Споделена история от Секс и интимност

Запитване до мъже
Питали ли сте дали съпругите ви масторбират? Какъв е тяхния отговор? И какво е вашето мнение?

Коментари

1.   Пак мъж, който живее в 15- ти век... Разбира се, че повечето жени мастУрбират, дори и когато са омъжени.

Black Sabbath

2.   Да питъл съм я. Казва, че никога не се е налагало за нея. Моито мнение е, че ме лъже. Семеен мъж на 50г.

3.   Думата се пише с буквата -У. Защо все повече хора я изписват така?
На въпроса ти-всеки го прави и мъже и жени.

4.   Казва, че не, но е сигурно, че да :)

5.   Аз съм жена, но ще коментирам. Мъжът ни знае че мастурбирам бирам. Редовно си му казвам, пък макар се сети някой път, че трябва да правим секс. По два-три пъти на седмица мастурбирам. Нормално е като няма секс. Нищо не казва. Какво да каже.

6.   Аз съм с мъжа ми от 7 години, и двамата мастурбираме. Когато го правим преди работа например, защото работим на смени и се разминаваме, си го пишем през деня. Казваме си, че сме се свършили, някакви мърсотии си пишем и вечерта, ако остане време или се засечем, сексът е прекрасен. В началото и двамата се криехме, но осъзнахме, че от това няма смисъл и да си споделяме е по-забавно.

7.   Жена ми е мастурбирала редовно преди мен. Сега има всякакви играчки и тн... Дори я карам понякога да мастурбира и да ми прати някоя снимка докато съм на работа, но го прави само за снимката и си не чака да се върна. Казва че е безсмислено и не се възбужда без истински член наблизо.

8.   И с какво ще се подобри живота ти, ако ти кажа дали жена ми мастОрбира? Не схващам идеята на темата.

9.   мъж на 57. Питал съм съпругата, преди като бяхме млади ми е казвала, че когато съм отсъствал, тя е мастурбирала, сега не. Тя просто орестана да прави секс. Съдба. Живот.

10.   Моята казва, че не.

11.   Моята казва че не маструбира. Иска аз да я маструбирам преди секс но сама не иска. Казва че веднъж опитала под душа но не стигнала до оргазъм. По- рано ме е държала по 2- 3 месеца без секс. Не знам как става тази работа. Явно някои жени могат да карат и без секс (и маструбация).
Сега прави секс средно веднъж в седмицата понеже я заплаших с развод.
На нея и стига, на мен не.
М52.

12.   Аз онанирам често, и то пред нея. Защото тя ми отказва секс. А тя не мастурбира. Така мисля. И тя така казва. Но като момиче макар и рядко го е правила.

13.   Не само че съм питал, ами и го прави пред мен когато поискам. Както и гаджетата ми преди нея. Номерът е да ги убедиш да го направят за първи път пред зрител, после им допада да ги гледат ) М48

15.   Същите въпроси искам да задам самоче към жените. Ж 44г

17.   Питах я. Поиска да види темата ти. Отговорът беше: на такива неграмотници не отговарям!

18.   M15, да ти отговоря в аванс: не ме е питала. А аз нямам задръжки да й кажа, че го правя. Само че без да ме е питала, намирам за по-разумно да не й го казвам. Допускам, че може да й стане неприятно.
А ти самата питала ли си го? А с каква цел (ако си го питала)? Принципно одобряваш или не самообслужването?
По темата: не съм я питал директно. Защо ми е? Насърчавал съм я, подсказвал съм й, подтиквал съм я... когато не съм си у дома повече време. Имаме играчки... но заявява, че нямала желание сама. Не й вярвам, но изобщо не й го казвам. В "загрявката", докато я лижа почти винаги ръката й е "там" и разбирам, че изобщо не е случайно...
Въпрос към дамите, които крият от партньорите си, че си го правят: защо се криете (лъжете)?

19.   Семеен мъж на32г. Винаги ме е гризяла мисълта за това. Но не набирам смелос да я попитам. Но като чета тука ми се струвя, че всички жени масторбират. Явно и моита го прави. Но се крие от мен.

20.   Семеен м 48г. и аз леко съм и намеквал по тази тема. Но одговора им е бил ти луд ли си, никога. Но мисля, че ме лъже. Явно темата за жени е табу. Но понеже имаше по надоло и обратно питане. Винаги съм им казвал, че като не ме задоволява онанирам. А тя иска да го правя пред нея. Но за сега се крия.

