Споделена история от Секс и интимност

Моята неосъществена сексуална мечта
Сега ще ви разкажа нещо, което за разлика от повечето истории тук, е истина. Няма да ви разказвам за сексуално преживяване, защото, както се вижда от заглавието, до секс никога не се стигна. Момче на 23 години съм и съм гей. Когато бях в 9ти клас, се влюбих в един мой съученик, който е циганин. Честно казано не знам дали думата "влюбих" е подходяща, тъй като не изпитвах романтични чувства към него, а само чисто сексуални. Продължавам да си мисля за този мой съученик и до ден днешен, така и не можах да го забравя. Не си мислете, че става въпрос за някакъв мръсен мангал от махалата, беше от заможно циганско семейство, винаги се обличаше с маркови немски дрехи и миришеше на скъпи парфюми. Тренираше редовно и затова имаше много силни и здрави ръце. Не изглеждаше като типичния нацепен батка, нямаше плочки на корема, а по-скоро шкембе, е не голямо, а нормално шкембе. В лицето беше много хубав и симпатичен, с чаровни очи. Много исках да правя секс с него, още от 9 клас, но никога не ми се отдаде възможност. Сещам се един път в 9 клас той беше седнал до мен за един час. Беше лято, така че бяхме по къси дрехи и можех да видя мускулите му. Той си опъна ръцете на масата до моите, при което неговата ръка с лакътя се допря до моята. Още си спомням колко топла беше ръката му. Бяхме толкова близо един до друг, че даже чувах дишането му. От прекалено близкия ни контакт ми стана много възбуждащо и получих ерекция. Добре, че бяхме седнали и нямаше как да се забележи. Хем ми беше хубаво, хем притеснено. В 10 клас имах още една случка с него. Имахме час по физическо и с момчетата се преобличахме в съблекалнята, след което трябваше да идем в салона. Всички момчета се преоблякохме и бяхме готови да тръгнем към салона, само съученикът ми циганина още не беше готов и каза да тръгваме, а той щял да дойде след малко. Хубаво. Ние тръгнахме. Тъкмо стигнахме в салона и се сетих, че си бях забравил телефона, а преподавателят ни ги събираше, докато играем, затова трябваше пак да се върна в съблекалнята и да го взема. Тръгнах натам. Съблекалнята беше на втория етаж и като се качвах по стълбите, чух стенания "Аааах, оооох, ааа" - сякаш някой правеше секс. Вече се бях качил по стълбите. Първата врата до стълбите беше съблекалнята, а втората, след нея, беше тоалетната. Явно охканията се чуваха от тоалетната. Приближих се, вратата беше открехната и всичко вътре се виждаше. Любимият ми съученик беше седнал на тоалетната чиния и мастурбираше. Беше си сложил презерватив на члена и лъскаше яко. Като го видях, и аз самият получих ерекция. Толкова много ми се искаше да вляза при него в тоалетната, да хвана в ръка кура му и да довърша това, което той беше започнал. Уви, нямах смелостта. Щеше ми се да го погледам още малко, поне да видя как свършва, но се притесних, че може да ме види/чуе и затова само си взех телефона и слязох пак долу. След 3-5 минути и той слезе, видимо доволен. В края на часа след като отново се преоблякохме, за да тръгнем, аз казах на момчетата да не ме чакат, за да отида до тоалетната. Исках да проверя в кошчето и да намеря презерватива със спермата на съученика ми. В кошчето имаше поне 4-5 презерватива, явно и други момчета се бяха забавлявали там. Нямаше как да знам кой от всичките презервативи е бил на моето момче и затова се отказах да търся. Исках само да видя спермата му и да я помириша, но нямах този късмет.
Относно сексуалната ориентация на това момче - циганина, моят съученик, знам, че е спал с момичета, но по едно време сред съучениците ми се говореше, че го е пробвал и с момче. В училище имаше едно момче гей (женствен), с една година по-малък от нас и се говореше, че той е духал на моя съученик. Когато в клас го питаха и го бъзикаха моя съученик дали наистина е получил орална ласка от гея, той се смееше и викаше, че не знае. Като цяло този мой съученик (циганинът) външно не прилича на гей, а точно обратното - на нормално момче с мъжко поведение, но все пак това не пречи да е поне бисексуален.
Много го харесвам още от 9 клас. Както казах, дори сега се сещам още за него, а завършихме вече преди 4 години. Имам го в приятели във фейсбук и следя като качи някоя снимка от време на време. Така и не събрах куража, когато бяхме съученици да ида при него и да му кажа, че искам секс с него. И как да го бях направил, можеше да ми се ядоса, да ме набие, знам ли. Нали уж хората казват, че с времето и емоционалните, и сексуалните чувства затихват. При мен обаче не е така - от 9 клас досега минаха вече кажи-речи 8 години. И въпреки това след тези 8 години аз още го желая, искам да правя секс с него, много искам. Сънувал съм го поне 10 пъти как му духам или пък той ми духа на мен и след това се будя с мокри гащи и чаршави. След толкова много години сексуалните ми мисли за него не отминават. Тази нощ го сънувах за пореден път - лежеше чисто гол на леглото ми, а аз му масажирах члена - това ме провокира и да напиша този пост сега.
Много пъти съм гледал негови снимки от профила му, на които е полугол, само по къс панталон, и съм лъскал бастуна, гледайки тези негови снимки. Но вече ми писна само от снимки. Искам го него, от плът и кръв, застанал пред мен. Искам да го пипам, да го докосвам, да го галя, да му бия чекии и да му лапам големия черен хуй - той на мен също. Въпросът е, че вече не сме ученици, не е като преди, когато имах възможността да го гледам по цяла седмица от понеделник до петък. Вече и двамата не сме в родния си град. Аз съм в друг град в България (студент), а той след завършването замина за Германия (да работи), като си идва в Бг само през лятото за 1-2 месеца. Така че възможността ми да правя секс с него вече е реално почти нулева. Но какво да правя, такъв ми бил късметът. Явно ще трябва да се задоволявам само с голите му снимки и еротичните ми сънища с него. Толкова много искам да е до мен, да усещам топлината му, но уви... Въпросът е, че тази моя сексуална мания по съученика ми циганин продължава вече 8 години и няма възгледи скоро да спра да си мисля за него. Страх ме е, че един ден ще се окажа на 30 и още ще имам фетиш към този мой съученик, а дотогава той сигурно вече ще е женен и с деца. Имам чувството, че ако наистина след няколко години разбера, че е станал семеен, ще откача и ще се побъркам. Може би проблемът ми е в това, че не съм правил секс с него. Сигурно ако го направя поне веднъж, след това желанието ми може и да отмине. Другата възможност, ако го направя, е да ми хареса толкова много, че да искам още и още и още секс с него. И в двата случая едва ли ще разбера, защото дори и да го засека през лятото, когато си е тук, аз съм прекалено срамежлив, за да му направя секс предложение, а и по някаква случайност, ако все пак събера смелост и му кажа, каква е гаранцията, че ще се съгласи и че няма да ми се ядоса. Ако стане второто (той да откаже), ще се получи много конфузна ситуация.
Кажете как да постъпя, защото скоро този мерак май няма да ми излезне от главата, щом досега не е.

