Споделена история от Секс и интимност

На курва мисля да ходя
Привет хора,

Като повечето младежи и аз искам да бъда с девойка. За съжаление обаче с последните не ми върви. Взех решение да отида на курва, но искам вашият съвет. Кво са тези неща за 30минути в сайтовете като адамиева. Въобще това не е ли много малко време. Нали все пак трябва време човек да се отпусне, пък ако не може да се отпусне да изпие една ракия. Нека някои които има опит с ходенето на такива момичета да ми сподели как стоят нещата.

Коментари

51-55 от 55

57.   Авторе, като дойде събитието напиши как е минало.
Тръпнем в очакване.

58.   37 и другите фенове на платени. О и какъв опит ще получиш с платената точно бихте ли обяснили? Освен тотално сбъркана представа за жените и секса друго няма да получите. Това ми е любимото - как видиш ли ако си с някоя то са я минали повече отколкото платената я минават. Другото любимо ми е как приятелка ти излиза по скъпо от платена - двете любими извинения на хората не желаещи да променят живота си. Психолога (както казах не съм им фен но на някой помага) няма да те научи да сваляш мадами а да си по уверен. Пикъп глупостите бяха много модерни преди 15-тна години докато един дето не отиде и не изпозастреля няколко души в калифорния (богат с последен модел бмв - интересно що не са му връзвали предполагам според вас защото не е бил в БГ;) ) понеже не му връзвали жените макар да бил алфа и да следвал всички инструкции :) Пикъп артистите 90% за нищо не стават. Неспособни са да задържат нормална жена само някакви ниди иф ю кноу уот ай миин ;) Тактиките на пикъп артистите действат само на неуверени жени (което не значи грозни - много от красивите са неуверени и е цяло мъчение да си с тях). Никоя нормална и уважаваща себе си жена няма да се занимава особено с някакъв с пикъп тактики дето нон стоп пресмята кво точно да каже че да е алфа. Никога не може да се отпусне и да бъде себе си а в главата му нон стоп е филма с тактиките заучените фрази и всичко което му каже някоя е тест за него - тъжна история. Но подобното привлича подобно - някакъв неуверен тип който е научил разни "техники" които работят на неуверени жени накрая пак остава сам или с някоя която му прави живота кофти. Освен това всичко се връща - разбиваш сърцата на хората - накрая разбиват твоето.

Колкото повече ходиш на платена толкова повече ти намалят шансовете за развитие. Това е като да се тъпчеш с джънк фууд и да си мислиш че скоро ще почнеш да имаш спортна кариера. Първия път на платена - най голямото падение. Както казах в началото получваш тотално сбъркана представа за жени и секс- все едно на момиче първия му път да е с насилник после с години го лекува. Тия истории от 1001 нощ дето са при проститутките и порното как го вадиш и се почвате ги няма реално. Има го при друсана и пияна която не и пука ти ли си друг ли е предмет ли е какво е. Ако сте ОК с това - бягайте към близкия клуб и действайте. При почти никоя нормална жена това не работи и не се случва - случва се ако вече сте го правили и ако има чувства - иначе забрави. Вие не искате да полагате усилия за нищо - искате просто да чукате. Мъжете обичат с очите жените с ушите. Но в днешно време празни хора - и каквото повикало такова се обадило. На вас не ви се занимава нито да търсите нито да инвестирате енергия дори за вас самите. Важи и за жените в голяма степен. Всеки иска сега веднага на момента - празни и повърхностни отношения. Тъжно е че много мъже и жени никога не знаят какво е да са обичани и да правят нещо повече от обменяне на течности без никакви по дълбоки емоции.

59.   До 58,
Обясняваш какво не трябва да се прави.
Да не се ходи на проститутки, нито на пикъп или флирт курсове, нито по барове и дискотеки, навярно няма да посъветваш също да кисне по фитнес зали да помпа мускуле, въобще нищо. Една жена може да не прави и нищо и пак някой закъсал ще я сваля.
Обясни ако беше мъж на 25- 30 години който никога не е бил с жена какво би направила?
Един план- няколко месеца това, няколко месеца онова и след еди колко си време поради едикакви си причини предполагам някоя жена ще се съгласи да е с мен вместо някой друг.

60.   Съветите от жени към мъже относно дейтинга са доста ирелевантни. Гледах някъде клипче от хубава пичка която обясняваше на мъжете как да си хващат жени. Каза- вижте колко лесно става: "написвате си телефона на едно листче и го давате на някоя жена".
Коментарите под клипа бяха доста подигравателни.

