Едно момиче ми е взело сърцето
Здравейте аз съм момче и съм на 19 години. Ще ви вкарам в контекст и ще ви разкажа моята история. Живея в испания от 4 години и тази година започнах да уча в един университет. Та така запознах със съучениците ми и направихме една група от 14, 15 момичета и момчета. От тази група се нацелих в едно момиче с което от както се погледнахме ми взе сърцето. Има нещо в мен което не спира да мисли за нея. Та така сега идва най-интересното. Един ден решихме да отидем през нощта да пием по нещо във едно градче близо до нас. Взех колата и качих 4 човека от които беше това момиче. Първо се седна отзад. Стигнахме там и цяла нощ си говорихме и се закачахме. На връщане тя седна отпред до мен и изведнъж както си карах си сложи ръката на скоростния лост. И аз какво направих сложих си ръката върху нейната и сменяхме скоростите заедно докато я заведох вкъщи. След 5 дни отново отидохме една голяма компания на дискотека. Мен не ми се ходеше много и затова взех колата и казах че ще си тръгна към 01:00. Момичето имаше намерения да остане до късно, но когато стана време да си тръгвам си казах чао със всички и тя намекна че и се спи и че дали може да я закарам до тях. Разбира се казах да. Навръщане отново се държахме за ръце и сменяхме скоростите заедно. Но когато спрях пред тях се случи най-хубавото нещо. Спрях пред тях, погледнах я тя ме погледна и се целунахме. Но не беше една целувка нормална. Целувал съм се с други момичета и не съм изпитвал същото. Та така минаха няколко дни и един петък се разбрахме да гледаме филм у тях. Тя не е от тук и живее в един апартамент с двама които са от моя клас. Та така отивам аз към 17:00 и легнах на леглото и чаках да пусне някой филм. Бяхме само ние двамата в апартамента. Пусна един филм и легна до мен, прегърнах я и тя мен. И така изгледахме 2 филма. Така около 5 часа прегърнати гледайки филма. Също така се целунахме няколко пъти. Мисля че има нещо между нас което не е само секс. Опипвах я галех я и така нататака. И тя също ме пипаше за косата галеше ме и направо се влюбих. Също така в университета седим заедно и постоянно си говорим, накарвам я да се смее, закача ме се, слагаме си ръцете на бедрото, подпира си главата на рамото ми. По каквото мога да видя и двамата се харесваме. Обаче има и една лоша част или добра не знам, надявам се вие да кажете. Не и харесва кво учи в момента и един ден ми намекна че може би ще учи друго нещо. Както споменах тя не е от тук, живее в едно градче което е на 1 час и 30 мин от града ми. Също така пишем си по инстаграм но не много има дни в които съм и писал и тя ми е отговаряла много късно. До някъде мисля че е хубаво да не комуникираме през инстаграм защото когато се видим си говорим повече и използваме времето по ценно заедно. Та така аз не си бях намислил да си имам приятелка но тя просто е перфектна. Мисля че ще изчакам още малко да видя какво ще стане между нас и ако нещо ще и споделя какво чувствам. Аз попринцип съм много чувствителен и няма да ми хареса ако тя се премести в друг университет. А и връзките от далечно разстояние не ги харесвам. Ако може бих ви помолил за един съвет и ващо мнение. Не ме е страх да говоря с нея и да и кажа чувствата, проблемът е че не знам кога да и го кажа и къде. Искам да е нещо специално не да и кажа искаш ли да сме гаджета и готово. Много ще съм благодарен за ваще мнения и ги чакам с нетърпеливост. Благодария!

Коментари

1.   Аз си мисля, че тя осъзнава, че ти искаш да сте във връзка и просто поговорете за това. Ако е точният човек ще остане с теб, каквото и да става...

3.   Ах, много романтична история.. , ами какво да ти кажа-тя, ако иска да учи нещо друго-няма ли такава специалност в същия този университет и така-само да смени специалността?
За другото-да, добре е ти първи да й споделиш чувствата си, че си сериозен и т. н. Тя ти е показала вече, че има привличане към теб, но ако ти имаш наистина сериозни чувства-кажи й без да се притесняваш. Защо си пишете в Инстаграм, за дълги разговори-не е ли по-добре във фейсбук? Ако е за следене-то навсякъде всичко се следи, така че... Ти си чувствителен и това е хубаво, но все пак ти си момчето, затова първи ти й сподели чувствата си:) Може пък тя да остане в същия университет, кой знае... Но дори и да се премести в друг, това не значи, че пък не можете да се срещате и т. н., за Любовта-граници и препятствия-няма.
Надявам се, после да пишеш как са се развили нещата между вас:)

4.   Покани я на среща, било то вечеря, пикник, заведи я някъде където ще можете да си говорите на спокойствие и кажи какво чувстваш. Без да я питаш няма как да си сигурен какви са намеренията и, иска ли връзка и тн. А това за дистанцията, ако сте в съседни градове и ти имаш кола, не виждам какъв е проблема, връзка от разстояние предполага различни държави или много далечни един от друг градове.

5.   От автора:
Благодария за отговорите, вече 2 дни не си говорим и не знам каква е причината. Тази седмица реших да я поканя на среща да видя как ще реагира и ако ми каже да ще и призная какво чувствам. Не искам да си изпусна шанса с нея защото за първи път наистина усещам каква е любовта.

6.   Ако имаш чувства към нея, недей да чакаш, сподели и ги. Ако се мотаеш и го мислиш, друг може да се появи и да ти я вземе. Казвам го от опит. Едно момиче обикновено има доста претенденти. Ако много чакаш тя може да загуби интерес, колкото и да те харесва.

Не се притеснявай че не ти отговаря на чатовете веднага, аз също съм така и не е поради липса на интерес, а поради факта че често съм заета или просто твърде уморена за да водя разговор в момента. Много по-важно е че когато сте лице в лице имате за какво да говорите. По-лошо е с часове да висите в чата, а после на живо да не знаете какво да си кажете.

Ако и двамата се харесвате, вярвай ми че разстоянието няма да е проблем. Час и половина нищо не е. Бившия ми живееше на 50 км от мен, всеки уикенд прекарвахме заедно и разстоянието не беше проблем, години наред изкарахме. Подкрепи я в обучението, ако тя държи на теб ще намери начин да се виждате често. Успех!