Вагинален фистинг
Здравейте. Момиче на 22г. съм.
Наскоро във форума прочетох и следях тема за аналния фистинг. Това не ми харесва.
Аз съм любовница на мъж на 43г. от вече почти година. От лятото коментираме вагиналният фистинг и все се каним да го направим. И двамата не сме го правили никога. Как протича, трябва ли някаква подготовка, боли ли? Благодаря предварително!

Коментари

1.   Не му ли става на чичото, че ще се прави на гинеколог? Съвсем припаткахте с това порно.

2.   Вие добре ли сте бе, хора. Това порно ви проми мозъците. Това е пълна перверзия... Ако хората повече обичахме и СЕ обичахме, нямаше да има такива неща... Колко болен мозък трябва да си, да ти хрумват такива неща и да ги искаш.

3.   След като си зейнала като помийна яма да ти прави вагинален фистинг, после да не се учудваш, че не може да си намериш нормално момче за сериозна връзка.
Давате да ви използват като миндил, а после всичките мъже ви виновни.

4.   Може и да боли или трудно да влезе ако е с по-голяма ръка, но поне не е опасно като аналният фистинг. Мен лично не ме влече и не бих пробвала, напомня ми прегледите при гинеколог и как си слага ръкавица и бърка с ръка.

5.   Каква е тази терминология, обсъждане, не може ли просто да се наслаждавате на секса?
Ако си просто втора ръка жена - аморална любовница, защо ти е да правиш жертви заради изпаднал изневеряващ и женен извратеняк, за когото си само една евтина вагина?

6.   Боже Господи... Смея се със глас

7.   Ти си на 22. Може да направиш нещо много по-смилено с живота си отколкото да си любовница на човек 2 пъти по-възрастен от теб.

8.   Номер 1, на 43 г, мъжът не е чичо, аз съм на 46 ( почти), а любовницата ми - на 27. Познай защо младичките избират, такива като мен??
Авторке! Правим с мацката ми вагинален фистинг, защото тя го желае, но винаги много внимателно и нежно! Използвайте много лубрикант и то само, следкато си много възбудена и си изпитала поне един - два оргазма!
Успех!

9.   №8 За 22 годишно момиче си е направо чичо. 2 пъти сте по-стари, какви да сте?
Младичките избират такива като вас защото са глупави. А по-хитрите за да ви цоцат паричките.

10.   "Фистингът" може да е порно продукт, но самата практика, при която жените са упражнявали вагиналните си мускули със специални упражнения и с поемането на големи предмети, е известна от хилядолетия. В Европа-някъде около 17-ти век. На изток... от доооста по-рано. Тия неща са били повсеместно разпространени на изток, вероятно и в Египет от времето на фараоните. Културният обмен в областта на сексуалните практики никога не е признавал нито държавни, нито религиозни граници. Сам по себе си т. нар. "фистинг" не е нещо лошо ако върви със съответните тренировки. Не само не е вредно, ами е доказано здравословно-позволява жените да запазят еластичността на вагиналната си мускулатура до една съвсем достойна възраст. Нещо, което е рядкост в наши дни.

11.   Номер 9! В грешка си, младежо! Момичетата ни искат, защото знаем как да се отнасяме с тях!
Не е лошо да се кротнете малко и да послушате по - възрастните!

13.   После какво от порно продукцията следва? Какво не е пробвал защото не е намерил някоя да му го позволи? Писинг и скат секс ли? Въжета и бой?

14.   От авторката: не му цоцам паричките. По-големите мъже като него са много по-опитни, раздават се повече в секса, знаят повече неща.

15.   Дъртака прави ли това на женичката? Или тя не дава дума да се издума и той е намерил младо глупаво момче. Не те ли е гнус от този чичка? На мен ми се гади като си представя такъв дъртьо да ме целува. Разкарвай чичката и си намери младо момче. Дъртия извратеняк ще те използва да прави подобни гадости с теб.
Ж, 20

