Споделена история от Секс и интимност

Възможно ли е да забременее?
От пролетта правя секс с колежка. Готина и секси е, харесва ми да я чукам 1-2 пъти в седмицата. Тя е на 51г и се празня в нея. Тя няма против, а и на мен ми харесва. Омъжена е, но рядко се вижда с мъжа си, защото той работи по корабите. Нямат деца. Тя е пробвала ин витро, но не се е получавало. Казва, че не може да забременее, затова спокойно мога да се празня вътре. Понкога изпитвам притеснени, дали това е така. Ами, ако вземе, че забременее, няма ли да си направя проблем. А иначе много ме кефи. Когато си поискам, винаги ми дава, а не като приятелката ми - веднъж на три пъти ми дава и празненето само в презерватива, и после го проверява, дали не се е скъсал.
А с колежката ми е съвсем различно. Понякога се случва много да ми се прииска. Пускам и съобщение по вайбър и след 10-на мин ми отговаря да идвам в стаята и.
Но тази мисъл все повече ме тревожи.
Възможно ли е да забременее?

Коментари

1.   Не.

2.   Не, не може. На 51 щом е вече и до сега не е раждала не може. Тя не е заблеменяла, когато е била на 20, сега няма как това да се случи или вероятността е минимална. Цикъл има ли още? Най-вероятно вече няма, така че се празни в нея.
Но отделен въпрос - защо чукаш нея, като си и имаш приятелка?

3.   Винаги е възможно. Какво от това, обаче. Ще поемеш ангажимента към детето, ще помагаш на майка му, ще си истински мъж... Нали друго не те тревожи!
М/57

6.   Следи я има ли овилация. (цервикална слуз) значи има мензис. И в тия 3-4дни се празни пак вътре но отзад. Ж 48г

7.   Може да забременее. Около мен има жени на възраст 47-49 г, които забременяха по естествен път. Две от тях родиха, но имам и приятелка, която на 42 вече нямаше цикъл.
Имам и позната, която роди на 53 второто си дете, но не съм я питака дали не е инвитро.

8.   Номер 2 не знае, че има жени с цикъл и до края на 60-те. И двете ми баби бяха така. Едната до 65, другата до 68. Сега много жени пият, пушат и сами съкращават този процес

9.   Скъсай с приятелката си. Намери си свястно момиче с което да изградите здрава връзка и си оправи живота преди да си се оказал на четиридесет с кофти жена и минала младост.
П. п Приятелката ти е права да ги проверява, тъй като не и трябват деца от "мъж" като теб.

10.   Ти луд ли си, защо правиш секс с нея? Колко може да е секси жена на 51? ! Дори разни холивудски актриси на тази възраст, на които им е работа да изглежда секси, са такива само на обработени снимки. Не се излагай, спри секса с нея, а ако може направо смени работата си и забрави за тази срамна история.

11.   Номер 10. Има такива жени и в реалния живот. Подлагат се на различни процедури и изглеждат ба не повече от 35. Едната си направи фейслифтинг в Турция и блефаропластика на очите и сега изглежда, както, когато беше на 30. Слаба е, спортува и ако не знаеш в действителност на колко е, никога няма и да се досетиш

13.   Ти май не си ходил на училище щом задаваш такива тъпи въпроси?

14.   Всичко е възможно. Майка ми забременя на 58 години и роди почти на 59. Цикълът ѝ спря преди година, а сестричката ми е вече на 10 години- днес е родена, а мама на 15 януари.
При някои жени, среща се рядко, но цикълът е доста по- дълъг и климактриумът настъпва по- късно. Според майка ми, тя е биолог в момента е в пременопаузен период, тъй като все още има някакви циклични прояви. при повечето жени това започва около четиридесетата година. Майка ми е много активна и сексуално. Но може да се случи. При твоят случай, не вярвам да може, след като до сега не е заченвала. Не вярвам, че произвежда ѝ прогестерон, без който не би могла да произведе годни яйцеклетки за разплод. Така, че еби си спокойно и я ощастливявай.