Споделена история от Секс и интимност

Извратено ли е?
Здравейте,
Извратено ли е, мъж на 41г, да каже на жена си, /37г/ че има желание да е. е, майка и - на 59г?

Коментари

1.   Не, разбира се. Моят приятел е на 31 и много пъти сме си говорили, че майка ми (55) го привлича много сексуално и дори докато правим секс сме си го говорили. Мен също ме възбужда идеята да правя секс с баща му (59). Това са си някакви табу фетиши, забранени. Не виждам нищо извратено.

2.   Не, особено ако повикате и баща ѝ плюс братчедите и чичо да снима с камера. После съберете маалата и им покажете филма.

3.   Извратено е, колкото това да кажеш на жена си, че искаш да е**ш дъщеря ви.
Прекаленото гледане на порно ви размътва мозъците, не ставайте сексуално лабилни извратеняци!

4.   Нямам вече никакви съмнения, че "еволюцията" е тръгнала назад и ще продължи докато примата отново си върне физическите белези на само примат... ще останем явно онези различни 15% и потомците ни.
Убеждавам се, че така и трябва да бъде... създадени са двукраки примата с грешки в днк кода...

5.   Коментарът на Номер 1 е малко притеснителен...

6.   Извратено е да и кажеш, но да го направиш-не. Действай смело. Ако имаш някоя по-засукана леля или стринка, може и нея. Не се колебай.

7.   Боже, Боже! Това било фетиш!? Ще иска дъртофея, вмирисан и увиснал, сух и спаружен пред свежестта и финеса на младостта...

8.   Ха-ха, моят ако спомене нещо подобно, ще му издера очите!
Бих го изревнувала и от един уличен стълб:-)
Рачка, какво да правиш! :-)

9.   Абе не е извратено, но е някак си не на място. И защо трябва да казва на приятелката си, че иска да шиба майка и. Ако много иска, да каже на майката. Може и да го огрее. И аз бих праснал майката на моята приятелка, но не го казвам. Казвал съм само че е много красива и привлекателна жена.

10.   По-скоро просташко, неуважително. Този мъж е простоват, а жената, която да търпи това също не блести и ум.

11.   Според мен много хора я имат тая фантазия - майка и дъщеря, но повечето не я споделят.

12.   Не знам дали е извратено да го споделят, но масово хората го правят от векове.

14.   Ако го мисли, е извратено. Ако е е-ене в духа на "Да ти е-а майката", е обикновена простотия и беден речник.

18.   Във фантазиите няма нищо лошо, колкото и извратени да са, стига разбира се да си останат фантазии.
Всички сме извратени и болни мозъци дълбоко в себе си. Просто малко хора си го признават, а още по-малко го правят и слава богу, че е така.

20.   "Извратено" е разтегливо понятие. За някои е извращение кунингуса и фелациото, садо- мазо, хомо... За други (двойки) просто е необходимост. "Изстрелването без увод" за мерак към тъщата, е най-малкото просташко. Твърде е вероятно "крушката да си има опашка". Т. е. - тя е твърде запазена, носи се и се държи секси... Съпругата (ти? ) се е запуснала и държи мъжа си на сухо големи интервали... Той няма алтернатива за кръшкане или даже не вижда други по-свестни жени... Та може би е въпрос само на известно време. А може би не би го направил без (твоята? ) благословия, та затова и го е "съобщил". Ако ти си жената, твоят ход е да му предложиш лично нещо друго максимално перверзно (до колкото би могла да се жертваш). Или най-малкото да го "освобождаваш" по-често.

21.   Аз съм на 45, с удоволствие бих чукал тъщата. Постоянно и разглеждам бельото, тя знае че съм аз но си мълчи. Жалко че рядко сме заедно и не мога да остана насаме с нея.

22.   Извратено е да го кажеш, иначе...
Аз бих се изчукала, с бащата на моя.
Той е на 53, и е супер секси...
Разбира се, това си е моя си тайна, която не си и помислям да споделя с когото и да е.
Ж27

23.   22, абсурдно е да споделяш с когото и да е (освен с нас тук). Той (свекър ти) дали е усетил това твое желание? Ти държиш ли се по свободно с него? Показваш ли се по-секси в негово присъствие? Опитваш ли се да възбудиш сексуално желание у него? Как?

25.   Всеки си има собствени фантазии и фетиши, няма нищо лошо.

Вече да го кажеш на жена на мен ми е малко странно, но вие си знаете как си говорите. Ако сте толкова близки и интимни, че да си споделяте такива неща без притеснения, защо се налага да питаш в анонимни форуми?

