Споделена история от Секс и интимност

За жените и свършването в устата
Позволявате ли на мъжете да свършват в устата ви, дами? Обосновете отговора си, съответно, ако е Да или Не.

Коментари

51-92 от 92

58.   В устата е гадно, не позволявам. Но на моя съм му казала, ако иска нещо... по-така, нямам против да ме люби в дупето и да свиршва там. И така правим.

59.   Бившата и до ден днешен много държи да мне изпразни в устата си. Казва, че усещането за доминация много я възбуждало.
Много е активна и опитна с уста.
Напоследък много ми се иска да гледам как празни с уста някое срамежливо момче. Почти се е навила, но трябва и да го намерим.
Дайте идеи къде и как?

60.   В устата ми харесва... т. е. харесва ми сега на моя любовник....
Преди на други не съм го правила... даже и на мъжа ми.... Ж44

61.   Душички, мамини "морални"... определено ще си стоите само с котките, като разсъждавате така зряло и детински.
Като не искате, никой не ви кара да духате и гълтате, ама чак пък и кастрации да заслужават, или че не ни обичали... айде да не пресилваме.
В леглото всеки прави каквото иска и му е приятно. Нито аз давам акъли, нито искам на мен да ми дават.
Айде със здраве...
Маги

62.   Аз пък бих искал да попитам дамите няколко неща за свършването.

1)Обичате ли върху гърдите? Като по-млад, видех ли жена с големи цици, ме обземаше страхотен мерак да и ги опръскам. Но само ако е с големи. Та, скъпи дами, обичате ли спермата върху гърдите си?

2) Обичате ли върху дупето и гърба?

3) Важно ли е за вас количеството (много/малко) сперма? Моята жена например не обича, защото и било много. Ще я цитирам: "оф, празниш се като някой кон". Толкова ли е неприятно? За косата знаем, жените мразят това. Но по тялото проблем ли е?

63.   С моята сме заедно от доста време и това е любимо и на двамата.

М35

65.   Много искам да свърша в устата на моята, но тя ми позволява да свършвам на воля само в гъза и.

66.   Аз често се празня в устата на жена ми...
Харесва ми, а тя няма нищо против....
И тя се празни в моята уста... М42

67.   Семеина ж43г до сега НЕ. Даже и свирка не съм му правила. А сме семеини от 20г. Спермата съм му опитвала няколко пътикогато се изпразни по мен или в мен. Но без тои да разбере. Не е нещо не поносиму даже клони към приятно и полезно.

68.   И моята е дърво. Не дава да и свърша в устата и това си е. Много е гадно всеки път да ме довършва с ръка. Веднъж нарочно и пръснах в устата и после орева света.

69.   А моята напоследък отбягва да и го вкарвам. Изплъзва се и гледа бързо да ме изпразни с уста. Сигурно си има любовник.
М41

70.   С жена ми като се запознахме още първият път като ми правеше свирка и аз го извадих. Погледна ме и попита защо??? Просто предната не ми даваше и винаги го вадих и свършвах на гърдите и или на лицето и, но никога в устата.. Ох тога беше последният път в които го извадих. Дори като се чукаме и като свършвам тя го лапва и облизва и последната капка.. Просто беше научена така за което трябва да съм благодарен на учителите и преди мен. Тогава осъзнах какво мъчение е било с предната и какво дърво е била, но бях влюбен и все се надявах, че ще се научи... Наскоро се видяхме с нея. Още не се е научила. Каза, че е пробвала, но имала алергия??? Е не повярвах, но...

71.   Моят коментар не е много по темата, но все пак. Какво се учудвате, че жените ви не искали, българите сме един от най-задръстения и студен народ. Огледайте се само в ежедневните си комуникации. При запознанство вече никой дори не ти подава ръка - някакво махване от 2-3 метра. Пиша си с една бразилка, та ми разправя техните особеностти. Там си е напълно нормално при среща хората да се прегръщат и целуват по бузите. И дори не са роднини - просто приятели. Да не говорим че често на партита си организират някаква игра подобна на шише и всеки може да се цеува по устата с всеки. И това големи хора, не тинейджъри. Вие кога прегърнахте и целунахте приятел по бузата? Аз честно да си призная не помня. Тук всеки се пази. Как може да те е гнус от човека, когото обичаш? Та тук си е и до манталитет. Балканския темерутски манталитет няма изкореняване.

