Споделена история от Секс и интимност

Девствен на 34
Здравейте! Знам че има и други такива теми но реших и аз да излея душата си в отделна тема. На 34 съм и съм девствен. Имам физически дефект с 2 изкривени пръста на лявата си ръка съм. Живея с родителите си което със сигурност е проблем в очите на жените. Може би съм притеснителен и мога да изградя комуникация по - скоро по интернет отколкото на живо. Писал съм си с жени които после са си намирали приятели и нещата са приключвали дотам без дори да се срещнем на практика. Работя в склад което може би също не звучи атрактивно. Много ми се иска да намеря някоя добра жена която да ми даде шанс и да проявява разбиране към мен но всякаш от година на година това изглежда все по - невъзможно. Чувствам се все по - безполезен и ненужен. Дори не съм се целувал или прегръщал с жена а това с времето все повече тежи.

Коментари

1.   Събери пари и отиди в Будапеща/Унгария. Там има доста елитни красиви ку***. А и цените са като в България. 30 мин. 70лв. Но спиш с момиче като фотомодел, а не като тукашните.

Просто като го направиш няколко пъти, макар и с проститутка, ще разбереш, че сексът е доста надценяван. Няма нищо общо с порно филмите, които гледаш.

2.   Не се притеснявай! Имай воля и тренирах характера си! Като начало можеш да започнеш да живееш сам или със приятел съквартирант! Това ще ти даде изключително самочувствие и самостоятелност! Ще видиш как след време това ще проличава и външно! Ще ти ли личи самочувствието и ще привличаме жени! Бъдещи по отпуснат и разговорлив! Както казваш си и в сайтовете за запознанства! Същото е и на живо!
Ако това ще те успокой аз пък съм жена на 25 г и също не съм се целувала нито... Като в твоето положение! Но умея да общувам с мъже дори по големи ( доста ) от мен! И привличам погледите у интереса им! Обожават ме! Но просто аз преценявам все пак да спазвам някаква дистанция нали? ! Флиртувам без задръжки шегувам се постоянно съм усмихната ( а това мъжете го обожават! ) Една весела у позитивна жена да е насреща им че и с чувство за хумор! Така бъди и ти! Флиртувай говори свободно и завладяващо!
Успех!

3.   Вместо да плюете тук жените, излизате навън, запознавайки се, живеете в реалността. Със сигурност някъде има жена и за теб.

4.   Ми ще бъда честен - наистина звучиш като комбинация от тегави качества.
1. Живееш с родителите си - да, за много от жените тва е филм. Изнеси се на квартира.
2. Смени работата с някоя друга подобна, например иди да работиш в Била. Там поне ще си говориш с колежките и може да забиеш някоя.
3. Виж поне какво можеш да направиш по външният си вид. Фиксирал си се доста на тия 2 пръста, но ако не им обръщаш внимание и си окей с тях, и на останалите няма да им пука. Наистина.
4. Притеснителен си и тва, заедно с другите неща те прецаква отвсякъде.
Та така, план за действие:
Смени си работата, по възможност ако можеш и за малко повече кеш. С тоя допълнителен кеш се изнеси на квартира и си купи някоя друга дрешка. Позапознай се с колегите и колежките, излезте на някое купонче и току виж някоя ще те хареса. Понеже си притеснителен може и да ти е трудно в началото, но в крайна сметка ще ти се получат нещата.

5.   В университета имах колежка с подобен проблем - криви пръсти и единият не беше се развил изцяло - беше по-къс и мястото където е нокътната плоча го нямаше. Но никой не отдаваше значение на това. И реално какво толкова? Имаше и съпруг и дете, изглеждаха много щастливо семейство.. До колкото знам има и хубава работа. Само някякъв нещастник би отдал значение на нещо такова. Фокусирал си се излишно в това. Помисли за наистина важнте неща - образование, кариерно развитие и нещата сами ще станат. Но в този склад, където си ще е трудно. Там изобщо работят ли жени?

6.   Номер 3, вместо да плюете тук мъжете, излизате навън и търсите мъже, които не са мамини синчета или курвари. Със сигурност някъде има мъж и за вас.

А ако сте независими, сядате в хола, пускате си телевизора и не зависите от никого! Телевизорът е, защото когато дълго време не чуваш някой да ти говори /следствие от живота сам и без деца/ започваш да си говориш сам - поне според интервюта на разните там спецове по душевно здраве. Не съм го пробвал лично, но им вярвам, затова ви предупреждавам да вземете мерки, докато е време!