Споделена история от Секс и интимност

За шумния секс
Здравейте, дами! Въпроса ми е обичате ли да сте шумни по време на секс? Да стенете или дори викате по време на секс?

Коментари

1.   Жени всякакви - едни викат до полуда, други си мълчат като дърво...
Айде намери си нещо по весело, като тема.

2.   аз викам повече когато ме започнат на задна докато ако е в котенцето ми обикновено само скимтя :)

3.   Аз съм мъж и крещя като обезумял.

4.   Малеййй, жив потрес! Ако си в гората, само с тъпкача, викай колкото искаш. Но, ако живееш в някаква общност, моля, недей! Ужасно е! Чудех се какво да казвам на децата, за да заглуша това врещене на коза, което не го чувах само аз, а цялата махала при отворен прозорец лятото в жегата.

5.   Жена ми е много страстна.
По време на секс пъшка и ръмжи, което е много възбуждащо на няколко пъти го вадя за да не се изпразня чакам я,
възбудата и е силна крещи и отдолу става локва така стиска с пу####а си, че понякога го изхвърля и трудно и го набутвам да свърша и аз.
Съседните, които са над нас ни подбазикваха но свикнаха и от години си мълчат.

6.   Веднъж в хотел във Велинград, съседната стая бяха доста шумни. Жената направо стенеше много силно. Стените бяха гипсокартон, явно без никаква вата между преградната стена.

7.   до н. 1-Да, и мъже всякакви... -едни не могат да си го свалят, други не могат да си го вдигнат....

8.   Лелеее, жена ми е толкова гореща натура че само да я пипам леко от долу и тя става огън и пожар, а виковете и стигат до всички съседи, това много ме възбужда и ме кефи, преди нея имал съм една която е била направо бучка лед, само едно ОХ при оргазма и това беше, тихите жени са гола вода в секса.

9.   N1 темата е насочена към мнения от жени, а не от кочове...

10.   Няколко партньора са ми казвали че съм ужасна скандалджийка. Не правя театър, просто така ми идва отвътре. Когато секса не ми харесва съм дърво и мълча. Но ако ми е хубаво си стена, викам, и мърсотии говоря. Обикновено ако се развикам много приятеля ми запушва устата с ръка. Първия път като правихме секс свърши доста бързо и ми каза "извинявай, наистина съжалявам че така бързо свърших, ама като те чух как стенеш толкова се възбудих че загубих контрол над себе си".
Друг път в един къмпинг, ставаме сутринта, вадим сгъваемите столове и сядаме да пием кафе. Нашите съседи излизат от палатката, гледат ни, подхилкват се и си шушукат. Предположихме че въпреки моите усилия да бъда тиха, са ни чули през нощта.
Един път пък бяхме отишли на хотел, с началото на връзката бяхме още. В тоя хотел за трети път бяхме отишли. Беше ни харесал защото беше евтин, сравнително чист а и нямаше обикновено хора, местонахождението му беше на доста отдалечено място. Та отиваме ние там, купили сме си бутилка вино, нещо за хапване и пускаме лека музика. Часът е 21. Пристъпваме към същинската част и след 5 минути някой чука на вратата. Сепваме се! Приятеля ми отваря и гледа, имаме съсед! Оня вика "моля ти се утре рано сутринта имам изпит, трябва да уча и да спя, а жена ти много стене". Гаджето ми взе да му се извинява и в крайна сметка му каза че ще се опита да бъдем по-тихи, но нищо не обещава! Надявам се горкия човек да си е взел изпита

11.   До 4

Ами какво толкова? Тея твоите деца как са се появили на бял свят, а? Какво намираш кусури на хората и се опитваш да им сподавяш щастието? Знай си мястото и не се бъркай в личния живот на хората. Има различни жени - едни викат, други не. Ако ти си скумрия и праведна като новопостъпила монахиня в девически манастир, то има други, които искат и търсят ЩАСТИЕ!

Дали са на къмпинг, море, планина, хотел, без значение е мястото. Има ли любов, другото отстъпва на заден план.

И разбира се, че ще вика, когато ѝ харесва.

12.   Шумна съм дотолкова, че на партньора ми да му стане ясно, че ми е хубаво - стенанията ми са дълбоки и страстни, не викам, но свършвам с обилен скуирт, на него това му е достатъчно!

13.   До 11, то пък едно " щастие". Примитивизъм, достоен само за такива търсачи на щастие.

14.   11, има разлика между удоволствие и театър. Някои така врещят, все едно ги убиват. Прекаляват с изпълнението на порноактриси. Ама мъжете си мислят, че колкото повече се дере, толкова са по-можещи.

15.   А моя все ми казва, че съм безмълвна и все едно чукал кукла...
Нито стон, нито звук....
Ами като не ми идва отвътре, как да се изсилвам..
Ж41

16.   11, Оф, я стига глупости! Аз съм си в къщи, не съм отишла да ги гледам и слушам през шпионката!? Тя ми се завира в личното пространство с нейното врещене. Освен да ми е смешна, да й завиждам ли? От мъжа нищо не се чуваше, ни дума, ни вопъл, ни стон. Тая малоумница не знам какво си мислеше, че прави. И, не ми бери грижа дали съм скумрия. Но, не се чувствам длъжна да уведомявам махалата като правя секс. А, децата ми, са научили за секса, когато им е било времето, не на 5 години.

17.   Не знам, ама съседът ебе жена си точно за 4 мин, засичал съм му, защото се чува. И тъкмо почва момичето да стене и да изпитва удоволствие и тоя става и отива да се къпе.
Понякога ми идва да отида и да я довърша и да стене поне още 30 мин, как не му идва отвътре да и доставя удоволствие още не знам.