72.   Жената сутринта ме изцеди в устата...както почти всяка сутрин ....
от 15 години...

73.   Обичам деня ми да започва със свирка...
И доза сперма...
Моя е щастлив и аз съм щастлива...
Жена на 46

74.   Ех какви късметлии има тук! Моята вече празни само чужди мъже, омръзнал съм и!

75.   Правя свирки и гълтам
На моя и на един младеж...
Ж48

76.   До жените - задължение ли ви е да правите свирки на мъжа си даже и да нямате желание? Или се чувствате добре след като и той е доволен?

77.   И аз гълтам.
Спермата не ми е неприятна, а и после няма чистене... хаха
Ж34

78.   Това ми е любимото още от тинейджърските ми години, когато една колежка на майка ми на морето ме изсмука. Беше пила, а аз я бях зяпал цял ден на плажа.

79.   И аз редовно се празня в устата на жена ми. Много е възбуждащо и за двама ни.
М52

80.   И аз гълтам, но мъжа ми знае, че повече ми харесва да ми свършва в дупето и често ми доставя това удоволствие. ж43

81.   Много е готино. Аз искам някой да се изпразни в устата на моята мацка а аз да гледам!

83.   Наближаваме 50те, с моя.
Секса става все по голяма рядкост..
Нещо трудно се настройвам,
но свирки не му отказвам и да, често ми свършва в устата.
Нямам против, нали на него му харесва...

84.   до 83

Ако повечето жени мислеха като теб нямаше да има толкова много войни. Това включва и войните вкъщи ;)

85.   Поздравления и от мен за разбирането и разумния подход!
А как изобщо се настройваш? Какво ти действа настройващо в тази посока? Мъжът ти знае ли? Би ли казала, че има какво да се желае от негова страна за по-честото ти "настройване"?

86.   Тука един същ чикиджия пише. Приятел един в някоя циганска махала и дай 5 лв. на някой девойче да ти направи една свирка. да мирясаш.

87.   Отворкото 86, ако постът ти не е отговор на предходния, е редно да напишеш кой номер визираш.
Този съвет едва ли го даваш от личен опит. Там, в циганската махала, ако само се появиш, най-вероятно ще ти се наложи да осмучеш набързо няколко цигански хуя.
А темата е интересна. Факт е, че повечето жени го поемат орално. Въпросът е - на колко това наистина просто им харесва, колко го правят от някакво уважение към съпруга си, колко от някакъв страх, колко тотално отказват... Има наистина отговори във всички тези посоки. Отделна тема е гълтането. Определено има и такива жени, на които това наистина им харесва. Не малко, обаче, го правят по други причини. Добре е да се дава гласност на подобни неща. Споделяйки човек винаги може да се окаже полезен на някого със своя опит или да получи някакъв съвет.
Праскания като на 86 са не просто спам, направо са вредни с появяването си в социалните мрежи. Не рядко не се качват мои коментари. Не оспорвам. Но ми е меко казано странно, защо се одобряват такива (даже без адрес към кого са).

89.   Аз като бисексуален, обожавам свирки и да ми се празнят в устата, не виждам нищо гадно в това, даже напротив, мляскам си я доста дълго време преди да я глътна, обичам да се наслаждавам на вкуса и!

90.   Едва ли е приятно. Едно време като ученик един път си опитах спермата на вкус като я намазах на филия, и никак не ми се стори приятна. Повечето приятелки дето съм имал са гълтали и казваха че им харесва. Спомням си една на която като и се изпразних, отиде на мивката и го изплю. Жена ми също гълта, но не съм фен на минета. Понякога като лижа жена си, след това веднага я целувам по устата, и тя протестира. ха.. ха..

