Десет женски правила
1. Ако мъжът си мисли, че му е малък... то най-вероятно е така!

2. Ако имам хубав задник, готварски умения не са ми необходими.

3. Парите НИКОГА не стигат!

4. Винаги ще намеря място за още един чифт обувки.

5. Дебел мъж без пари-свиня! Дебел мъб с пари-мечооо :)

6. За един час сами можем да свършим 10 пъти, с мъж-1 път, с късмет

7. Когато плаче жена-трогателно, когато плаче мъж-жалко!

8. Да, тя мечтае за предложение на колене и диамантен пръстен!

9. Да си окосмен е гнусно, не и мъжкарско!

10. Най-безпомощни сме с току-що лакирани нокти!

Коментари

1.   Смени заглавието на „Десет правила на всяка кифла“.
Жена съм и твоят свят ми е много чужд. Да ти имам и ценностите... елементарни, плоски и кифленски

2.   Сега си 16-17... Като пораснеш, пак ше си говорим. Не искам да те обиждам, но за мен си една малка лигава п*кла!

3.   Аз не съм съгласна с теб, повечето мъже си мислят, че е малък, а не!
Що за жена си с хубав задник, дето всеки ще я иска в леглото, но никой за жена, след като нямаш елементарни готварски умения!
Парите са ти нужни, до толкова, колкото да можеш да си позволиш по -важните неща в живота, а не прищявки.
За какво ти са обувки, които така или иначе не носиш?
Според мен дебелите мъже с пари най-често са свине!
Никоя жена не може да свърши сама, както би свършила с мъж.
Жените плачат от наранено его, а мъжете когато изпитват истински чувства.
Жените мечтаят за брак, а не пръстен
окосмените мъже не винаги са мъжкари.
Лакираните нокти не ни правят безпомощни.

4.   Ето няколко мои правила

1. Една жена винаги си знае стойността. И знае, че стойността не е цена, която се заплаща с материални облаги.
2. Една жена знае как д съблазнява с поглед. На нея не й е нужно да е разголена или гримирана, за да покаже, че е страстна.
3. Една жена е уверена в своята сила и това личи по спокойната й походка. Тя никога не ръкомаха с ръце и не се прави на клоун.
4. Една жена е тихата подкрепа на своя мъж.
5. Една жена умело съчетава кариера, изискан външен вид, готварски умения и грижа за децата. Тя просто обича да прави всичко, което прави.
6. Най-красивата жена е щастливата жена, една жена винаги знае как да бъде щастлива.
7. Една истинска жена признава слабостта на тялото си пред мъжете и не се свени да потърси помощта им.
8. Истинската жена не краси дома хубавия си задник, а живота с хубавото си сърце.
9. Една жена трябва да се образова, да е съобразителна и да умее да се оправя сама в живота, защото никога не се знае дали няма да остане без мъж до себе си
10. Истинската жена умее да прави пари ЗАЕДНО със съпруга си и ако го нарича "мечо" "коте" "прасчо" "шушо" това е, за да му покаже просто своята спонтанна, почти детска и игрива обич, която изпитва към него.

5.   Ако в реалния живот наистина се придържаш към тези правила - много жалко за теб. Ако си ги публикувала само от хумористична гледна точка - много жалко за чувството ти за хумор. Макар да признавам, че третото правило е вярно. Останалото - постна и клиширана работа.
Батко ти

6.   Правилата са забавни що трябва да задълбавате толкова... много сте скучни и безинтересни късмет дано все пак някой да намери ограниченото ви и банално мислене за окей и се влюби хахахахахха

7.   Не мисля, че правилата са сериозни, не ги взимайте толкова навътре. Авторката просто се е шегувала или ги е прочела някъде, а вие се връзвате. Това са като правилата на баш майстора, просто за забавление.

8.   Сори мацко ама по-добре цял живот да си плащам за секс от колкото да погледна някоя като теб

9.   Номер 8 успокой се, така или иначе не би ме заинтересовал МЪЖ, които влиза в подобни сайтове!

10.   Аз съм си много спокоен мацко и не си в позиция да ми казваш какво да правя така или иначе за мен си никоя.

11.   Това го бях чела някъде или са били реплики от някой филм, все тая. Важното е, че едва ли можеш сама да си ги измислиш и плюс това няма капчица истина в това което си написла. Поне да беше си ги измислила ти, тъй като тези правила са меко казано - Bullshit.
Dess

13.   Кой ти казва кво да правиш казах, че не би ме привлякъл такъв тип мъж и по-добре, че не съм ти никва!

14.   Десс мои са, мерси за комплимента :)

15.   Не че има значение, но със сигурност не са твои всички - иначе, забавлявай се, всяко нещо с времето си, надявам се само да си под 18-19 годишна :). Иначе съм склонна да мисля, че има още какво да учиш от живота, но ако си в тази възрастова граница е нормално да разсъждаваш така. А с № 4 съм съгласна, това, което е написала, се покрива с ценностите и характера, които трябва да притежава всяка една уважаваща себе си жена!

16.   О, авторката явно е решила, че е направила твърдо малко лошо впечатление и се включи пак, за да дозатвърди плиткоумието и посредствеността си, както и повърхностното си мислене.. Хаххаах, ужас!

17.   Да наистина че не си ми никаква авторке много добре

18.   Съгласна съм единствено с последните 2 правила. Космат мъж = Отвратително!!!

19.   Да зема и аз да пусна мнение - кифленски правила, които рухват при първите появили се бръчки и осъзнаването, че нещо определено липсва през последните две години. А за окосмяването - контраправило: Жена с малки цици е равно на отврат. Както окосмяването, така и циците могат да се коригират. Мога да измисля и други псевдоправила.

20.   Ето и едно мое правило
-Силните и умни момичета се оправят самички, на останалите им трябва някои с парички.
А с останалите не съм съгласна изобщо.
Маги