61.   До 59

Ти явно си запознат с пикъп мастърите - защо тогава пишеш тук и търсиш съвет? Т. нар пиккъп гуру-та са едни комплексирани хора които не могат една нормална връзка да създадат. Постоянно им е нужно да хвърчат от жена на жена за да се самозалъгват че са алфа както и са се обградили с лузъри които ги гледат като някакви велики мастъри пак за чесане на егото им. Има разни неща които може да се научат от тях но като цяло са мега зле и само ще те прецакат мисленето и вижданията/очакванията за жените и секса както ще направи и всяка платена. Вие вярно ли мислите че платена ще ви научи на нещо? На какво = как да говориш с жена може би? Или как да си добър в леглото? Все едно да си закараш колата на автомонтьор за да може да се научиш да се механик. Мислиш ли че той ще ти обясни как да си оправяш колата сам за да не го търсиш повече? Или посещението при него ще ти даде увереност че вече и ти може да си ремонтираш колата?

Какво точно да ти обясня? Да ти направя програма? Пикъп глупостите - щом гледа еди си къде значи мисли еди си какво? Или щом ръката и е под ъгъл 31 градуса значи и се иска не знам си какво. Първо тия дето ходите на проститутки си вижте изказа - искате само да чукате. Няма жена която да иска само да я чукат без преди това да има някакви емоции и чувства. Тия глупости как се харесваш с някоя сваляш си гащите и се почвате го има само в порното или ако тя е друсана/пияна. Ако ви се занимава с наркоманки и пияни - знаете къде да ги намерите.

Ако до 25-30 не си бил с жена не знам с какво да ти помогна. Какво точно си правил от 17 до 25 или повече че не си бил? Истината е че на голяма част на хората не им се занимава с нищо. Не ви се инвестира да се учите да общувате не ви се инвестира в развитие на себе си - искате просто да чукате сами си го казвате. "Ох не издържам вече ще ходя на курва. " Толкова сте объркани някои че не знаете и курва какво е и проститутка какво е. Няма как да не инвестираш време и да си добър в каквото и да е. Ти за да се научиш да ходиш се иска време. Да почнеш да говориш се иска време. Във фитнеса иска време. Но според вас видиш ли в общуването не се иска. Или си голям сваляч и жените ти се кефят и си лягат с теб или не си? Да ама не - и там се искат усилия и умения които се придобива във времето. На хора които искат само да чукат няма какви съвети да им дам - за тях са платените и цял живот ще си карат на такива. Или ще се хванат с някоя като тях дето не и се занимава.

За другите - от пикъпа вземете да не ви пука. Колкото и да харесвате някоя да не и го казвате на първа среща. Подсказване а не тотално показване. На вас как ще ви е ако излезете на среща и някоя почне да ви говори че иска да се жените и да имате деца?

Научете се да общувате - жените обичат с ушите. Ако не ви се занимава и гледате на жените само като секс кукла - както казах при платените. Ако ви се занимава общувайте. Открийте общи интереси говорете за тях и т. н. а не долната ви глава да контролира горната.

И най важното - казали са ви го други хора. Престанете да си мислите че най важното в живота ви са жените. Направете така че живота ви да е интересен. Намерете си хоби и занимания и чрез тях си разширете социални кръг. И неща които на вас ви харесват а не понеже е много пичовско или за да се харесате на някой си. Примерно на вас може много да ви харесва шахмат или да правите макети - от там си намерете хора приятели среда покрай него ще я разширете и така. А не понеже сте чули че жените си падат по мотори да се пънете да ставате моторджия само и само да забършете някоя. Всеки има интереси които трябва да си следва. Когато имаш интереси и желания които са си твой и си ги следваш тогава си интересен на околните без значение от пола. Намерете си хобита интереси чрез тях ще си разширите и социалния кръг и ще имате и теми за разговор. Иначе за какво ще си говорите с някоя? За порно или за тоя сайт? И не си мислете че след като някоя е красива то секса с нея е готин или компанията и ще ви е приятна. Направете така че вашата компания да е приятна на вас самите. Никой не иска някой да го държи отговорен за щастието на другия. Както и никой не ви е длъжен с нищо. Ако не се получи с някоя има други и така. Обикновено след 2 - 3 срещи се разбира кой какви намерения има.

Това са достатъчно насоки да работите над себе си. Ако не ви се занимава - платените на това разчитат. На мързеливи хора на които не им се инвестира време в тях самите за да се развиват.

Kjetil-Vidar Haraldstad

51-55 от 55