо да свършиш без да го вадиш... Е да като не си готов за деца, не го правиш и използваш контрацептиви, но иначе, ако си женен и вече жена ти е бременна може да си позволиш да си свършваш редовно вътре или ако е със спирала...

На това му се казва "кеф - цена няма! "

8.   Смешното е, че колкото и да имам този фетиш трудно бих го направил без презерватив с ново гадже. Чак ако стане много сериозно и тръгнем да се женим чак тогава бих махнал кондома, много ме е страх от болести просто. Вас не ви ли е страх от полово предавани болести, та да го правите без кондом с човек, с който се познавате например едва от няколко месеца? Не ви ли е страх, че ще ви лепне нещо ужасно? И как така просто вярвате на честната дума?

От автора

9.   Я гледай ти, колко много хора с фетиш за забременяване имало тука!

Ми, че то по тая логика, колко цигани са с такъв фетиш...

Дай Боже все повече Българи да има с този фетиш в България!!!

10.   М34
Не мога да бъда задоволен пълноценно, ако не се изпразня дълбоко в жената. Ако свърша отвън се чуствам незадоволен, а с презерватив направо гадно нищо. Случвало ми се е да излъжа, че ще свърша върху нея, но като дойде момента ме обхваща страст и се празня вътре в нея, но след това следва проблем в отнношенията и понякога направо скъсване на връзката. Затова си ги подбирам жени с противозачатъчни или безплодни или възрастни 50-55.

11.   Здравей, авторе! Не си само ти. Мъж на 23 съм. Аз също имам фетиш (макар че това си е по-скоро не фетиш, а нещо нормално) за забременяване. Всеки път, като с приятелката ми правим любов, си представям как свършвам в нея и спермата ми я опложда. Честно казано много го искам. Самата мисъл, че трябва да изпълня тази задача като мъж много ме възбужда и ме кара да го искам още и още. Приятелката ми е на 22 и вече живеем заедно от половин година. Чакаме още малко да си стъпим хубаво на краката и после се заемаме със задачата. Като цяло винаги съм искал голямо семейство с много деца, поне 3-4. Смятам до 25 вече да сме направили първото си бебенце.

12.   Това е нормална реакция и желание на нормален мъж.
Аз винаги, съм искал да свършвам вътре...
И си имам любовница, която е със спирала...
Малеее, как си я пълня.. всеки път вътре...
И двама си говорим, колко е хубаво, все едно правим бебче..
Страхотно удоволствие е и за двамата...
Но сме семейни и двамата и си имаме деца.. достатъчно

13.   11 но не само приятелките ми, случва ми се как си ряботя да си представям как чукам някоя колежка.

14.   до 6 И моята е като тоята, иска да го преместя в дупето, но се дразни ако свършва бързо. Става пълна програма, отпред и отзад, но повечето време и харесва да е отзад. Уж против забременяване, но я виждам как се възбужда.

15.   Вътре ми харесва много...
Но сега, когато съм на 52 и вече не мога да хвана...
Даже като свърши си вдигам краката на стената, като едно време... когато правихме децата.... имаме три...
Вътре винаги е най- хубаво..