26.   Не е извратено. Нормално, ако тъщатат ти е сексапилна да я пожелаеш. Стига да не стане семеен скандал, заради предразсъдците които у българите за много и от глупави, по-глупави.

27.   Моя не ми е казвал нищо, но често
го виждам как гледа майка ми....
Иска я...

28.   По принцип е извратено, аз на моята тъща когато ме ядоса редовно и казвам, че ще и скъсам дъртата минджа. Тя само се подхилква, какво ли ще стане ако я натисна.

29.   Не виждам извратеност. Бяхме в ресторанта след венчавката.
По едно време майка ми дойде нещо да ми каже на ухо. Някой мина покрай нея, блъсна я и тя се изтърколи. Роклята ѝ се вдигна чак на главата. Новият ми съпруг се надигна да ѝ помогне да стане. Тя каза мерси и се охили до уши. Като се отдалечи и моят каза:
- Страхотно дупе, жестоки крака!
- Харесва ли ти? Май те повъзбуди?
- Абе не знам дали ме е повъзбудила, но бих ѝ го подал.
- Ако ти даде.
Така минаха няколко дни от сватбата. Тя дойде до нас, донесе нещо. Седнахме на кафе, тя взе да се извинява за онзи случай, аз я спрях и казах:
- Ако не беше паднала, сега мъж ми нямаше да е влюбен в дупето ти.
Тя почна да се смее и каза, че много лесно се влюбвал в паднала жена. Доста се смяхме и шегувахме около това. И тя по едно време попита:
- И сега какво, още ли си влюбен в задника ми?
Мъж ми не е от тези дето можеш ги надговори и отвърна бързо:
- Не е задник за изпускане.
- Какво искаш да кажеш, че ако ти падна и ще ме...
- Няма да ти простя я. После щерка ти ще ме убие.
Обърна се към мен с въпроса:
- Верно ли, мама?
Това ме забавляваше. И някъде дълбоко в подсъзнанието ми, като че ли ми се искаше да я оправи и отвърнах:
- Аз съм за! Няма да се сърдя, ако ти го пусне.
- Шегуваш се.
- Не се шегувам, сериозна съм. Ще ми достави удоволствие да видя как те люби.
Видях как погледът и се замъгли, ноздрите ѝ се разшириха, почна да диша доста учестено. Което за мен бе резултат от възбуда. Обзе ме лудо желание съпругът ми да я наебе и най- безумно го погледнах и казах в прав текст:
- Сега е момента, искам да я наебеш.
Мама гледаше като препарирана, голият и врат и гърдите бяха станали на червени петна. Повторих пак пред двамаим:
- Хайде бе ;ило, виж я мокра е, сигурно
е откачи.
Съпругът ми малко плахо я погледна и посегна към бедрото ѝ. Тя не реагира. Давах му знаци с ръце да я погали по путката и гърдите. Но той се наведе и я целуна по устата, пусна ръка по бедрата ѝ, тя взе да издава някакви звуци на възбуда и аз казах:
- Удари ѝ един език.
Когато го видях да ѝ сваля бикините, аз направих оргазъм. Възбудата ми беше огромна. Провикнах се:
- Хайде, начукай ѝ го, че после и мен.
Доакто се осъзная, какво съм сътворила и той беше в нея. Целият следобед мина в ебане. Чудех се сама на себе си. Какво ми стана, осъзнавах ясно, че аз съм тази която докара нещата до там. Всъщност ми беше удивително хубаво. Оставихме я в нас да преспи и сексът продължи до сутринта. Тя стана около 8 часа и добре, че стана, само след 5 минути се появи баща ми. Тръгнаха си, имаха среща с нотариус. Така започна тя да ни посещава редовно. На мен това много ми допада. Един ден я попитах, ако татко научи, как ще реагира“ Отговорът ме разби:
- Той знае. Никога не съм правила нищо зад гърбът му.
И до днес си се събираме. По- късно научих, че тя се ебе с баща си и брат си. Попитах я с брат ми правила ли го е. Не беше го правила, но много искаше. Това беше преди години. Днес синът ни е вече на 13, скоро ще направи 14 и с нея си говорим, че искам да го пробвам. Съпругът ми ме подържа и ме мотивира постоянно да го направя. Бъдещето ще покаже.
Ти не се вайкай, не се ядосвай на майка си и на съпругът си. Ако се обичате, си живейте, това не е изневяра, не е предателство! Предателство щеше да е, ако те беше зарязал и да отиде да живее с нея.
Ан