Коментари

1.   Намери си някой друг циганин да те оправи. Има поддържани и трениращи, особено в гей приложенията се намират доста.

2.   Освен да спреш да влизаш в профила му и да си наложиш воля да не мислиш за него. Занимавай се с други неща, които да те разсейват от тези мисли, например запиши се на някакви уроци по нещо, което ти е интересно. Нищо друго не ми идва наум.
П. П. Аз също съм гей, но чак такива фантазии, които да продължават с години не съм имал.

4.   Направи си фалшив профил във фейсбук и му пиши.

5.   И аз искам да го направя с циганин, не някакъв мръсен и изпаднал, естествено. Фетиш ми е, но не знам кога ще се престраша.

6.   От автора до номер 2: Защо да не влизам в профила му, аз имам чувства към него, просто не знам по какъв начин да му ги покажа и дали изобщо е редно. Казваш, че и ти си гей - тогава би трябвало да ме разбереш как се чувствам.

7.   От автора до номер 1: Да, знам, че има и други цигани, но аз искам точно моя съученик, защото той е специалният :))

8.   Според това което описваш, няма да се ядоса ако му кажеш нещо завоалирано( като го срещнеш"случайно) от типа да пиете по бира понеже не сте се виждали отдавна. Ако беше хомофоб щеше при случката с въпроса в училище с онзи женствения, да каже нещо брутално или да стане груб. Според мен е би със сигурност. А и за да мастурбира във физ. салон... значи се е възбудил от някое момче хаха. Разбирам желанието ти, и аз имам нещо подобно но аз се борих за реализирането:) за жалост не ме огря - моя обект беше значително по-възрастен и... с морал :))) съвета ми е да пробваш да се сближите и по късно във времето да започнеш да го докосваш уж случайно, като следиш за реакцията..

Ж32