Споделена история от Секс и интимност

Раждането ме възбужда
Здравейте. Жена съм и много ме възбужда да гледам как друга жена ражда. От години се свършвам на такива клипчета. Харесва ми да гледам как всичко се отваря и бебето излиза оттам. Харесва ми вида на вагината после. Харесва ми как понякога пикаят или акат от напъни. Това странно ли е? Има ли други като мен?

Коментари

2.   ИМА, при Д-р Гълъбова!

3.   Гадост-това е ОТВРАТИТЕЛНО! Сещам се за оная Анджелина Джоли и тя преди години беше казала това-но за себе си, че докато раждала дъщеря си, си умряла от възбуда-абе, с 2 думи-авторке, не се обиждай, но-трябва да идеш на Психолог. Това, което си написала е Отвратително. Самият процес по раждане на деца е грозен, мръсен, кървав, противен и гнусен. С една дума-Неестествен!
Онези жени, които се скъсват да превъзнасят раждането-наистина НЕ са с всичкия си. Това-трябва да имаш доста извратена психика за да превъзнасяш раждането-то е сравнимо с порно -тип Садо-мазо. Ако, някои т. нар. моралистки-вземат, че почнат да ми се обяснавят или да ме нападат, заради мнението ми по въпроса-пожелавам им-да продължават да си се кефят на гадните преживявания-щом им харесва това:)))

4.   Авторке и аз се възбудих. Може ли да ми кажеш от кой сайт мога да намеря такива клипчета, днес търсих и нищо не намерих?

5.   Не си раждала, явно.
Роди и ще ти се изпари фетиша яко дим.
Иначе си за психиатър. Явно те възбужда по-скоро болката на човек, примесена с голо тяло..

7.   Забрави да пишеш как викат и станат от болка. Възбужда ме да гледам лицата им изкривени от болка. Как им олеква когато излезе нацяло бебето.

8.   Аз пък се кефя докато сглобявам бебето. Дали има и други като мен?

9.   Номер 4, в Ютуб е пълно с такива клипове.

10.   Как самият процес на раждане е неестествен???

11.   Няма нищо възбуждащо в раждането, а дори ско искате да откажете мъжа си от секса, може да го поканите да присъства на раждането. Знам го от приятелки, живеещи а САЩ, затова не ми е и хрумвало да поканя моя. Цялото това напъване с изтичане на секрети от различни места от женското тяло е крайно унизително за жената и го заявявам като раждала жена. А да те гледат други в такова състояние, нямам думи...
Болки нямах и не съм викала, в общи линии нвмах време дори да си поема дъх между контралциите и ми е много чудно как някои успяват да крещят.

12.   До №11 - Вие не сте добре. Няма по голямо щастие от това бащата да присъства на раждането. Така е в много страни по света.
Да не би лекарите като са при теб и са те видяли как раждаш, да са се отказали от секса след това?

13.   Подкрепям мнението на номер 12 - бащата трябва да бъде вътре в родилно и дава кураж на жената. Така е на много места по света.