Споделена история от Секс и интимност

Епилирани или окосмени
Здравейте! Бихте ли споделили на вас как ви харесва да си поддържате интимните части. Епилирани или натурални? Завръща ли се интимното окосмяване при жените или повечето махат всичко?

Коментари

1-50 от 74

1.   Това какво те интересува, когато 80% от жените са к8рви, които се предлагат на богаташите? И да са окосмени, няма да ги видиш.

Кумчо Вълчо

2.   Подобни теми е имало. Естествена съм отдоло, мъжът ми така ме иска, а и не мен ми е по удобно така. Един ангажимент по малко. Само при двете раждания бях обръсната, като мъжът ми свърши тази работа.
Ж 38

3.   Махам всичко с тример веднъж седмично. Най-много да оставя една вертикална черта ило друга фигурка за разнообразие. Не понасям космите по принцип и не си ги махам само заради гаджето.

4.   Епилирани.

5.   Окосмена в комплект с микро прашки или бът плъг.

6.   Мъж на 24 - Не ми харесва да съм с гора долу. Нали, когато нямам гадже не ми дреме много, но когато имам и съм сексуално активен се бръсна много често, просто не ми е кеф да правя секс и да съм долу космясъл. Всичко махам и съм забелязал, че жените се кефят на това да ти е всичко добре обръснато и гладко. Също не харесвам жените да са с гора долу, най-много някакво малко триъгълниче или нещо от сорта, понякога е готино, но не повече.

8.   Аз обичам да се епилирам на триъгълник. Попринцип харесвам по-натуралните неща по отношение на всичко. А има хора, които се обезкосмяват целите, на мен така човек ми мяса на недоразвит. По-важна е хигиената, отколкото да си абсолютно гладък там долу.

11.   Жена ми винаги оставя нещичко, дали е триъгълник, лентичка или V, на времето когато се запознахме беше бръсната изцяло но аз харесвам да има все пак по нещичко

13.   Ходя си окосмена отдоло. Такава е природата. Много по хигиеничное, нали знаете че косъмчетата предпазват от млизане на бактерий във влагалището. Господ си знае работата, а мъжът ми казва че както искам да съм, той пак ще си ме "оправя".
Ж 43

14.   Обикновено в натурално състояние са едрите хора, ако сами полагат грижи и не ползват услугите на другарче или козметик. Обяснимо- пречат паласки, пояси и глобуси. Най- малкия проблем са им космите. Не харесвам жени тип мъхести праскови или орядъчно окосмени от пред до от зад. Асоциации- косъма си е косъм и според мен мъжа трябва да е "косматия" и пак не прекалено.

15.   Окосмени разбира се. Много по възбуждащо е. Иначе е като на детенце.
М 42

16.   Аз харедвам естествено окосмени жени.

17.   Мъж съм и харесвам жени с прически но за съжаление повечето са гладки изцяло

18.   Страхотна тема! Искам да попитам как да се обезкосмяване безболезмрнео отдолУ? Освен със самобръсначка което прави нещата по трудно защото трябва да се прави по често! Прочетох един коментар по горе в тример? Какво е това и причинява ли болка? Не мога с епилатор страшно боли до сълзи!
Искам съвет!
Благодаря!

19.   До №18
Не е нужно да го правиш. Първо виж приятелят/съпругат ти как те предпочита. Ако той те иска нула номер, което се съмнявам да е така, можеш да му предложиш той да те избръсне. Със сигурност ще му доставиш голямо удоволствие.

21.   Добре, понякога може да се обръснеш или епилираш изцяло-но НЕ цял живот! Бразилската лентичка е много красив вариант например-не е чисто голо.... Естественото е хубаво деца-ЕСТЕСТВЕНОТО ВИНАГИ е по-хубаво от пластамасата и изкуственяка и извратеняка! Да го знаете! МНООООООООГО по-хубаво! Несравнимо!

Един истински мъж няма да се погнуси от косми - само някакви извратени, млади, тъпи, необразовани питеци могат да кажат, че една жена с косми-дори и малко е "гнусна"! Да го знаеш това. Нормален мъж няма да се притеснява от това - даже казват, че голата вагина е като на малко, незряло момиче, не е женствена и е за педофили!

Па ти се интерeсуваш, дали се завръща еди коя си мода?! Теб модата ли те интерeсува?! Модата е за ТЪПИТЕ овце, които са част от стадото!

