С каква жена СЪМ
Да не остана назад, да си кажа и аз. Аз вече съм я намерил жената преди доста години, но да си изразя мнението. И да уточня, че също отговарям на тези изисквания. Така че искам нещо реьипрочно на мен самия.

1. и най-важно - да не е курва. Парцал не ми трябва. Парцали си имам достатъчно, с които да си мия пода. Да не е спала с целия квартал, да е вярна и да прави секс само по любов и във връзка. Аме не защото да не я мислят за курва, а вътрешно да го иска, а да е стакива разбирания и така да и идва отвътре. Тук предполагам 80% от бг жените отпадат. Аз съм с такива разбирания и предлагам същото в замяна - вярност и необременено сексуално минало (т. е. имал съм само дълги сериозни връзки и съм правил секс само в тях).

2. Да няма татуировки, пиърсинги, корекции и зависимости като алкохол, цигари и подобни. Такива жени ме отвращават.

3. Да не е непременно топ модел или тип чалга фурия с 5 тона грим и предизвикателно облекло, а просто да изглежда нормално, спретнато и да има добра хигиена.

4. Да НЕ спортува. Такива жени за мен са със сбъркани приоритети и придават важност на външност, а не на истинските неща.

5. Да балансира между кариера и домашни задължения. Да не е нито болна кариеристка, нито да стои завряна при тенджерите 24/7. Да си поделяме домашните задължения, не искам никой да ми слугува.

6. Да не е материалистка и прахосница. Да харчи разумно, а не да дава безумни пари за дрънкулки, парцали и гримове.

7. Да е отговорна към семейството си, да е добра майка.

8. Да е с благ характер, а не мрънкало и да прави скандали за дреболии. Да не е капризна, дребнава, злобна, лъжлива, интригантка, клюкарка, да е търпелива, силна психически и да не се огъва пред трудностите.

9. Не държа на чувство за хумор, акъл (а по-скоро осъзнатост), ръст, килограми, красота. Просто да е нормална не грозна жена. Държа единствено да не е по-възрастна от мен. Нямам нищо против тях, просто не ме привличат сексуално и визуално. Все пак мога да направя изключение, ако жената ми хареса, но е малко вероятно да ме привлече такава жена.

10. Да цени личното ми пространство, да не е свърхревнива и обсебваща. Ако ревността е в рамките на нормалното, мога да я приема, но ако минава всякакви граници - не.

Коментари

1.   Аз пък имам само две изисквания към жената до мен. Ето ги:
1. Да бъде зодия Риби, Рак или Водолей (аз съм Скорпион)
2. Да бъде с руса коса
Това са си мои желания, които исках да споделя някъде.

2.   На някои от изискванията ти отговарям, на други не, но ми е интересно ти какво предлагаш в замяна? Можеш ли да покриеш собствените си изисквания?
Че то е лесно, искам това, искам онова, ама аз да не се променям и да си правя каквото си искам.
А и как не разбрахте, че намирането на половинката не е като конкурс за работа и със списъци с изисквания няма да стане. Или ти на първа среща ще си носиш списъка и ще караш мацката да подпише, че ако ти стане приятелка няма да е кариеристка, няма да си прави татуировки и не знам си какво още? :)

4.   Мога ли да попитам на кого е нужно да си изразяваш претенциите? Нали уж вече си я намерил жената, какво още? Това индиректно и даже директно оплюване на жените започна да ми идва в повече. Мога да си го обясня единствено с нарастващия брой мъже неудачници.

6.   11. Да съществува

7.   2, пише си. Отговарям на изискванията и съм женен за жена, отговаряща на тези изисквания.

4, не. Като не те интересува, свободна си да не четеш.

8.   4, защо така избирателно? Такива теми има и за мъже, и за жени. Защо само жените се оказаха оплюти?

9.   4, значи като се оплюват жените, това е, защото мъжете са неудачници, а като се оплюват мъжете, пак е, защото мъжете са неудачници. Мъжете се оплюват с право, а жените несправедливо, нали?

10.   6, жена ми отговаря на това изискване - съществува.