22.   Моята го прави от много малка. Казва, че не помни от кога, но е била под 5 години. Според баба ѝ го е правила като бебе. Тя е забелязала, че когато се пипа там и изпада в доста весело състоние. В по- късен период и техните са я заварвали да го прави. Никога не е спирала. Много е активна. Веднъж преди 3-4 години бяхме се събрали в нас със мои близки, все мъже. Налагаше се да копаем фураж и да местим едни тръби с диаметър 1, 20метра. За това ги повиках. Бяхме 7 човека. На обяд седнахме да се почерпим и нахраним. Жена ми беше облечена в една домашна туника, седеше ѝ много секси. Всички я зяпаха с жадни погледи. Помислих си- ако им я оставя, какво ли ще стане. Тя също го забеляза и дори ми обърна внимание. Беше ми интересно и забавно и казах:
- Нека ти се дървят. Ако им дадеш, какво, ще те наебът.
-Мислиш ли?
- Ми ако не всички, то поне половината.
В глават ми се завъртя мисълта, защо да не им я пусма. Имах силно желание да видя, какво ще стане и как тя ще реагира. Пеше направила греяна ракия и салата. Казах ѝ да направи още ракия. Виждах как ракията ги отпуска и стават все по смели, погледите им бха направо дръзки. В един момент я шляпхах по дупето. Това я възбужда. Тя май се усети и попита:
- Ама ти, наистина ли. Не са ли множко?
- Не знам, ти ще кажеш.
Аз обаче едва издържах, бях наистина възбуден до полуда. И без много да мисля я прегърнах и сложих на краката си. Тя не се възпротиви, разкопчах ѝ туниката и я съблякох. Изненадах се и аз, беше без бельо, бикини. Не се сдържах и я поставих на хуят си. В присътвието на всички и друг път сме го правили, но само аз съм я ебал. Така че тя не се възпротиви. Направи няколко оргазми под погледите на другите и закачките им. В един момент погледнах към брат ѝ и му дадох знак. седеше до мен, така че не бе трудно да я преместя. Не се противи и брат ѝ и го наби. Целият след обед мина в ебане. Изреждахме и се един след друг, правихме ѝ сандвичи. Празнехме се в нея, орално. Към късният след обяд вече почнахме да се отказваме. Брат ѝ попита:
- Няма ли да я уморим, ще ѝ се пръсне сърцето.
- Няма, не се бой. Тя сега ще мастурбира.
Те не го вярваха, но тя направи два оргазма с пръсти, после си взе вибратора и ги шашардиса. Когато си заминаха ме попита:
- Сега какво, ще ме захвърлиш ли?
Не, никога няма да я захвърля, прекалено я обичам, отвърнах ѝ:
- Защо да те захвърлям? Аз те обичам такава, каквато си! Беше ли ти хубаво?
- Да!
До тогава не беше ебана от други мъже с изключение на баща ѝ и брат ѝ. От тогава, ако нещо ѝ хареса го прави. Но само вкъщи и то в компанията ми. Аз също си позволих волности и посегнах на майка ѝ и сестрите ѝ.
Нека Ви кажа:
- Всяка нормална жена мастурбира. Това обаче зависи и от средата в която е. На 22 заварих майка ми да мастурбира и нагло и предложих хуят си. Беше изненадана, но прие.

23.   Големи фантасмагории са написани в предпоследния коментар.

24.   23, късно живееш!
Много си изостанал. Не давай мнение по въпроси, които не са за мозъкът ти. Много хора го правят, това че ти си гола вода, не значи че и другите са като теб.

25.   24, чак пък много хора да го правят. Тези хора които аз познавам не пускат жените си да ги шибат строителни работници и нямам познати жени, които се шибат с брат си и баща си. Може би защото не се занимавам с куфражи местене на тежки тръби. В някой етноси може и да се случи, но описаното от 22 и за този етнос е твърде хард. А по темата, моята приятелка просто си пуска топла вода на клитора със слушалката на душа и по някакъв начин и се получава и свършва. Много пъти съм искал да видя, но тя все ми отказва под предтекст, че като я гледам няма да се получи. Но не се притеснява да ми каже когато го е направила. Казвала ми е, че това го е открила още като ученичка и по друг начин не мастурбира, защото не и се налага. Било много хубаво, но предпочита секса пред самозадоволяването, защото имало повече емоция. Така ми е казвала.