Споделена история от Секс и интимност

Един колега ме сваля
Жена на 35 съм. Отскоро един колега в работата ми ме сваля и иска секс. Проблемът е, че е доста по-възрастен от мен, а и си имам сериозен приятел. Какво да правя според вас? Да му се отдам ли?

Коментари

1.   Ами отдай му се. Щом искаш нашия съвет моето мнение е да му се отдадеш при първа възможност. Направи го поне за кратко време щастлив. Но му се отдай няколко пъти за да остане човека много доволен. А ако е по-добър от приятеля ти продължавайте с месеци.

2.   Не си жена, а мъж и то дърт!

3.   Пак тема пусната от някй провокатор, с цел да изкара жените леки.

4.   На кой ще се отдаваш нали имаш приятел, егати странните хора!

5.   На жената й се ебе по всяко време и на всяка възраст, не го ли разбрахте?

6.   Що за въпрос.!? Разбира се. Задължително се изчукайте в някое тайно помещение.

7.   3, боли ли ви, че сте курви? А после защо мъжете заслужено пищят от вас! Видите някой, който ви обръща повечко внимание и вече се чудите как да се изчукате с него без милото да разбере! Такива сте, не се правете на жертви - не ви отива на списъка с мъже!

8.   Анално му се отдай, ще го впечатлили от първия път още.

10.   Най-разумно би било да му направиш свирка. Изпразни го, но задължително изгълтай, за да не цапате работното място - не е възпитано иначе. А ако след свирката поиска да те чука, предложи му тройка с приятеля ти.

11.   Кажи на приятеля ти. И даже го накарай да дойде да го бие.

12.   До н. 7-Курвата си ти и то в мъжки вариант, поредния мизерен мачо, който само по простит. тки ходи и си плаща да го обслужат. Мери си приказките, нито ме познаваш, нито -нищо. Много сте се озлобили в последните години -разни лекета, охлюви, които не можете нормално да говорите с едно момиче, само секс срещу заплащане правите и накрая злобеете, като евтини тролчета из сайтовете.

13.   Греда! По проститутки не ходя! Втора греда - вашата посестрима е доказана курва, признала си го е! Трета греда - ако си курва, опитите да обвиниш /успешно или не/ друг, че е курва, не те реабилитират. Седни си - Слаб 2 с 3 минуса! Следващият път се подготви по-добре! Едно време какви ученички имаше, а днес все учителят им е виновен...

14.   Н 7 "боли ли ви, че сте курви? А после защо мъжете заслужено пищят от вас! "
Не, даже си ни е много добре! От това само теб те боли, защото все си пропускан.
"Видите някой, който ви обръща повечко внимание и вече се чудите как да се изчукате с него без милото да разбере"
Глупости- знаеш ли колко сте много, няма как да огрее всичките, пък и като се изключат простите, грозните, дребните на ръст и на мозък, неудачниците, психарите, мамините "инвалидчета" т. н винаги остават малкото топ мъже- нали си знаете и не спират да ревете за това, че вие не можете да им стигнете до...
"Такива сте, не се правете на жертви - не ви отива на списъка с мъже! "
Не ревем ние, вие оревахте, опитайте сайта за това, че все не можете да влезете в списъка дори като "дълбока резерва".

Още нещо за изясняване?

15.   Aко ти става възбудено на работното място, отдай му се, защо не. Много е удобно да имаш някой под ръка в работата. От опит ти казвам. Вместо да седиш възбудена и да не можеш да си свършиш работата, един бърз секс и живота продължава.

16.   Авторката. Направих го. Не беше нищо особено. Няма да повторя.

17.   Язък за "сериозния приятел" дето имаше. Поредния добър баламурник, който ще си носи рогата, шото неговата не може да си затваря краката.
Ако темата изобшо е истинска де.