Мъж Скорпион (женен)
Здравейте,
От около 5 месеца се срещам с мъж Скорпион.
И двамата сме семейни. При мен брака ми отдавна е провален, повече от две години сме съквартиранти.
Въпрос на уреждане на имуществото е да се разделим официално.
Започнах тази афера с идеята да е нещо съвсем необвързващо.
Но колкото повече време минава толкова по заслепена съм от този мъж, просто е невероятен.
В него има нещо магнетично, властно, малко плашещо и обсебващо...
По негови думи и неговия брак е пълен провал.
От моя горчин опит с мъжа ми нямам доверие в никой вече.
Постоянно се съмнявам във всеки.
Та въпроса ми е до колко са искрени скорпионите.
Изчетох много, но повече се обърквам.
Нямам намерение да живея с него. В момента имам нужда от време.
Но мога ли да му се доверя?
Споделя с мен лични неща
Прави ми изненади, подаръци, избираме заедно дрехи за празниците.
Прегръщаме силно, гледа ме влюбено, грижи се винаги да ви е конфортно.
Мислите ли, че това е манипулиране?
Че се занимава с ощ две, три жени?

Коментари

1.   Нямам наблюдения на мъж скорпион, но имах връзка с жена скорпион - да от страни изглеждат властни, могъщи, уж искрени... В крайна сметка трудно може да разбереш, какво мисли, но пък в прав текс си казват, ако нещо ги тормози или им тежи. При мен не се получиха нещата, защото се оказа, че ме лъже за доста неща, които трябваше да науча по трудния начин. Имай си едно на ум и вяра все още на никого да нямаш. Доверието се печели с времето и ситуациите, през които сте преминали заедно. Ако при първата трудност те изостави за какво ти е?

2.   Не разчитай на зодии, а на характери... Щом и на двамата са ви провалени браковете, вероятно си имате проблеми с общуването или нещо друго

3.   За Скорпион, мъж, роден на 2. 11, мога да кажа че постояноо изневерява на жена си. Чукаше 3 колежки дълги ходини едновременно. Едната се водеше топ любовницата, а другите две, според случая. И трите бяха приятелки. И сега продължава с нови абонатки.
За мен Скорпионите са неблагонадежднк, манипулативни, егоисти, материалисти, не влагат чувства, а сексът за тях е чисто бройкаджийство.

4.   "Гледа ме влюбено" -тоест иска секс. Подарява подаръци-иска секс. Споделял. Какво? Каква харпия е жената и как едва я търпи? Клише.
Само жена може да чете хороскопи, пък и да свързва всичко това с някакъв кръшкач. Само жена може да види сериозност в някой, който спи с нея по хотели,

5.   Заобиколена от скорпиони и двете ми дълги връзки преди настоящата със скорпиони.
Те са изключително страстни във всичко. Любознателни, добри наблюдатели на човешкото поведение и най- вече във връзката. Умело манипулират със слабостите на другият, за тях е важно винаги да държат хората около себе си под контрол. Съмняват се във всеки и във всичко. Трудно се доверяват и никога напълно. Лъжат за всичко, което може да отнеме от контрола им, също от имиджа който старателно създават и внушават за себе си. Извратени в и извън леглото. Отмъщават дори за най- малкото "непокорство" ако пък считат, че е предателство- са като психопати, но интелигентни.
Единствената майсторка на мъж скорпион е жена скорпион или лъвица.

6.   От зодии не се интересувам, но човекът, който ме предаде по невероятен начин, не само предаде, а буквално ме вкара в страхотни проблеми беше скорпион. Чакам момента, в който съдбата пак ще ни срещне и ще опре до мен по някакъв начин. Защото вярвам, че това ще се случи.
Да и той беше властен и магнетичен, а всъщност дълбоко в себе си беше абсолютна путка и стррахливец. Няма да му забравя погледа след години, след като ме видя и си мислеше явно, че съм на дъното.

7.   Вече и до там ли стигнахте? Няма какво да се криете зад хороскопа - просто си признайте, че сте с фемселски мироглед и до там. Сега е актуално и единствено да ви правят евала.
Аз, като необвързан (и отказващ да се обвързвам с която и да е м*рша, израснала на този долен континент) скорпион, гордо бих ти заявил, че само при споменаването на нещо от типа "ти коя зодия си? " съм ти бил шута и съм те забравил точно след 2 секунди.
До №5, нямам думи каква прожекция описа. Впрягай си таланта в писане на психотрилъри за себеподобни психоПатки... Или по-добре не, че току виж се роди някаква простотия от типа на Здрач с балкански мотиви.

8.   Освен слънчевия знак (който обикновено наричаме зодия) съществува лунарен, а и асцендент. Всичко това може да разбереш ако му направиш натална карта, а за тази цел трябва да разполагаш с повече данни за него (дата на раждане, час и местоположение). Между представителите на една зодия се срещат различни характери, но все има нещо което ги свързва. Не може обаче да определиш по зодията на човек дали е искрен, верен, и т. н. Това няма никакъв смисъл. До голяма степен характера на човек се формира в следствие на житейския му опит. Зодията го предразполага, но не е определяща за неговите действия. Мога да ти кажа че лъжци ги има сред всички зодии, само че всеки лъже поради свооте си причини: едни от страх, други с цел манипулация, трети дори не се замислят и систематично не казват истината...

"Започнах тази афера с идеята да е нещо съвсем необвързващо.
Но колкото повече време минава толкова по заслепена съм от този мъж, просто е невероятен" Тръгнала си по пътя на страданието. Какво очакваш от този човек? Ако ви е готино заедно, защо се терзаеш дали има втора или трета? Нали е само афера? Защо ти е след една неуспешна връзка да бързаш да се натикаш в друга?