91.   Не просто разрешавам, аз настоявам да ми свършват в устата. Всеки има право на мнение, но наистина не разбирам някои от коментиралите преди мен жени, според които това са гадости и извращения. Извращение ли е, когато поискам от някой мъж да ми оближе путката? Дали и за него това ще е гадост? Едва ли. Всички мъже, с които съм била го правят с удоволствие и то без да им казвам. Както обичам да ме лижат, така и обичам да правя свирки. Възбужда ме това, че когато хуя на някой е в устата ми той е мой, изцяло под мой контрол, мога да го побъркам, да го накарам да ми се моли да го изпразня. И го правя. Офф, подмокрих се докато го пиша, хихихи. А и, не на последно място, обожавам вкуса на сперма :-P

93.   91, повече от ясно е, че си имаш и собствена сперма ;)

94.   91 до 93. За мъж ли ме мислиш, душа? :-D Ще те разочаровам, скъпи/а, не позна. Жена съм, на 46, разведена, майка на три деца. Хубав ден на всички :-)

96.   До 91...
Браво..
За това имаш три деца,
знаеш как да накараш един мъж да направи всичко за теб..

97.   91 до 96
Старая се, скъпи, старая се ;-) и естествено, в замяна очаквам същото и от мъжете

98.   До 91, 96 съм.
Разбира се че, ще очакваш...
Най- хубавото в секса е всичко да е взаимно:)

99.   Приятелката ми много рядко ми го смуче, а за свършване в устата, направо изключено.

100.   С една красива жена бяхме любовници. Срещите ни бяха празник на секса с физическата наслада, с настроението за ебане с интеервсни клюки и разговори. Секса беше страстен, разнообразен и продължителен. Пълната програма си беше желана и непринудена. Ние бяхме един за друг. Големият кеф й беше да прави свирки. То си беше за нея гъдел от най-висш порядък. Всичко и харесваше, но свирките бяха нейната армия от сексуални оръжия. Винаги имаше нещо повече, непрекъснато показваше кефа, с който се пълни. Много докосвания ги правеше като благодарност и надежда за още много от същото. А имаше проблем. Не искаше да гълта. Не беше толкова важно за мен, но създаваше недостиг. Губеше се еротиката. И нещата оставаха като недовършени. Останали са ми назабравими спомени с вълшебни преживявания.

101.   Мъж съм, но не го разбирам този зор, да глътне спермата. С изпразването еуфорията приключва. Изобщо има нещо перверзно в това, но доколко е важно... Бих ви попитал - бихте ли я целували след това страстно? А със сперма в устата? Защото и това си е яка перверзия-удоволствие за някои. Колко от възмущаващите се, че жената не ще да гълта, са наясно реално с вкуса на спермата (т. е. опитвали са)?

102.   Обичам спермата... аромата, вкуса, вида и...
Мъжът ми винаги свършва в устата ми и гълтам.
Понякога преди да преглътна се целуваме и му давам и на него да си я опита. Перверзно е и ни харесва...
Ж50

103.   Отне ми неколко минути докато разбера че автора има предвид артистичния похват "мънишот" в режисурата където в общ едър план са лицето на жената и еякулиращия член с цел оптичен израз на едновременен оргазъм. За контраст повечето читатели интерпретират въпроса като търсене на мнение за орален секс. Но въпроса е експонация на артистичния похват върху реалния живот от което разбирам че:
1. автора е естет търсещ пълно сливане между живота и изкуството
2. порното му е алманах за сексуални отношения
3. никога не е бил обект на свирка

Представям си абсурда на ситуацията жена ми да си го извади от устата в последния момент и да го остави да пръска където попадне. Само за да не позволи да свърша там.

105.   Страхотно е. Мъжа ми вършва в устата ми и гълтам всичко, да не де изгуби някоя капка. Това ме възбужда много.
Ж33

51-92 от 92