Майка ми все още комуникира с бившия ми
Добър вечер. На 29 години съм, жена. Преди осем години имах една огромна, но краткотрайна любов със семеен приятел. Той ме нарани жестоко, унижи ме, предаде ме, лъга ме. Изживях го много тежко. Минаха осем години, но както виждате още го изживявам. Майка ми беше наясно с тези чувства, които изпитах тогава, а именно, че светът свършва, срива се и аз потъвам в него, плачех денонощно, не можех да спя, не се хранех. И това продължи две години може би. Бях болна и майка ми беше свидетел на това. Беше свидетел и на това как се опитвах да си върна този мъж с всички сили. Не искам да си спомням за тези моменти, защото истински започва да ме боли. Мъката беше неописуема, а болката в душата ми ме задушаваше.
Странно ми е, че майка ми още комуникира с него. Пишат си СМС-и през нощта, да излизат и т. н. Майка ми не крие това от мен, нито от баща ми. Както казах този мъж е семеен приятел. Но просто не мога да приема отношенията му с майка ми. Просто не мога. Да се срещат, да се закачат, да си говорят колко са секси? ! Майка ми никога ме пропуска да изтъкне как той ѝ говори колко е красива и запазена. Аз няма как да ревнувам от майка мо, но например аз бих спестила това на дъщеря си, ако бях на нейно място..
Не знам. Вие на какво мнение сте?

Коментари

1.   Мисля, че майка ти е пача. Абсолютно неморална жена, която си е възобразила, че красотата й е вечна и е самодоволна, че мъжът харесва нея, а не теб. Тя не е лоялна нито към теб, нито към баща ти, нито към семейството като цяло. Поне да се криеше, че да не създава допълнителна травма в най-близките си, а тя парадира с това.

2.   Играчът бил семеен приятел. Тоест подкарал ги по домова книга- дъщерята, майката, като му омръзне и тя може да мине на бащата.
Кое ти е странно, че върти майка ти? Толкова ѝ е акъла и на нея.
На мнение съм, че трябва да си вземеш живота в ръце, да излезеш на квартира, да се събираш с компания, приятелки и да си намериш друг.

3.   Има майки, които не знам какво точно не им е наред в главите, но се конкурират със собствените си дъщери.
Пусни и един път ей така, само да видиш реакция "да, ама знаеш, че винаги предпочита по- млади, просто вече няма такива опции заради възрастта. Сега всяка ще му е секси".
Иначе като цяло: НЕ, не намирам за нормално майка ти да ти ги говори тези неща като знае, че ти причинява болка.

4.   Може и да го харесва... дали има нещо между тях - може би да, а може и не. Когато няма обикновено и двете страни се държат все едно няма нищо.

5.   Баща ти е рогоносец. Не го казвам подигравателно, а наистина съвсем сериозно, за жалост.

Гаро

6.   Всеки си е башка луд, барабар с майка ти. Която явно е тръгнала да се съревновава с теб и с младостта ти. Излез от този капан и живей живота си. Без да се вкопчваш във миналото или във хората - ако този човек е трябвало да бъде с теб, е щял да бъде. Опитите за "връщането" му от твоя страна издават липса на житейски опит. Никого не може да накараш насила нито да се върне, нето да има интерес към теб. Беж да те няма, още си млада, развивай се като човек и любовта ще дойде и ще помете тези твои мъки. Които явно майка ти изпитва удоволствие да продължава - добре де - виждай се с бившият приятел на дъщеря си, ако щете не знам какво правете, но да казваш на детето си че сте флиртували заедно, че ти е давал комхлименти - сбъркана работа е това!

7.   Уникална майка. Хем изневерява на баща ти, хем се хвали с това. Духовно бедна жена. Жалко за баща ти.
Хвани си нормално гадже.

8.   Хубаво или не- това не е твоя работа.
Как така ще се тръшкаш две години за този, че и още го мислиш? ! Голямо ти е егото, мила, много има да патиш и със следващите. Зарежи я тая мания за контрол, даже и към майка ти. Всеки си плаща за своите избори.

9.   Ти си на 29, изнеси се и да не ти пука, тегли им една! Майка ти е проста, нахална, ненормална и неморална жена. Сложи им хикс и гледай напред.

10.   Това не е изолирано явление. За съжаление се наблюдава при психически нестабилна и емоционално неуравновесени и комплексирани хора. Имам такъв колега, който се хвали, че ебе едновременно и майката и дъщерята. И двете са семейни. И двете се конкурират за неговото внимание. Направо отврат.

11.   Този тъй наречен семеен любовник явно е старо гадже на майка ти и настоящ тъпкач, а баща ти е заблуден и не се усеща за каква курва се е оженил.
Вериятно маййка ти е прехвърлила 50 г, но е от онези с пластичните операции, ботокса разйрасителните процедури, силикона, поддръжката на прическа и маникюр, а всичко това връща доста години и може да изглежда на 35. Разбира се, би било хубаво, ако го правеше заради баща ти, заради собственото си самочувствие, а не за да спи с други мъже.
Мисля, че е време да отвориш очите на баща си и да споделиш какви ги върши майка ти. Тя трябва да си понесе последствията от нелоялните си действия спрямо семейството.
Тя е егоцентрична и егоистична личност с болен Аз. Завършен психопат с всякаква липса на емпатия За съжаление има много майки като нея.
Предполагам, че е някоя от следните зодии - Овен, Козирог, Скорпион или Близнаци.
За теб не е полезно да живееш в един дом с нея.

12.   Аз мисля, че темата е драснала някоя маминка загубила контрол над синето. Има конкуренция във всички посоки но не е предвидила сексуалния мотив в играта и няма решение на ребуса.