Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към уважаемите дами
Има ли разлика, изпитват ли разлика в чисто сексуален план и потребности жените между истински пенис или употребата на вибратор. Тук говорим в чисто сексуални възприятия между едното и другото - пениса и вибратора. В частност - съпругата ми е по-сексуална отколкото мен, може ли закупуването и употребата на вибратор да компенсира отчасти липсата на ДОСТАТЪЧНО полова активност от моя страна. Има ли основания да се притеснявам, че в даден момент ще се включи ЕВЕНТУАЛЕН любовник, който да компепсира сексуалните и потребности ако вибратора и по-пасивното ми сексуално участие не са и достатъчни като изживяване. Дано правилно да съм го обяснил.

Иначе комуникацията и взаимоотноашенията между нас са много добри, общуваме, разговаряме, излизаме натам насам, ходим по екскурзии, има взаимно уважение и разбирателдтво, единствено ни куца секса, главно по моя вина, не съм абдикирал напълно .... но явно това което мога да и предложа в сексуален аспект и е недостатъчно. Може ли вибратора да помогне или да очаквам в даден момент и пявата на любовник.

Аз съм на 45г., съпругата ми на 40г. Мнения по въпроса ?

Коментари

1.   Очаквай любовник.

2.   Отиди на андролог и ендокринолог и след като ти изпишат Небидо ще станеш като 20 годишен жребец. Жена ти няма да може да си вдигне полата, а ти ще си като подивял за секс. Повярвай ми. Мога много да пиша, но стига толкова за сега.

3.   Като жена ти казвам че е невъзможно един вибратор да замени секса с мъж. В чисто технически/сексуален план вибраторът има два недостатъка: 1. Студен е. 2. На пипане не е като пенис, по-твърд е, особено ако е пластмасов. Ако е силиконов е по-удобен, ама пак не е същото като един пенис. Вибраторът е просто машинка за бърз кеф, нито една жена с нормална сексуалност не би се задоволила само с вибратор. Секс с мъж е в пъти по-задоволяващо и приятно изживяване. Жената не иска само оргазъм, иска да се чувста желана, да съблазнява и да бъде съблазнена. Да получава ласки и съответно да ги дава. Това е качествен и хубав секс.

Не даваш подробности за проблема от твоя страна, но мисля че и двамата сте все още млади и е възможно да оправите и подобрите нещата без вибратор. Секс играчките са за да вкарат разнообразие, но не заменят липсата на качествен секс.

Защо не посетите сексолог? Ако двамата се разбирате и уважавате, държите на връзката си, посетете специалист за да ви насочи.
Друг вариант е да помислите за тройка или суинг. Това не е за всеки, трябва да го обсъдите, но може пък да се окаже разрешение.
Иначе ако жена ти ходи незадоволена, появата на любовник е твърде възможна. Същото важи и за мъж който не е задоволен от жена си, има опасност от поява на любовница.

6.   Стегни се малко пич.
Пък ако не ти става имаш пръсти и език.
Виж и това дето те съветва номер 2 дали ще проработи.
Обикновенно на мъжете не им стига секса. Поне в 90% от случаите. Но явно има и наопаки.

7.   Отиди на доктор, андролог, ендокринолог, уролог, дето ти писа пича, а след това започвай да събираш пари за сърдечна операция, че на дрогираните жребци им се пукат сърцата.

8.   Трябва да отидеш и на психотерапевт според мен или сексолог. Можеш да възбуждаш и догарваш жена до оргазъм не само с члена си, ако проблема е, че не ти става. Може да не свършваш и да задърваш сексуланата си енергия и да я стимулираш по много начини. Секса е в ума и ако въздействаш на ума и може да я докарваш до много орагазми дори и с по-малко физически усилия. Отиди при специалист да поговорите. Друга опция е ако сте освободени да пуснеш жена ти с още някои с твое разрешение, може и 3-ка да си направите. Ше се понаебе, понаебе и ще и доскучае. Ако пак и се прииска, пак я пускаш и така. Искай си и ти в замяна, да не е като изневяра или нагаждане на нейното и ти да се чувстваш като жертва и слаб мъж. И ти изчукай някоя както те кефи, може един път тройка с мъж и един път тройка с жена. Хубаво е, че си говорите и се разбирате. Не се потискай, има решение винаги. Не подценявай съветите, които са ти дали по-горе за прегледни, с лекарствените стимулатни внимавай, много опасности има и не си заслужава риска. Можеш да се справиш и без тях. Успех!

9.   Корено различни са двете неща. Ж52г семеина.

11.   Много харесвам на жена ми, че е слабичка, с тясна талия и големи, естествени гърди. Когато станахме интимни, установих, че големите цици са в комплект с ебливо дупе. Изобщо не се оплаквам, само лубриканти купувам.

12.   Семеина жена на43г. Категорично ти казвам има помошник. Аз имам два вибратора. И ги ползвам индивидуално. Мъжъ ми ме уважава прес ден. И пок очите и мислите ми шарят за някои по младо момче. Да може да повтаря.