Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените
Дами, как предпочитате момчетата да са там долу - обръснати или с натурално окосмяване?
Момче на 18 съм и от скоро се виждам с едно момиче. Въпросът е, че имам малко повече окосмяване в областта на гърдите, корема и пубиса и се чудех дали на нея ще й хареса това, че не си бръсна срамната област, понеже има някои госпожици, на които не им харесва.

Коментари

1.   За мен това бръснене е глупост - с изключение на подмишници и при двата пола и краката при жената. И двамата на половите органи трябва да си бъде естествено. Това от америка за нула номер на триъгълника побърка хората. Ние с мъжът ми сме естесвени отдоло и така ни харесва и на двамата. Той не иска да се чистя там, както и аз него.
Ж 38

2.   До

Мацка евала, бих си легнал с теб.

3.   Честно казано няма кой знае какво значение окосмяването. Важното е да ти е комфортно и да се чувстваш уверен в себе си. Тоест ако космите те притесняват махни ги. Ако с тях се чувстваш по-уверен и ти е комфортно ги остави. Аз и приятелката ми сме нудисти и никой не се е възмутил от космите ни. Иначе аз ги бръсна през половин година, че съм доста космат и стават много големи, а тя по веднъж месечно.

4.   Аз съм против това мъжът да се бръсне. Но има различни жени. Някои жени пък не могат да търпят косми. Питай твоята как й харесва. Но помисли и на теб как ти харесва да си. Не пренебрегвай себе си заради желанията на жена. Мъчително е и никога не си струва.

6.   Бръснат.

7.   Номер 2 хаххаха разсъждаваш като глупавата ми сто годишна баба която е живяла във време където не са ги образовали.... Хах това да се бръснеш отдолу е признак на лична хигиена у по голям комфорт! И мъже и жени! Аз ако бях мъжки пол щях да се гнуся у нямаше да мога да й намеря дупката от орангутана долу! Хах никога и не бих легнала с мъж който не спазва елементарна хигиена! Защото това е част от хогоената! А за крака ръце и т. н. все пак трябва жените да се различаваме с нещо от мъжете освен изпъкналите ни цици! Окосмяване по гърдите на мъж за ме. Даже е възбуждащо! Да за мен е мъжествено да са окосмени краката и ръцете на мъж! Това няма спор! Мъжкото трябва да си е мъжко и да се запази такова а не като сегашните връстници които заприличват на гейове че и веждите изтъняват! Срамота! Хах но нали като легне една двойка трябва да се знае и усеща кое е женско и кое мъжко? ! Мъжа ми е приятно а и така трябва жената да е женствена копринено нежна и приятно възбуждаща на допир! Свалям шапка на всеки който разсъждава като мен! На никой няма да му е приятно лятото на плажа да избие някоя готика отпред на путенцето нали? ! Хах ако видя такава мацка ще се изповръщан върху нея! Хахаха