22.   Мисля си че трябва да има някакъв междинен вариант, една жена трябва да се поддържа няма да е секси ако се остави без да се докосне поне малко, няма да е секси ако ръцете, подмишниците и краката са космати

23.   Епилирани.

24.   До №23 - Ужас, като на детенце.
Вие нищо не разбирате.

25.   М29 харесвам ги изяло окосмени. Понеже съм виждал в нета включително и на камери, ето моите наблюдения:

В САЩ има не малко които си стоят окосмени дори и да е точно там влиянието от звезди в Холивуд и т. н най много
В Източна Европа като Русия, Украйна и др страни наоколо пак има не малко окосмени, може би повечето
Азиатките почти винаги са окосмени
В Сърбия някоя беше се учудила как в БГ го правят масово махането на косми

Само в България такова масово обезкосмяване в такива мащаби не знам. Все казват ами така е удобно другото нехиегиенично, а кажете им го на останалия свят нали БГ са най-умните хора на света? Всички други са глупаци.

В крайна сметка не съм отказал и обезкосмена все пак ако ми харесва човека, то аз само такива съм имал хаха

26.   Естествена съм отдоло. Чистя само подмишници и крака.
Ж 49

27.   До 26
Ти си ми мечта.
М43

28.   На 22 съм и винаги съм предпочитала гладки мъже, визирам и интимната област и гърди, корем, подмишници и тн. Постоянно карах бившия ми приятел да се поддържа и хич не ме привличаше с косми, но ето че сега е различно. Все още твърдя, че харесвам гладки мъже, но сегашния ми приятел има брада, косми по гърдите, корема, подмишниците и там долу е спорно положението, да речем че ги държи къси, понякога без, понякога със. Аз съм изключително изненадана, че както и да изглежда го намирам за страшна секси и хич не ми пука как изглежда. Просто ме възбужда, както казвам за първи път ми се случва. Оставям тази информация тук, който какта иска да я приема :)

29.   а мен една жена трябва да бъде женствена и да излъчва нежност трябва да се поддържа! Това означава навсякъде включително и путенцето!
Аз и моят мъж така разсъждаваме! На него му е приятно да ме усеща нежна гладка и чиста! А не да съм обрасла като примат! Да бъда достъона не само за очите му там долУ но и да бъда красива и нагледно и на допир! Това една цена да се поддържа хигиенично НЕ е нито детско нито момичешко а признак на че едйо момиче е зряло и знае какво трябва право и как да излъчва ЖВНСТВЕНОСТ! Бог е създал мъжа така но не и жената! Да питам който разсъждава наобратно нека ми обясни как ще се различават мъжа и жената щом ходят еднакво окосмени? !

Жена на 25

30.   Задължително окосмени на интимната област.
М 42

31.   До № 29
Вие не сте добре. И как може една жена да изписва думата путенцето. Нормално е да напише по интимната област.
Мъж на 31

32.   В интимната област, винаги съм окосмена. Чистя крака и подмишници. Мъжъм ми ме желае така и така ще бъда. Това, че от порното гледате само нула номер, не значи че е нормално. Там има много режисура и се прави всичко по-план. В секса няма планови неща. Всичко трябва да става интуативно и на момента.
Жена на 46

33.   Вагина с косми е най-сладкото нещо. Аз жена ми като се обръсне гладко ми е няква странна. Пак ме възбужда, но като е с косми ме влудява.

34.   Здравейте, мъж съм на 42 години. Да ви кажа нещата от моята гледна точка. Последните години вече много жени са нула номер по интимната област. Това си дойде от Америка определено. За съжаление е така. Лятото бях на нуди плажа на Слънчев бряг. Изключвам мъжете, говоря само за жените. Да ви кажа имаше и натурални, имаше и такива на прически, а имаше и нула номер. Но за моя голяма изненада преобладаващи бяха натуралните, което вече говори, че това нещо се възвръща, макар и бавно. Да, там повечето са чужденци, а не българки, но щом е започнало да се връща, ще дойде и тук някога. Имаше две млади жени - 25-27 години някъде, бяха нула номер. Предполагам че бяха лесбийки, но в това не мога да бъда сигурен. Лежеха на кърпите точно там, където минават много хора, на 2-3 метра от морето, а повечето са назад, което има защо да бъдат на това място.
Весели празници от мен на всички Ви.