11.   10 - Ами ок. Похвали се вече.

12.   Да НЕ спортува? Ама че болно изискване.
Намекваш че 80% от бг жените били курви... Ами нека ти кажа че 80% от жените на запад спортуват редовно. Много са ти изкривени представите и май живееш в някаква паралелна реалност. Ама щом викаш че имаш жена, която те търпи... ами супер, за всеки влак си има пътници.

13.   Номер 9, трябва ти един разговор с Блек Сабат! Тя ще ти обясни неща за теб самият, които не си си помислял и които вероятно дори не са истина, но ще ти ги обясни с такава убеденост, че Светата Инквизиция ще изглежда колеблива при "разправиите си" с вещиците!

14.   13, хаха, да, право в десетката. Такива разговори сме имали доста и "научих" доста за себе си от нея.

15.   Н 12, ами да не спортува жената защото иначе как ще трае тюфлек като него. Не, че като не спортува няма да му вижда висналите огромни телеса, но по ще минава метър явни си мисли.

16.   11, т. е. ако не съществува, съм закъсляк с високи изисквания, а ако съществува се хваля. А вариант да съм хубав има ли или каквото и да кажа, се използва срещу мен, понеже на теб така ти оттърва?

18.   15, вместо да се дразниш, вземи се напъни и стани по-достойна, че да има мераклии и за теб. С дразнене не си помагаш.

19.   16 - Въобще не ми дреме какъв си, ако ще да си Аполон Белведерски или пък Квазимодо - все ми е тая. Имал си жена- ок, живей си там с нея. За какво ги пишеш тези критерии? Както ти каза по-горе #4 - нали си намерил каквото си търсил?

20.   19, ми акто не ти дреме, защо коментираш изобщо? Очевидно ти дреме.

21.   18, нещо си се объркал, но толкова си можеш с двата грама сиво вещество. Мераклиите при мен са ми много даже, за мен нямай грижа.

22.   21, по изказването ти не личи да имаш мераклии. Човек, който има мераклии, не се дразни, че някой друг си е намерил жена.

23.   Страхотна тема. Моето е лесно:

- Прекалено лигава. Лигли не ми трябват. Искам сериозен човек до себе си.
- Да няма чувство за хумор. С такива съм твърдо пас.
- Прекалено обсебена от външният си вид. Намацотено чучело не ми трябва. Тук влизат и всички, които се мислят за принцеси, кифли, чалга звезди.
- Да има "широки пръсти" и да харчи пари за глупости. Естествено, тук не става въпрос за габровски изпълнения, но да пръскаш пари за глупости като например декоративни възглавници - не.
- Да е честна. Мразя да ме лъжат и не искам да си играе някакви глупави игрички с мен.
- Да не е прекалено дебела. Нямам против да има някое кило отгоре, но ходещи китове не ми трябват.
- Искам да има базови жизнени умения - да сготви, да изпере, да смени крушка, да знае кое къде се плаща. Може да ви е смешно, но съм срещал такива девойки.
- Лична хигиена. Тук не мисля, че въобще има нужда от коментар.
- Да обича разнобразието в леглото. Поза "труп" не ми харесва и по - скоро може да ми мине мерака.
- Обсебваща и ревнива. С такива също съм мерси. Този мач съм го играл вече.
- Да не се влияе от семейство и приятели. Такива директно ги ритам навън.
- Феминистка.

24.   Номер 18, не се закачай с номер 21! Тя има много мераклии! Вярно, че в момента на опашката съм само аз, но съм чувал, че докато спя, се появяват орди от обожатели и чак полицията идва да ги разтървава. Веднъж дори военните са се намесвали. Няма да я закачаш! Тя е вървежна, секси и жена с главно Ж! Затова може да си позволи да повиси тук и да те громи, докато се гордее с величието си. Велика си, мила!

25.   Много са тези точки списъка! Трябва ги смалим до половина.
Да не е Курва
Да ми е вярна
Да балансира между кариера и домашни задължения
Да не е материалистка и прахосница
Да не е хипер грозна и дебела