16.   Миличките младички колко са комплексирани! Жалко А вас! А не се ли сещате че щом на 43 г ( още млад мъж зрял с опит и умения ) е чичко за вас Ами... Още 20 годинки ( което не е много ) и на вас ще ви наричат пичета? ! Много сте глупави мои връстници! Ако вас мацките ви цокат като новородени паричките и търсят от вас дами хартийки... Е съжалявам ама тези които предпочитаме по възрастни мъже не " цокаме " и не лаютим за пари у не сме с по възрастни за пари! А защото има отношение поведение разум на зрял мъж! Замят как да бъдат нежни и да се наслаждават на едно женско тяло с внимание и нежност! А вие дет още майките и бащите ви кърмят и се държите като животни към едно младо момиче и сте егоисти сте по гнусни и по извратени от това че такива като нас предпочитаме истински мъже пред лапета като вас ( които не знаят какво искат от живота и не знаят какво е отговорност и жена! ) Направо такива се пръскате и гърчите от злоба и завист че си стоите сами и само едни долни проститутки ви задоволяват пишките ама не и душичките
! Докато не разберете как да цените една млада жена това ще става все по често и ще си умирате сами! Да момичето НВ й е гнусно да в опипва и целува един истински мъж както и мен!
Авторке моите принципи са други аз лично не бих позволила да се правят извращение с мен но щом на вас ви харесва и искате това си е ваш избор и отговорност! НО одобрявам и те подкрепям че си избрала по голям от себе си! Това че той е женен и изневерява на жена си предава семейството си също е против моите принципи но.. всеки си носи кръста! Вие си знаете!! Желая ви прекрасна любовна връзка! Пък докогато и докъдето стигнете!
Жена на 25

17.   Номер 15, силно се съмнявам, че си жена на 20г! Изказът ти е извратен и вулгарен, по скоро си някой самотен маструбиращ момък!

18.   До 14: и как по дяволите се раздава повече в секса, на всяка това й е заучения лаф? Как един 45 , макар и да се поддържа малко от малко ще се раздава повече от 25-28 г. як и трениращ активно, в пика си, младеж, дето му е нон-стоп надървен? Чакам.
ПС: И не ми сравнявай някви наркомани с някви бивши спортисти, ами си представи, че и младия е бивш спортист и дето се вика, пие по кило и ебе по час.
Всичко е за парата, както и да го въртиш.

19.   От авторката до номер 18: Била съм и с по-млади момчета. Еми не ме кефят. Не са мой тип. Гледат те да си направят кефа, за теб не мислят. Разбира се, сигурно има и изключения, но аз от 16-годишна се заглеждам по по-възрастни доста от мен. Аз си падам по по-нестандартен, различен и извратен секс, а малките момченца не могат да ми го дадат. И не, не му цокам парите. Той не ме води по почивки, не ми купува подаръци и т. н. Виждаме се само за секс и единственото, което плаща е хотела.

20.   15 До 17 Защо да е извратен и вулгарен? Изказах нещата в прав текст. Дали чичката прави същото със съпругата? И ще допълня, че се съмнявам. Извратени са такива мъже търсещи момичета, които могат да са им дъщери. Чичката ако има дъщеря на 20г. и някой на неговите години прави с нея същите гадости как ще се чувства? Ще иде и ще му набие канчето, нали. Но не му пречи да се облива мазно срещу наборките на щерката. Като младо момиче ще кажа, че няма по-гнусно и отвращаващо ме нещо от чичо, които иска да ме вкара в леглото си.

21.   Много е тази разлика момиче на 22 и мъж на 43 години. Да не говорим, че сигурно е женен/разведен/с деца. Хвани се с млад човек до 30- 35 години.

22.   До 19: Т. е. попадала си на млади и некадърни, има си изключения, разбира се. Всъщност те разбирам, аз също искам да тряскам милфки, че само малки котенца покрай мен с твоята логика :)) И не знам защо малките като ги душа, бия, скубя и го вкарвам отзад и после им свършвам в устата ме смятат за Бог, мистерията на века. Но едва ли мога да се сравнявам с 18-20 годишните тигри например чисто като нагон, каквото и да си говорим.

23.   От авторката към номер 20: Била съм с мъж, който има дъщеря една година по-малка от мен. И още доста мъже с дъщери на почти или мой набори са ме сваляли. Масово мъжете 40 търсят 20-годишни.

24.   И аз съм на същото мнение. Пред жена си със сигурност се прави на романтичен и скоромен, с теб някакви извратени неща иска да пробва.
Не знам къде ти е акъла да се срещаш с този възрастен мъж като и пари и подаръци не дава, поне като ти харесват по-дъртите се хвани с друг от който освен секс ще имаш и друга полза...

