Споделена история от Секс и интимност

Каза ми - не мога повече, изморих се
Привет! Въпросът ми е на какво се дължи бързата умора при орална любов и какво представлява като цяло? Продължителността е минута, най-много две, след което казва не мога вече, изморих се. Това доста ме изненада в началото. Говоря за бавни и нежни движения от нейна страна. Тъкмо започне да ми става хубаво и тя спира. Минавало ми е през ума да не би да и е неприятно. Попитах я, а тя каза не, каза още че ако нещо и е неприятно няма да го направи. Добре, може и да е така. Но пък предната ми беше изключително "издръжлива". Всеки път като почнеше не спипаше, докато не свърша. А сега... Любопитно ми е какво смятате относно това?

Коментари

1.   Тъкмо вчера правих свирка на гаджето и след 3-4 мин ми се схвана врата и усетих много неприятна болка. Първото нещо което помислих, беше че трябва да спра, ама обикновено той доста се старае и гледа да ми е хубаво, та нямаше да бъде честно от моя страна да спра преди той да е свършил. За първи път ми се случва такова нещо да ме заболи врата и да се изморя от свирка, защото имам доста опит пък и обожавам да правя орална на мъжа, много ме кефи. Ама както виждаш, всичко е възможно.

Да не би да ти прави орална в неудобна поза? Примерно ако ти си прав и тя коленичи, нормално да я заболят коленете и да и се умори врата. Пробвайте други пози за орална. Ако си с по-дебел член може да и се уморява устата защото трябва много да внимава да не те одере със зъби.
А иначе може да не и харесва да ти прави свирки или пък да усеща че не получава същото в замяна (примерно ако ти не я лижеш или го правиш от дъжд на вятър). Ако случаят е такъв, гледай да и даваш повече орална любов. Ако вижда че ти се стараеш, няма как да не се постарае и тя дори да е умерена

2.   Глупоси и нежелание да се пожертва малко лично неудобство, за удоволствие на другия. Безсмислица и манипулация, за да се откажеш да искаш. Бих се застъпил за себе си, защото една жена така започва да те работи - от ниското още и малко по-малко да свикваш. Не.

3.   И що не си остана с бившата свиркаджийка? За твоя кеф може да се жертва някоя платена, но когато на момичето не му е комфортно, защо да търпи? Като искаш да се изпразниш, не е задължително да е със свирка. Или те мързи да се пораздвижиш и ти?

4.   Трябва мъжете да разберат, че не всяка обича да го прави! Но го прави, да не ви загуби, защото ви обича. Има един малък % които наистина го обичат това, но са малко. Авторе, трябва да се радваш, че въпреки не обича го прави за теб, макар и по - малко. Но го прави вероятно всеки път. Оцени това, че прави нещо за теб, което не обича но го прави.

Към номер 2,

За мъже като тебе, не си струва нищо да се прави. Като ти се, прочете коментара, това ясно личи. Защо жените трябва винаги да се жертваме? А ти правил ли си нещо което не обичаш заради жена си? Ако имаш такава де.

5.   Пробва ли ли сте пози, в които тя е легнала или движения ги извършваш ти, а не тя, или го задържаш повече време в устата й, без да извършвате движения? Друг вариант е да й предложиш да сменя орална с ръчна. Може да има слаби мускули и ако е така, след оралния акт, може да й правиш масаж на врата и да я целуваш, за да покажеш, че цениш усилията й. Но като цяло звучи, като някакво оправдание, за нещо, което не иска или й е сконфузно да ти каже.

6.   Случвало ми се е с мойта да се измори и да си го извади от устата да почине. Но продължава с ръка, никога не го зарязва нестимулиран. Въпрос на сексуална култура. Може би твойта е много млада и/или неопитна?