35.   Аз като мъж харесвам леко окосмяване- оформен триъгълник. Но дори и по-голямо окосмяване да има, нямам нищо против. За мен интимната прическа е по-възбуждаща от напълно гладката интимна област.
Аз лично се бръсна с малка машинка с номер. Целта е да не се бръсна до "гладко" защото след определено време новоизникналите косми започват да боцкат партньора по време на секс.

36.   Жена на 28, раждала веднъж до сега. Ходя си натурална по интимната част. Чистя само подмишници и крака. Единственото бръснене, беше на раждането ми и това го направи моят съпруг. Той ми казва, че както искам аз, така да бъда. Винаги ще ме харесва. А с детето, работа и т. н. нямам време и за козметик на триъгълника.

37.   Добре де като казвате че там долу сте натурални, лятото като ходите на море или някъде на басейн на плаж с дрехите ли стоите, то не се ли барне малко от страни поне ще стърчат космалдаци... гнусна работа ще е.
Далеч съм от мисълта че сливата трябва да е гола ама поне някакво оформяне и лека подстрижка е задължителна

38.   До 37
Да, когато сме на плажа, мъжът ми ме хваща леко отстрани със самобръсначката, което е извън банските.
Жена на 28

41.   Държа жената да е натурална по интимната част и тя се съобразява с това. Много по секси е и красиво. А и косъмчетата предпазват от бактерий и микроби все пак.
М 36

42.   С този проблем съм се уточнила с моя мъж. Когато иска и както иска. Тои ме бръсне. Но понякога, не повече от веднъж седмично. Ито само отдоло по цепката.

43.   Окосмени, но поддържани най ми харесват.

44.   Отдоло съм естествена. Така ме иска мъжът ми и така съм.
Жена на 39
София

46.   Натурална съм. От време на време, мъжът ми прави някакви прически, каквито той иска. Така му харесвам и така ме желае.

47.   Мъж 36, семеен с две деца
Жената е окосмена по интимната област. Аз нямам забележки как да бъде - щом така иска тя, нека си е така. Обичаме се и това е най-малкия проблем дали е окосмена или епилирана. Красива е и в двата случая. Чукаме се редовно. Лижа я доста обилно по клитора и вагината. Аз също съм окосмен. За мъжа поне мисля че е нормално да бъде така. Само педерунгелите да се обезкосмяват.

48.   Предпочитам силно окосмени по интимната област, но с възраста на жените, косъмчетата оедряват. Природа, какво да се прави. Не може все да сме млади.
М 42

50.   Жена ми е окосмена по пубиса.
Мъж на 45

51.   43. Окосмени но поддържани, какво значи това, само ощавените тъпи шаврантии ли се къпят!? И аз съм фен на естествено окосменото женско тяло, не само путката! Както беше едно време, преди да навлезе идиотската мода на щавенето!

52.   Винаги естествена между краката. Така иска мъжът ми и му доставям това удоволствие. Полудява като ме види по парфюм.
Жена 34

53.   Козметичката ми маха всичко. Голо и гладко маце съм.
Ж 15

54.   До номер 53
На 15 г и вече си почистваш триъгълника. Не е нормално това. Още си дете.

55.   №53
Какъв е този свят вече - на 15 год и вече се щави. О боже.

56.   На 19 съм и имам гадже. Силно окосмена съм на триъгълника. Почиствам се само отстрани лятото за море, колкото да не излизат от банските.

57.   До #56 интересно само лятото когато ходиш на море ли се оправяш от страни, през останалото време когато си с прашки да речем не излизат ли космите от страни, не се ли спарваш като си така

58.   Като цяло аз няма думи колко мнпгог жени НЕ се поддържат и мъжете им ги " харесват " и уважават това? Това е признал на интелигентност и хигиенна култова да се поддържаш чист и красив е интимните части!
За мен това е гнусно и отвратително!
Н 53 хубави е че са те възпиращо на хигиена и красота! Само дето на 15 г още НЕ си жена а ДЕТЕ и придецата няма толкова голямо значение! Това вече се набляга когато се обвържеш с мъж! Това показва женственост и нежност!

Жена на 25

60.   До 57 - Да отстрани се почиствам само лятото, когато ходим на море. През останалото време от година съм естествена. И да излизат от прашките, по прашки не се разхождам навън.

1-50 от 74