Споделена история от Секс и интимност

Не съм сигурен в сексуалния си живот.
Здравейте приятели, започвам да мисля, че сексуалния ми живот не е както трябва, защото се срещам със странни жени.

Аз съм мъж на 27 години и за последните осем месеца ми се случиха тези неща, все с различни жени:

- една от тях искаше да ми пърди в устата
- три искаха да мачкат тестисите ми с токчета
- две ме посрещнаха със пенис колан, искаха да ме обладават
- една ми сипа уж алкохол, а се оказа урината и, много се възбуждала от това.

Информацията е напълно реална, споделете мнение в коментарите. Не знам дали аз съм твърде ортодоксален и трябва да се развратя или просто трябва да спра да обикалям нощните клубове малко преди да затворят. Много ми е тежко и съм раздвоен.

Коментари

1.   Така е в днешно време. И преди ги е имало тези неща, но не се е говорело за тях. Всеки има странни фетиши.

2.   Измислица.

3.   Забрави да пишеш за оня, дето искаше да му духаш в тоалетната.

4.   Ами научи типажа и го избягвай. Като правило - ако е goth в облеклото, значи не е гот в главата :)

5.   Никой не те кара насила да ходиш там! Свестните жени не ходят там! А и не каза това проститутки ли са?

6.   ХХахахахаххаха не ми казвай, че историята не е измислена. Все пак беше забавна :D :D :D

7.   Откъде я намираш тази измет? Да не би да живееш в чужбина в някой западнал квартал или да излизаш с проститутки ромки у нас?
Темата звучи като фейк.

8.   Май ходиш по кофти кръчми...

10.   Къде ги намираш такива бе бате. Аз уж се водя ебач, но до сега само веднъж за 25 години кариера в секса съм попадал на една по-така. Искаше да я спукам от бой защото много я възбуждало. Ама да я млатя яко, даже с ритници и дори да и разбия устата. Избягах с 200. А иначе и аз имам фетиш. Много ме възбужда гледам жена как пишка. Не върху мен, просто да гледам как го прави. Казвал съм на няколко партньорки и те не са имали нищо против и не им се е струвало толкова странно.

12.   Аз не съм сигурен в техния сексуален живот. При теб под въпрос е само това какви критерии имаш за подбор на жени. Брат, твоето е като да попаднеш на Блак Сабат, а когато нещата се скофтясат, да намериш хард версия на Блак Сабат. И така още няколко пъти. Хората, които са абонирани за кофти избори, имат проблем с критериите, по които ги правят!

13.   Първата е била почти нормална изпуснал си хахаха

14.   Ако не беше писал за тази която се е изпикала в чашката щях да ти повярвам

15.   Правило:
Ако е goth в облеклото и дрехите, не е гот в главата.

16.   Измишльотини на квадрат.