Споделена история от Секс и интимност

Орална любов - За и Против
Наскоро седнах с един приятел на по чашка и той ми сподели, че приятелката му много обича да й лиже п*тенцето, обаче в същото време тя не иска да му прави на него свирки, щото видиш ли - било унижаващо за една жена да лапа х*й.

Та въпроса ми е към жените тук - защо за мъжа не е унизително да ближе "котенцето" на една жена, а за жената е унизително да духа на един мъж и я е гнус и не иска.

Нека и мъжете се включат ако имат мнение по въпроса, но ми е най-интересно жените да кажат вероятна причина!

Коментари

1.   Е, всякакви ситуации има....
Моята пък няма никакъв проблем да ми духа,
и да и свършвам в устата....
Но не ми дава изобщо да я лижа... а аз много искам...
Не иска и толкова...
Така, че явно не на всички им харесва да ги лижат....
Мъж на 36

2.   Нещата във връзката трябва да са равни, единия ако дава, трябва да даваш и ти по някакъв начин.
За мен е странна ситуацията, защото и аз не правя св*рки, но ми е гнусно и да ме ближат там долу.
Явно отново егоизъм... от страна на момичето. Хора как си ги мислите тея неща не знам. Връзки с егоизъм завършват все някога - рано или късно.

3.   Ти пък веднага бързаш да генерализираш и да правиш заключение, чак и тема отваряш. Това е някакъв рядък случай, хората какви неща правят, свят ще ти се завие. Свирките са фасулска работа...

4.   Много ме дразни, когато мъжете слагате всички жени под общ знаменател, заради някаква си там. Пак манталитет на жертва. Ми, аз обичам да правя свирки на мъжа до мен, но повечето мъже не знаят как да лижат жена, защото са мързеливи и немърливи в леглото.

5.   То освен че е унизително да лижеш п*тки, също и е много гнусно, имайки предвид колко тъпкачи имат съвременните жени и поради това колко много вируси и бактерии разнасят. И това е по- лошо от психологическото унижение да си навреш главата до онази омирисана дупка. Това може да го направи мъж, който е замъглен от сексуалния си нагон и няма инстинкт за самосъхранение.

7.   Ние с жена ми взаимно правим орална любов - аз на нея, тя на мен. На мен ми харесва и да получавам и да давам. Не виждам нищо унизително в това да си доставяме удоволствие. Нито я насилвам да го прави, нито тя мен. Според мен да правиш орална на любим човек е израз на любов към този човек. Аз не бих правил орална на случайна жена.

Когато жена ми ми го "лапа", аз не си мисля нищо от сорта на "каква долна пачавра е моята жена", а по-скоро нещо такова: "еее, страхотно се справя моята сладурана".

Също така съм чувал, че някои хора се възмущават как жена ти щяла да целува децата, след като ти го е лапала, т. е. един вид се имплицира, че пенисът е нещо мръсно и долно и може би поради това идва тази идея за унижението. Това са пълни глупости. Аз си пазя инструмента безупречно чист и честно казано, би ме било срам, ако мирише, а мацката ме натиска за орален.

8.   Браво великолепно питане. Но няма жени, или няма да отговорят. Аз съм семеен мъж на 55г и до сега свирка не ми е правено. А в същото време съм лизал моита много пъти.

9.   Малко са жените, които могат да ти направят хубав минет, с мерак и умение!!!
А ако има добра хигиена и путката й ухае хубаво, защо да не й осмуча клитора???

10.   Неговата приятелка да не би да задава световните стандарти в правенето на секс, че чак обощаващи въпроси да повдига нейното поведение? Тя така се чувства и това е, той също може да й откаже или да й обясни, че ако се обичат, няма нищо унизително, гнусно и тн. Никой не би следвало да кара друг човек да прави нещо против волята си в леглото.
И само да добавя, че това да се изнася информация от спалнята на една двойка ( приятеля бил казал на автора) е проява на много лоша култура и направо липса на такава. Когато човек се съблича пред друг и физически и емоционално, вярва, че в леглото са двама и всичко си остава между тях.

11.   Просто си има жени като талпи в леглото дето искат да си лежат и само на тях да им е готино.
При нас не, че не ми е кеф да и го вкарам без да съм я лизал, даже тогава преди оргазма и е по-тясна, но друго си е пълната програма.
Ние като двойка обичаме, както бявния, така и секса набързо. Много е възбуждащо, защото от врата за краката си е тръпка. Там няма лапане и лизане, а бърз и як секс особено ако нямаме време.
Моята жена е луда по члена ми и като големина и като форма. Като и падне му обръща много внимание. Не е просто лапане, а е дълга програма, включваща всичките му части.

12.   N4, всъщност и ти генерализираш. Повечето мъже... с които ТИ си била. Ами такъв ти е бил късмета. Повечето жени винаги съм ги свършвал на увертюрата с лизане. Но съм попадал и на такива, които не им допада - просто - лична физиология. Не е ненормално неприемането на оралните ласки да е и на психологична основа. Всеки си има собствени щуротии в главата. Важно е да попадне на партньор със сходни такива.