25.   Не знам, не съм го правила и не мисля да го опитвам, консервативна жена съм. Най-перверзното нещо, което си позволявам от време на време е анален секс. ж37

26.   23 - Търсят ви защото сте тъпи и им давате да правят каквото щат с вас без пари.

27.   Авторке, жалко, че бе си разбрала, че чичкото плащайки “само хотела” те използва като безплатна к*рв@.
Нали разбираш, че да триеш сперма по хотелски стаи не ти прави чест, а изповедта ти с колко дърти мъже си била е направо потресаваща. А звучи като, че си горда.
Няма лошо, аз не съм съдник. Само да си знаеш, че за обвързан мъж, дето те търкаля по хотелите не струваш стотинка дори. Поредната си само. И докато правиш секс, какъвто той не смее да си иска вкъщи, ще си те държи. Откажеш ли отиваш в коша за боклук.
Така стоят нещата за обвързаните мъже с любовници. Ако си Ок с това продължавайте си. Всеки сам си определя стойността като човек.

От една бивша любовница.

28.   До авторката.
Имаш вкус, след като си се ориентирала към зрял мъж. Младите момчета са като зайци - ебе им се, помпат там и бягат. Не ги бива хич в ласките и не знаят да задоволят една жена. Колко жени никога не са получавали оргазъм с млад мъж, а с тези на средна възраст получават по няколко оргазма само от любовна игра. И ако ти харесва човека, не се тревожи, такива мъже са много сексуални, здрави са и могат спокойно да имат деца до мн късна възраст.
Моят баща направи 2 деца на възраст между 66 и 70г, а жена му е колкото мен на 43.
Може да напусне жена си и да се ожениш за него, ако искаш да си щастлива с този човек и секса ти винаги да е топ!

29.   Поредната тема от чичак, да се нахвали как на 50 години още му става оная работа и колко по готин е от младите потентни мъже.
Този път разказана от измислената позиция на 20 годишно момиче, което хвали на чичака изсъхналия...

30.   От авторката: хаха, темата е съвсем реална от реално момиче. Интересно как определяте коя е фалшива и коя не

31.   Тук разни чичовци сами си пишат хвалебствоята. Още малко ще излезе, че всеки чичо има 20 годишна любовница :D :D :D "Верваме ви" не ви виждаме какви сте изсъхнали плешовци с играещо кръвно и нерви. Направо сте сексуални богове 20 годишните мацки се бият за вас :D :D :D

32.   29, ставате прекалено параноични вече завистливите лелки в този сайт. Задължително ли е всички теми, в които младо, красиво, секси момиче искрено си признава, че предпочита зрелите, потентни мъже над 40 с опит, пред импотентните дрисльовци на нейната възраст, които от химии и стероиди не им става още на 20, непременно да са писани все от "чичаци"? Чак толкова ли не ви се вярва, че може и наистина да има такива момичета, които да си падат по такива мъже, а не по 20-годишните недорасли пикльовци, които все още не знаят дали им се ебе, или им се пикае? Аз съм на 55 и не ми е изсъхнал, а си ми е още влажен, мокър, пресен и твърд като стомана... Дъртите лелки просто ви е яд и не искате да приемете жестоката реалност, че младите секси мацета, които с лекота могат да ви бъдат дъщери, ви открадват мъжете под носа, и затова си съчинявате разни параноични сценарии, с които да се опрадвавате, че сте дърти и нежелани от мъжете. Като почнете да развивате такива смешни теории на конспирацията, където всички "чичаци" са в заговор срещу вас и искат да ви унищожат, направо ме избива на смях. Лелчета, вместо да си измисляте разни глупости, с които да се успокоявате ви препоръчвам, да се лекувате в специално обозначените за това професионални психиатрични заведения, където специалисти да ви оправят сбърканата психика с правилните лекарства.

Дон Жуан

33.   До 32! Евалла ти! По възрастен си от мен, но вярвам, че се справяш добре! До " лелките": не, че предпочитаме по - младите момичета ( агнешко), но вие просто ни се водите - ни се карате! Аз лично почти нямам успех с вас, параноични сте и твърде обиграни.
До младите пичове: момчета, вървите по стъпките ни, дай боже да станете на нашите години ( аз 46) и ще разберете, че сме били прави! Тогава ще станете супер любовници ( не еблювци, само да " тряснете" и да бягате), пожелавам ви го от все сърце!
До тези, мислещи, че младите мацки ни търсят само за да ни " жоцат", ми не сте прави и тук! Момичето с което съм (27) има добра работа в ITсектора и доходите и са съпоставими с моите, така, че не е и за парички!

