Споделена история от Секс и интимност

Пристрастен съм да нося памперси
На 15-16 годишна възраст видях как жени носят памперси и много се възбудих от това. В поседствие и аз опитах и ми харесва. Просто се чуствам добре когато нося памперс както и от сексуална гледна точка ми харесва. Чел съм форуми и в чужбина е много разпространено и за това се обръщам с въпроса има ли и в България хора които да имат такива интереси.

Коментари

1.   Според мен този фетиш не е много разпространен в България. В нета има различни фетиш сайтове, където качват снимки и клипове на жени с памперси. Абонамента на един такъв фетиш сайт е 35 долара на месец, което е скъпо. Понякога правят промоции. Аз лично се абонирам, като се съберат повече видеа и снимки в даден сайт, които не съм ги гледал.
На живо съм само един път съм виждал млада жена, която да и личи, че е с памперс.
Лично аз съм носил само един път памперс за възрастни и ми хареса. Имаше в шкафа един останал памперс от памперсите на баба ми след, като тя почина и реших да го пробвам.
Според мен в България повечето жени, които носят памперси не знаят даже, че има такъв фетиш, а ги носят понеже имат здравословни проблеми.

2.   Спокойно, като минеш 20-те, ще ги смениш с гащи и ще ползваш тоалетната чиния!

Ти сериозно ли написа в български сайт, че на 15-годишна възраст обичаш да носиш памперси? Човек, рано ти е за памперси за възрастни, късно ти е за бебешки! И е добре да разбереш какви неотработени травми имаш от времето, когато си носил памперс, за да преодолееш фетиша си и да минеш към не толкова странните типажи! А това, че в чужбина било много разпространено - да, предимно сред бебетата! Тия гадове продължават да ползват памперси, мързелите му с мързели!

3.   Глупости на търкалета! Видял жени и къде си ги видя? И къде е много разпространено? Сигурно, в старческите домове.
Иначе, съм сигурна, че има най-различни девиации.
На въпроса ти- не, нямам такива интереси. Ако започна да се напикавам, ща -не ща, ще ползвам. Сексуално не ме влекат.
Впрочем, има непромокаеми гащи, може да ти е по- възбуждащо.

6.   До 1
Много благодаря за отговора и аз съм на твоето мнение но съм срещал за сега хора които поне проявяват някакво разбиране като мислят с главите си, а не директно да скачат с рогата като номер 2 и 3.
До 2
Не не съм на 15. Ако четеш вместо да си зает да пениш устата ще видиш че не съм уточнил на каква възраст съм.
Опитвал съм да преодолея фетиша си но все пак е фетиш и е част от мен. За това е по добре да го приема и да живея с него. Мога да спа с момичета и без да си наложа фетиша така че не е живот или смърт.
До 3
Видях ги и в интернет разбира се. В Reddit Tumblr и 4chan както и малко в Instagram дори и в Youtube има. Относно държавите има ги навсякъде чак до Австралия. В Япония е разпространено като разновидност на omorashi (писинг). А навсякъде другаде е ABDL което за мен е крайност. Та браво че си изрази мнението по толкова арогантен начин(благодарностите са и към номер 2)

7.   3. съм.
Съчувствам ти за фетиша. На мен ми е все едно, какъв ти е. Но, не мисли, че този фетиш няма да ти пречи в живота. Не мисля, че би имал нормален живот с него, но ти си знаеш.
Относно фетишите- едно е, да имаш фетиш към нещо, което може да мине за нормално. Например, еди какъв си бюст, коса, крака и подобни. Съвсем друго е, когато този фетиш ще предизвика смях, подигравки, тормоз и подобни. Това, че предизвиква криене, страх да не бъдеш разкрит, ще бъдеш плах и нерешителен. Малко жени биха разбрали твоя фетиш. Е, някъде в Япония, може да има много японки с памперси.

8.   До 3
Благодаря за допълнението. Да разбирам какво искаш да кажеш и да чувствам се така понеже съм споделял с една бивша и за това ми е бивша. Но пък с други две момичета с които съм споделял бяха доста разбиращи относно фетиша ми. Така че смятам че с достатъчна преценка мога да споделя. Едва ли ще намеря момичето което да ми се навие на откачения фетиш, но и да не го намеря все тая и без това за нормален семеен живот не е най подходящото нещо което едно дете да види родителите си да правят.

13.   Щом те кефи задникът ти да изглежда по-голям, носи си ги със здраве. На някои жени може и да им се налага да носят, защото страдат от инконтиненция, случва се след раждане, но не ги носят заради удоволствие или защото са им удобни. Те имат истински проблем. Когато настинат и кихат, буквално се напикават и тогава им се налага да носят памперс гащи.

14.   Аз също нося и се опитвам да намеря такива хора в България, пристигнах не толкова отдавна

15.   Да не си видял дамски превръзки.