13.   Ж. на 42 Аз много обичам да правя свирки на мъжа ми, без тях все едно сексът не ми е пълен, а и на него много му харесва. Особено ни кефи, че при едно определено положение на главата ми успява да ми го вкара чак в гърлото, доста е перверзно. Преди да родя не бях особен фен на лизането, но като че ли след раждането клиторът ми стана по-лесно възбудим и сега много ми харесва и почти не пропускаме.

14.   Много обичам да лижа... за мен това е най-хубавото в секса.
Винаги много ми е харесвало.
Когато жената е здрава и хигиенична, няма по възбуждащо нещо, от хубаво лизане.
И тука е интересното... жена ми, уж в началото искаше и харесваше....
И в един момент... край, не искала и това е..
Уникална ситуация... аз да обичам толкова много да лижа и да попадна на жена която не обича...
Но имам страхотна любовница, която умира да я лижа, че отскоро и една нейна приятелка... Редувам ги..
М45

15.   Лижа с голямо удоволстсие. Даже не се претиснявам ако по време на лизането получи оргазъм. Но тя не иска да я целувам веднага след лизане. Не знаино защо. А ми е кофти да я попитам. М 42г

16.   С моята половинка сме на 41г и редовно си доставяме орални ласки. На мен лично ми доставя голямо удоволствие да я лижа, жена ми също и харесва да ми го лапа. Стигнали сме до там, че когато правим секс това е задължителната програма и с нея започваме, след това сексът е по-хубав.

17.   Охх и мия постояно държи да ме лиже. На мен ми е доста добре. Но аз не харесвам да му духам. И избягвам. Ж 32г.

18.   17, добре каза "а" и "б"... Дай по-нататък. Защо не харесваш? Гнус те е (имайки предвид, че от там уринира)? Сам не поддържа добра интимна хигиена? Не ти харесва вкуса на екстракта от възбудата му? Или на спермата (той държи да свърши в устата ти)? Или самото усещане на плътта му в устата ти? Питам с идеята да ти подскажем как да го преодолееш, защото мисля, че е важно. Има толкова много жени, които биха (му) го поели с интерес... Някои даже не го броят за изневяра... но... дали не е по-добре ти да поработиш над това твое нехаресване? Разбира се, не на всяка цена. Но ми се струва, че някак си си "на кантар"?

19.   Айде чуйте сега най-голямата трагедия…
Да си вече на години, да си била с петима мъже в живота си просто защото толкова са те поискали, нито един от тях да не те е лизал и съответно на никого да не си правила свирка.
И това изобщо не е най-трагичното. Омъжих се за последния понеже само той изобщо си направи устата да ми предложи и цял живот си ходя абсолютно и тотално недоебана, защото такава ни е и химията. Толкова явно ставаме, и той, и аз.
Бленувам за…. няма да описвам, сещате се.
Веднъж да ме изчукат като хората, мама му стара.
Че като се оправям сама, яко скуиртвам, искам да ми се случи и с мъж, веднъж само.
Блажени са вярващите.
Да ви имам проблемите просто, че той я лижел, а тя не му лапала…
Бели кахъри му викат…

20.   Здравейте, мъж съм, един ден питах една колежка в работата, която е женена "ти правиш ли свирки", и тя ми отговори "няма жена която да не обича и да не прави свирки", не си го казват просто...

21.   Оралната любов е част от загрявката при нас. Тя прави страхотни свирки, ближе и ануса ми, направо е невероятна. Аз я лижа много старателно по вагината и ануса, но без помощ от пръстите не мога да я докарам до оргазъм само с лизане.

24.   Лизане му е майката...
Обичам да ме лижат...
Ж44

25.   24, а достатъчно ли ти е само лизане? Да речем той е толкова добър, че те свършва всеки път. Наистина ли не държиш да бъдеш и наебана ("като хората"... )? Или все пак нямаш против и това за "по-сигурно"?

26.   Н. 19 разбирам те много добре, Омъжена, но не преживявала нито един оргазъм с мъжа си. Както и с другите трима преди него. Добре, че срещнах подходящиях човек и разбрах какво е оргазъм. Пожелавам ти успех и не спирай да търсиш можещият мъж. Заслужаваш го. Ж. 45

27.   До 25, 24 съм...
Не, не държа да съм наебана...
С лизане си свършвам идеално...
Важното е мъжа да го умее.... моя го умее...

29.   Семеина жена на 45г. мога да си играя и да му гледм пениса с часове и надървен и мек. И ми е приятно, интересно и любопитно. Но не обичам да го лапам. Нд че ме е гнус. Моя подържа перфекна хигена. А тои сам предявява интерес да ме лкже. И го пряси доста добре. И не настоява да му духам.

31.   Аз пък съм вманиачен на тема 'лизане'.
Секса за мен не е на 100%, ако не съм лизал... и то сериозно и качествено... не да отбия номера...
Много гокям кеф ми е да лижа, даже е някои случаи по- вече и от свирките и от ебането...
М44