Споделена история от Секс и интимност

Представяте ли си друг/а като правите секс?
Случвало ли ви се е да си представяте друг/а като правите секс и как се чувствахте след това? Случва ли се да го правите редовно? Случвало ви се е да разберете, че партньора ви си е представял друг човек? Как го приехте?

Коментари

1.   Случвало ми се е много рядко, като бегла мисъл, не през цялото време, още не бях преодоляла бивш партньор. На мен не са ми казвали и предпочитам да не ми казват. Не съм виждала смисъл да питам, защото не мисля, че някой ще си признае такова нещо, а и каква полза от такова споделяне.

2.   Случвало се е, да. Не знам колко е "редовно" но обикновено се е случвало неволно или ако сме решили да сме "други" някой път.
И той си е представял друга когато сме се заигравали да сме "други" а предполагам, че може и просто ей така ако някоя му е "хванала окото".
Как да реагирам- нормално. Смятам го за нормално, не винаги можем да контролираме мислите си, пък и това е безобидно.
Виж, ако има и действия в такава посока, хвърчи на мига от живота ми. Пък ако има действия настрани и лъже... кофти за него, заради лъжата съм способна да мълча и си трая докато го съсипя. Питам веднъж и то само когато съм абсолютно сигурна, излъже ли, не питам повече. Но действам.

3.   Този въпрос съм го задавала на "Истина или предизвикателство". Никой не си признава такива неща. Аз самата никога не съм си представяла друг, докато правя секс с моя човек. За мен това е извратено и е някаква висша форма на мазохизъм. Бих се чувствала обидена силно, ако ми признаят, че в съзнанието на партньора си съм заменена с някоя друга. "Да си представя друга" означава тотално изчерпване на влечение към мен, означава че съм обект за сексуално задоволение, нещо като секс кукла, която днес може да се казва Аля, утре Поля, след една седмица - да бъда зарязана, защото си е намерил по-готина с по-големи гърди. Втори вариант - да си стои във връзката с мен и да продължава да си представя други, нищо чудно и да си общува с тях, но от страх да не изпусне питомното, няма да тръгне да гони дивото и би морил и мен и себе си много дълго време. Със сигурност бих прекратила връзката си, щом се е стигнало до етап да се разкрие такова нещо.

4.   С настоящия ми партньор никога не съм си представяла друг. Аз го обичам и наистина по принцип не искам да бъда с друг.
С бившия ми към края на връзката си си представях друг. С него имахме много проблеми (не в сексуален аспект) и бяхме охладняли.

6.   Това са глупости, или нямам толкова развити фантази

7.   Да. Чувствам се предател. Не знам много мъже и жени, които също го правят. Това се случва, когато в момента имаш един човек за секс, а всъщност в сърцето ти и в ума ти е друг, но нямаш възможност да правиш с него секс в момента. Добре, че не можем да си четем мислите, защото ще стане майко мила.

8.   Не. Никога. Но аз съм жена.
Предполагам, че мъж, който прави секс със затворени очи, си представя друга жена или сцени от порно, но все пак предполагам.

9.   Не. Това би било обидно за жена ми, а и за мен самия.

10.   До 8, Не, мацка, не си представяме друга като си затваряме очите, а да се сдържим да не свършим по-бързо.

11.   Жена на 30 съм. Не, никога. Всъщност мъжа който в момента ми е в сърцето и в главата е такъв невероятен любовник, че просто е невъзможно друг да ме чука, а аз да си представям него. Няма как да стане, втори такъв в леглото не съм срещала и надали ще срещна. Единствено си спомням моментите с него когато съм насаме.

Не знам дали някои от сериозните ми партньори са си представяли друга вместо мен. Но честно казано, сто пъти бих предпочела да ми изневерят с жената от фантазиите си и да си начешат крастата, отколкото да разиграват сцената че съм единствената която желаят.

12.   Абсолютно винаги! Иначе Мара Шепова бързо омръзва.

13.   Aз да, понякога. Мъж на 45 съм. Понякога когато ни мога да свърша с жената си представям как еба тъщата. Имам голям мерак. Помисля ли за нея се изпразвам почти веднага.

14.   Да, случвало се е. Разбира се, че не съм споделял - то пък какво има да се споделя?
Приемам го за човешко - всички имаме фантази. Аз мога да различавам реалността от фантазията - така, че не изпадам в излишни драми.

15.   С жена ми си имаме такава игра. Тя ми казва да си представя с някой, аз и казвам да си представи с някоя... Действай много възбуждащо и освежаващо след дълги години брак.

16.   Аз си представям някоя стара порноактриса ама направо гнусна работа с дантелена нощница. Та как я чукат на опашка и аз съм в опашката. Отврат. И ми идва реда иииии така ми секва и НЕ свършвам поне още 30 Мин и продължавам да си чукам мадамата.
Ако пък вече я протривам и става неудобно защото не свършвам само си представям как докато я чукам друга мадама ми смуче топките и избухвам.

Това са мъжките ни трикове.

17.   Още като младо семейство почнахме да си говорим, по време на секс разни фантазми. Така веднъж го попитах- как би реагирал, ако сега сме две с теб. Той ме контрира с- как ти би се чувствала сега, ако бяхме и в компанията на брат ти. Секунда след това изригнах. Такъв разтърсващ оргазъм получих. Той го забеляза и каза:- Аха...
Така с времето тези приказки се засилиха, станаха доста по- дръзки и двамата знаехме, че това ни влудява, увеличава възбудата ни. Докато един ден имахме гости. По време на ебането ни, ме попита, ако сега повикам онзи оттатък, да дойде и да ти го подаде? Бях на върха на лудостта и отвърнах в прав текст:
- Викай го, но ще ме ебете и двамата, не ме оставяй сама с него.
Не се замислих, но не се ѝ изненадах, когато отиде в другата спалня и се появи с брат ми. Дори не си дадох сметка, че е той, само успях да каза:
- Само двамата ли ще ме...
- Тя ще дойде, когато я повикам. - отвърна брат ми.
И така от шега, от фантазии, стана истина. После взехме да си говорим за този/тази и постепенно разширихме гръгът от участници.
Така че внимавайте, какво си фантазирате, представяте, защото много често се превръща в истина. Не че е лошо, но не е за всеки.
А.