Споделена история от Секс и интимност

Влечение към същия пол
Здравейте, мъж на 25 г, хетеросексуален (поне доскоро така си мислех)

Винаги съм бил мъж, харесващ само и единствено жени, ДОПРЕДИ 7-8 месеца. Хах, не съм станал гей ей така от нищото, преди се е случвало дори чисто от любопитство да си пусна гей порно и повече от 10 секунди не съм гледал, изпитвах искрено отвращение. Следствие на една или друга причина, (тук трябва да кажа и че последните 2-3 години не съм особено здрав психически) започнах лека полека да изпитвам влечение от мъже, не на живо разбира се, (все още не), но често си пускам гей порно, или ако видя някой по-симпатичен из социалните мрежи... и не се сдържам никога, колкото и да не ми се иска, тялото ми го желае. Тук веднага ще допълня и че не съм и спрял да се интересувам от жени, повече ме възбуждат от мъжете (на този етап), но нещата не вървят на добре.

Пред сериозна дилема съм (очаквам мъжката част на сайта да ме нахрани, заслужено разбира се) дали си струва да опитам с мъж, дори и за една нощ... На 99% съм сигурен, че ще бъда яко отвратен и ще искам да го забравя, срам изпитвам дори и като пиша в момента и знам, че е нещо много нездраво, но какво да сторя? Най-голямата ирония в случая е, че аз винаги съм се бъзикал по разни такива теми, хомосексуализъм, всякакви различия и т. н., а сега аз съм от другата страна на бариерата..

Извинявам се още един път, да гадно е и тъпо, ама тва е положението.

Коментари

1.   Според мен твоето си е чисто любопитство. По природа човек е любопитен и обича да пробва нови неща, това ни прави щастливи и ни кара да се чувстваме задоволени. При всеки това се изразява по различен начин: едни обичат екстремни спортове, други експериментират в секса, трети се заемат с усвояване на нов занаят, хоби и т. н. Трябва да прибавим и факта че мозъка ни обича да фантазира и често си представяме най-различни ситуации, където обикновено всичко е перфектно. Обаче фантазиите често са изкривени и нямат общо с реалността и няма гаранция че това което си представяш като нещо приятно би ти харесало ако наистина го направиш. Та факта че си любопитен сам по себе си не те прави хомосексуален, освен това доколкото разбирам, нямаш определен обект на желание. Според мен ако видиш на ЖИВО видиш някой мъж и го желаеш, тогава вече може да става дума за хомосексуалност.
Дали си заслужава или не да пробваш с мъж ти сам трябва да го решиш. Какво би спечелил ако спечелиш изобщо? Какво би загубил? Важното е да вземеш решение като се съсредоточиш в тебе и в твоите нужди и желания, а не да се ръководиш от това "какво ще кажат другите", "ще ми се смеят" и т. н.

2.   Недей да вървиш срещу себе си-ти си гей, всеки е гей в Същността си.

3.   Авторът не се ли умори вече да пуска измислени истории? Дори ако ще се преструва, поне да го прави по приемлив начин, да променя малко начина на изразяване.

4.   Като гей мъж, мога да ти кажа, че порното не ти определя сексуалността. Аз понякога гледам хетеро, с лесбийки съм гледал и няма общо с това какво харесвам на практика. Друг е въпросът, че сексуалността при повечето хора не е черно-бяло и това няма общо с психичното ти състояние и т. н. - това са някакви обоснования, които ти сам си приписваш като някакво извинение. Може би си би и в теб има някаква флуидност в това отношение. Може би само фантазиите ти доставят удоволствие.

Ако някой те привлича на живо, ама яко - това привличане, дето не можеш да го игнорираш, тогава вече ще знаеш как стоят нещата. И тогава вече мисли дали да действаш. Да си намериш някой за един път няма да отговори на въпроса ти. Отвори си съзнанието малко и нещата няма да ти сторят толкова страшни и фатални.

5.   Ти си латентен гей един вид. Пробввай бе, може пък да ти хареса, знае ли човек. Тамън ще има повече жени за нас хахах
Само ако си лягаш с мъже да не почнеш да се държиш като жена, че това вече ми е пределът на мен откъм поведение.

6.   Не се страхувай, и аз имах някакви притеснения, но като го направих веднъж, вече предразсъдъците ми паднаха. Първият път е странен и си казваш... май не е моето нещо, но скоро след това го искаш отново... и постепенно се пристрастяваш към гей секса. :D

7.   Приятел, аз имам същият проблем от 14 годишен. Сега съм на 30, веднъж не съм пробвал. Удържах, сега най-сегве имам жена, която ме обича, давам и идеален секс. Оказа се, ако искаш слушай, че проблемът е тръгвал от многото порно. Това го е отключило.

Човеко, ти знаеш ли думата ограничение, дисциплина? Дощяло тш се нещо, и само защото уж не може, и не може да си отделиш главата от него. А знаеш ли какво е да се влюбиш в мъж, силно, както в жена? Но напочно да се сечеш и да си развалящ връзката с него, че да не стане? Ами да те свалят момчета, но ти пак да не даваш - понеже носиш в себе си семето на предците ти, което трябва да просължи напред? Дощяло ти се... хвърли компютъра си през прозореца и марш да спортуваш! (Не го хвърляй наистина... )

Извън шегата. При мен проблемът се оправи. Но ако бях пробвал, със сигурност нямаше да мога да се измъкна оттам.

F

9.   Здрасти!
И аз бях като теб, започнах с гледане на гей порно и ми харесваше и след това започнах да правя секс с мъже. Беше ми люгопитно какво ли е да го правиш с мъж и го направих и беше доста яко, а си мислех че ще е гадно.
Иначе си харесвам жени, а с мъже го правя за забавление, то даже повечето мъже, които го правят с други мъже го правят просто да се забавляват, иначе и те си харесват жени.

Моят съвет към теб е да пробваш с мъж и ще разбереш дали е твоето. И другия съвет е няма нищо срамно да правиш секс с мъж, стига да не парадираш с това, секса не е само за размножаване, а и за забава и аз не виждам нищо не редно да се прави и гей секс стига да не пречиш на другите.

10.   Как така хем те отвращават гейовете, хем ги гледаш и искаш да пробваш с някой такъв?
Според мен, нямаш влечение към същия пол, а само се бъзикаш с гей общността. Нищо ново под слънцето...

11.   Всеки е Гей в Душата си и първият Вселенски закон е Подобното привлича подобно-това важи и за земното ниво, тоест нормалните връзки са между хора от един и същи пол.

12.   Според мене не си гей, ако беше гей щеше да го знаеш. Ако питаш самите гейове такъв си си, а не ставаш. Иначе ще значи че може и да се "оправиш".
Млад си, сега ти е време да си изследваш сексуалността, опитай. Па може и да си би.

13.   Аз нямам влечение към своя мъжки пол. Ама срещу определена сума и разни други облаги бих надънил гъзагата на някой мъж.

14.   Това е... на кантар. За да свършиш работа, трябва да го вдигнеш, т. е. да се възбудиш. Ако акълът ти няма кореспонденция със секса със същия пол, това не би станало.
Иначе желаещи има предостатъчно (в някои сайтове). И те ще ти се радват, и ти пари ще направиш... Действай :)

15.   Здравей, авторе! Какво се случи с теб - опита ли, излекува ли това желание?