Споделена история от Секс и интимност

Бременност и секс
Здравейте, майчета! По време на бременността си правихте ли секс и какъв? Ако ви е бил забранен, как задоволявахте партньора си?

Коментари

1.   В последните два месеца жената ми правеше чикия когато им поксках. Но и тогава и сега не е по минети. А несъм я питъл на нея дали им се е искало и как се е задосолявала. Но в момента съм я питал. Масторбира ли. И ми казва, че никога не го е правила. М36г

2.   Правех му мусака.

3.   Когато жената беше бременна, си получавах свирки всекидневно. Не, че сега също не ги получавам, но тогава беше няколко пъти на ден. Беше много готино, когато жена ти те събужда със свирка.
М33

4.   ние си правихме секс до последно. Уж така някак си по леко и предпазливо и по това време винаги си се празнише в мен.
Ж 38

5.   И двете ми бременностти бяха високо рискови. Абсолютна забрана за секс, та до нищо по- тежко от лъжица.
Без анален, всичко останало, вкл. масаж с крака и коса (дълга) ;)

6.   Ами не аз него, а той мен задоволяваше. До началото на осмия месец веднъж седмично правихме анален секс. ж42

7.   Жена н 37г. беше одавна. Но помня, че тогав за пръв път изпитах страхотен оргазъм от лизане. И започнахме с орални ласки взаимно

8.   Ние правим от началото до сега (8-ми месец съм). Нямам забрана от АГ. Винаги за тези неща питайте лекар. Трябва да Ви прегледа добре, добре е да се измери и шийката на матката. Ако няма забрана от АГ го карайте леко и спокойно. :) лошо няма

9.   И при трите ми износвания до последно. Първия път точно три часа преди да родя ми го навря, на втория или третия оргазъм ми се изля водата. Леглото бее подгизнало. Веднага ме закара в родилното и след три часа родих синът ни. На последното пак имаше изпълнения само че в самата болница. Имах контракции, вкара ме в болницата, бяхме в Малага, Испания. Настаниха в една стая, поуспокоих се, като че ли контракциите спряха. Лекарката каза, че ме задържа. Сложиха легло на съпругът ми. Минаха почти четири часа, нищо. Но на мен така ми се приеба, че щях да откача. Мъжът ми се чувстваше доста притеснен, но аз настоях. Почна ме на задна, по едно време му казах:
- Мини анално. Не знам колко ги бях подредила, но изведнъж усетих тик и като че ли нещо излезе от мен. Викнах дойде сестрата и каза:
- Идва.
Накара съпругът ми да седне на стол до главата ми. Имахме добър опит, хвана ми ръката и след няколко тласъка се показа малката. Акушерката каза:
- Момиче е, да Ви е зиво и здраво.
Шляпна го лекичко, но то си ревеше и така, понесе го към... , моят шегаджия изтърси:
- Светът ще ми благодари, още нещо за ебане.
Винаги си е бил такъв. Когато се роди голямата каза:
- Вече си имам харем, а при синът се опули и изтърси:
- От конкуренти ми писна, утре и тоя ще си иска.

10.   Семеен на 28г. жената в момента е бремена но в 4м. благодаря на Н7 мисля да им предложа но ще ми е за първи път.

11.   Н 10 съм. Защо никои не е писал? Пробвах с лизане, аз нея първо и тя мен. Нещо великолепно се получи. Ще продължим и за в бъдеще

12.   Номер 9 има склонност да си измисля истории /редовно пуска коментари с много пряка реч - повярвахме ти, да знаеш/. Номер 10, нали се досещаш, че и 50 пъти да се включиш с питания защо никой не е писал, едва ли ще промениш нещо. Най-много да започне скандал с твое участие, защото никой не е длъжен да пише, нито е длъжен да слуша укори, понеже не е писал. Това е като прословутото "ей, маце, защо не ми отговори" в сайта за запознанства. Все едно някой дължи нещо другиму онлайн!

14.   Жена на 36г. Беше преди 5г. моя ме лижеше и свърсваше само докато ме разтваряше с език.