Споделена история от Секс и интимност

Каква е болката при анален секс
Здравейте! Интересува ме мнението на жените , които са го правили. Моля без мъжки коментари. Жена на 26г. Все още не съм правила анален секс, семейна. Бихте ли описали момичета каква е болката, когато сте девствена отзад първият път, а и всеки следващ понеже се страхувам най-много от нея при аналния секс и това ме спира най-вече.

Коментари

1.   По време на самия секс няма абсолютно никаква болка, а само невероятно удоволствие, това е най-лесният начин за достигане да оргазъм. Разбира се, в основата е да се отпуснеш, защото ако не си отпусната може и да те боли, също така мъжът ти трябва да е внимателен с прекалено резките вкарвания и изкарвания. Аз го практикувам почти всеки път, веднага след като съм получила вагинален оргазъм и така се получава една невероятна серия. Болка по време па самия акт никога не съм имала, но се случвало след това 1-2 дни да ме боли.
Ж22

2.   Здравейте. Трябва да сте много предразположена, да ползвате лубрикант и да е много бавно. Ние го правим много рядко и не винаги успяваме, ако ме заболи спираме което се случва повечето пъти. Болката е внезапна и остра, но бързо минава.

3.   Болката не е проблем. Трябва да си наясно дали го искаш. Аз пробвах от любопитство, с опитен мъж. После повторих и след това започнах да мисля за този секс и до ден днешен не съм спряла да го правя. Мила, засърби ли те отзад, няма да спреш да искаш такъв секс. Готова ли си за това?

4.   Не ти и трябва да го правиш, защото после се озоваваш пред кабинета на проктолога.

6.   Няма болка ако партньорът знае как да ви предразположи. После следват само оргазмите.
Ж. 46г.

8.   Един път правих анален секс и изобщо не ме болише. Вторият и третият път бяха с други мъже и беше само пробно, защото много ме заболя и спряхме. Дори не влязоха вътре в мен. На тях двамата им бяха обаче дебели и големи и може би затова, иначе на този първия, с когото бях, му беше тънка. Ако това има значение

10.   Ами купи един вибратор и лубрикант, напъхай си го и ще разбереш. Може да си купиш първо бът плъг и да се разшириш.

11.   Направи го и ще видиш, вместо да задаваш неуместни въпроси.

13.   Мен не ме е боляло. Трябват ти много лубрикант, мъж, който знае какво прави и много възбуда. Никаква болка и оргазъм още първия път.

14.   Семеина на 43г. и аз не съм опитвала отзад. Предлагала съм на моя, но тои не се навива.

15.   Семеен съм от 20 години. В началото жената се дърпаше, ела сега да видиш. Когато е възбудена сама се надупва и иска в дупето.

17.   Не ме боли, защото първото проникване го контролирам аз. Той не се движи, аз го държа и се отпускам, едновременно и натискам. Така няколко пъти, докато мускула обхване главичката на члена. Така става. Опитай моя начин. (ж39)

18.   Темата ми припомни, че моят мъж скоро не ме е посещавал в задния двор. Довечера ще го накарам да се потруди.

19.   Има достатъчно положителни отговори на авторката, та ще си позволя един леко страничен въпрос в темата й: дамите, които харесвате аналния секс, как ще ви прозвучи ако разберете, че и на партньора ви допада? Не да го прави с мъж - само да ви признае, че му е ерогенна зона. Все пак гъза си е гъз без значение на пола.

20.   До жена на 39г n17, от авторката, как мога да се свържа с вас?

21.   Жена ми страшно много се кефи да си играе с дупето ми. И на мен ми действа много добре. Нещата които правите в леглото са си само между вас. Няма нищо лошо да експериментирате и да си носите удоволствие и нови усещания.

22.   Не е без значение пола. На мен ми е неприятно да ме пипат там. Въобще не ми ерогенна зона. Т. е. силно чувствително, но нищо общо с приятното.
По принцип и аналния не харесвам, ама жената си иска сравнително редовно и не става да и откажа.

23.   22, то и на не малко жени не им е ерогенна зона - като при теб. Някои от тях, все пак, просто търпят. Почти като теб самия: "... и не става да му откаже" ;) Питането е към другите...
Авторката, тук не се разрешава разменянето на "координати". С известна досетливост може да се случи. Някои се "подписват" ;) А това дето го описва 17 можеш да си го пробваш сама - с дилдо или
с каквото там си решиш.

24.   Нямам болка, защото аз контролирам началото. Всъщност, аз му го държа и постепенно си го вкарвам. След това изчакваме малко, да свикна с проникването и от там и той се задвижва. С моя сме се сработили до най-малкия детайл. Той знае как искам, бавно и продължително, с едно тампо, без да го вади. Понякога го карам да вкара и два пръста отпред. Първо свършвам аз, след това излиза, да се възстановя от оргазна и да ми мине усещането за свръх чувствителност. След това пак влиза отзад и свършва бързо и дълбоко. Такъв е нашият семеен анален секс, вече 17 - 18 години.

25.   Е.. късметлии....
Моята.. за отзад е... не и не.
Вече 15 години...