34.   32 - ами представи си, не сме параноични. И ние сме били на 20 и много добре знаем, какво сме харесали на 20 и то категорично не е било (а и сега не е) дебели плешиви чичовци, пишещи си сами суперлативи в подобни сайтове, оставяйки абсурдни подписи след себе си.

35.   Браво 32, точно така е както си го написал.
Женита влизат в менопауза, раждането им изтощата организма и т. н., но мъжете ако се хранят добре и спортуват, изобщо ако поддържат добро здраве могат да бъдат потентни до края на живота си. И е съвсем нормално, ако млада жена предпочита да е с по-голям от нея мъж. Това, че някои мъже се занемаряват и надебеляват и им викат "чичаци", съвсем не означава, че е валидно за всички. Особено в наши дни, когато има всякакви хранителни добавки и фитнесите са достъпни за всеки искам да ви кажа, че новите "чичаци "са едни много здрави, мускулести и потентни мъже. Аз лично тренирам с такива и ги виждам всеки ден. Татуирани на по 50, с телата, всичко си им работи и сексуалния им опит е огромен.
За сметка на това е факт и лично знам, че много от младите момчета наистина изглеждат като богове, но дори се шегуват с това, че не им става. На това също съм свидетел. От прекалените стероиди, аминокиселини, бустери и т. н пениса като орган и изобщо сексуалната му функция изостават много назад.
Те наиситина нямат и секуално желание да задоволят младите момичета, предпочитат да получат няколко снимки и да изпитат оргазъм от тях. Лично мой приятел ми е казвал, как приятелката му иска да правят секс, той е омекнал и мислите му са били само в това какво има в хйладилника и как иска да го изяде. Изобщо не го вълнува девойката в момента.
Това всичкото са истини, така че моля да се ъпдейтнат дамите и да погледнат нещата откъм правилната страна в 21 век и в София, където са по-голямата част от тези "чичковци". По провинцията е възможно да са рядкост, но в София има страшно много мъже над 50, които са в топ форма и биха били с младо момиче.

37.   Жените влизат в менопауза, мъжете в андропауза. Ама чичетата си мислят, че ще чукат и на 100 години.

38.   Не ми стана ясно само какво общо има това, че някой си искал да бъркоти в хралупата на гаджето си с Любовта? Че е в този раздел?

39.   Аз че съм на 30 години ми е гнусно само да си представя, че мога да бъда с 45 годишен. Та то и за мен е дъртак. Какво остава за 50 годишен чичка. Да му меря кръвното и да му следя сърдечната функция ли? Или да лекуваме простати? Не, мерси.

40.   Значи не е баш така, пак казвам може по провинцията да няма много поддържащи се мъже над 50, но в София има и не са хич малко. Вярно е, че като цяло българина пие, пуши и яда месо и съответно е затлъстял и т. н. но това е толкова валидно за мъжете, колкото и за жените. И пак казвам повечето са в провинцията. В големите градове има много здрави мъже. Хич нямат нито кръвно, нито простати нито нищо. Аз съм на 37, жена ми е на 30, баща ми като се ожени 2 път беше на 50, жена му на 25, сега е на 70 и има второ дете от нея. Първото и го направи на 68. И двете са по естествен път, така че хич не е за подценяване един здрав мъж и дядо ми ( Бог да го прости) си беше потентен до последно, защото ми е споделял, че си получава ерекция и т. н.

41.   По темата - правил съм го само с една жена. Тя го поиска по заобиколен начин. Опитвал съм и с други, но това не е за всички. Никаква специална подготовка не сме правили, нито сме ползвали допълнителни лубриканти. Започнете с 1-2 пръста и добавяте докато ти е приятно. Не е задължително да стане от първия път.
На нея и беше много приятно и го искаше редовно.

42.   Не съм пробвала такова нещо. 2 - 3 пъти съм правила анален фистинг (анален секс правя често), нищо повече. (Ж42)

43.   Млади и глупави сте. Фисинг не е да вкараш юмрук там където има място зо два пръста. Не можеш да чукаш и да ближеш едновременно, эатова ближеш и чукаш с пръсти, като с пръстите можеш да намериш оптималния размерл Вкарваш толкова, колкото е нужно.