Споделена история от Секс и интимност

Първият ми път беше с проститутка и се чувствам виновен!!!
Да направя дълга история кратка, 2018 след купон се напих и реших да си викна проститутка.
Чувствам се виновен защото проститутките масово са жертви на трафик а сводниците са изнасилвачи и биячи, който им взимат парите и ги правят техни роби реално.
Въпросната жена беше на 40 каза ми, че няма от какво да се притеснявам, че има работа извън проституцият,а но мисълта че може да има сводник ме измъчва. Опитах се да и откажа но тя ми каза че не мога да откажа услугите и.
Чувствам се отвратен от себе си и чувството за вина не спира да се връща страх ме е от потенциални бъдещи партнюри че трябва да го крия от тях какво да направя?

Коментари

1.   Абе, какво си седнал да мислиш за глупости, че чак и вина да имаш. Просто не повтарай грешката си, ако смяташ, че не е морално.
Работа на държавата е да реши проблема със сводниците и продаването на женското тяло.

3.   Аз лично бих преглътнала мъжът да е ходил по проститутки само ако е някой футболист милионер, например. Компромис правя само ако си струва. Ама някакъв шушляк да ми го изцепи веднага си тръгвам. Свят голям - мъже бол. Кеф ти българин, кеф ти чужденец. В много държави мъжете са повече. Та жените сме облагодетелствани.
Ж, 23

4.   Нищо лошо не си направил. Не се панирай. Ами, ако тя няма сводник и работи за себе си? Тогава пак ли ще се ядосваш на себе си, че на пиянска глава си се възползвал от услугата и? Я по-спокойно.

5.   Не се дръж като жена. При нас е просто секс без емоции, малко по-сериозно. Нищо фатално не е станало.

6.   Реално това, че си бил на проститутка не е нещо, с което да се гордееш. Осъзнал си го, направил си изводите си, просто не повтаряй тази грешка. Обсебеността ти по тази случка от преди четири години ми напомня малко за лека форма на ОКР (обсесивно-компулсивно разстройство) и по-точно ОКР, свързано с истински събития (real event OCD). Би могъл да направиш консултация със специалист - терапевт, който може да прецени по-добре, когато споделиш повече детайли. Добре ще е да има опит с ОКР, когнитивно-поведенческа терапия, по-конкретно Излагане и превенция на реакцията.
Успех!

7.   И аз за първи път правих секс с проститутка, и не виждам нищо нередно, за неженен мъж. Навремето в Царство България си е имало официални публични домове, където са ходили неженени мъжете, без да се крият.

8.   Ами по същата логика спри да купуваш продукти произведени в Китай, Индия, Бангладеш или Турция. Помисли че този продукт е излязъл от фабрика където работят хиляди нещастници по 16 часа, без почивка, за да изкарат 2 евро на месец.

12.   Номер 3, такъв морал блика от теб, че направо ме е страх да не се разминем по улиците. Ще взема да избухна в пламъци...

13.   Ей с такива путьовци е пълно. Аз първи път като не се получи с студентка колежка да правим тоест не се нави мн просто за да не съм на сухо правих с проститутка. И не съжалявам! Комплескарчетата обаче се оакват и реват на теми

14.   До 3. Писна ми да чета такива критики от жени. Като мъжът е правил секс с кондом какъв тие проблема че е с някоя платена? Щото на вас ви е лесно само да кажете искам секс и има 5000 човека на опашка ако ще и грозното пате да си... а нас някоя принцеса или кралица прима дона за да се навие трябва да стоим на сухо ли (а непривлекателните са затворени за това)? Ако няма BMW или много пари да духаме супата А? Всеки пък има прави на секс не сме длъжни да чакаме някоя да благоволи! Опита си е опит и не по рисков от да си вземеш квартален тъпкач!

15.   3 ДО 12 За щастие не живея в БГ и си идвам два пъти в годината. Скоро и за толкова няма да идвам. Та няма шанс да се срещна с "моралисти" като теб

16.   Към Н3 - Боже пази мъжете от подобни "жени" дето са с самочувствие до небето, а са гола вода и кал по гърба в реалност!

17.   До Н15 - смешна си, спри д се излагаш по сайтовете и си стой в Бангладеш

18.   3, демек ако е милионер, ще преглътнеш някои неща, с които иначе не би направила компромис. Няма лошо, ама защо не си го казваш директно каква си, ами го извърташ на морал?

19.   3 До 16, 17, 18 Достатъчно са ме изпозвали. Бях глупава и добра. Обърнах палачинката и не ми пука. Вече се научих и усмивките да си пестя и да са само за някои хора. Та вече си гледам само моите интереси. Както искате ме разбирайте.

20.   Н 3/19 много добре си разбират те, просто не им изнася.
Неспособни дори за едно семейство да се Грижат, но товарят жената с деца, домакинство т. н и пак хукват по проститутки ако не им връзват по сайтовете за запознанства.
Има поне 10 големи апликации за запознанства с хора от цял свят, ползвай си ги на воля.

21.   До номер 20 и 19 мисля че проблемът на повечето хора тук е че както 18 каза че би направила компромис за милионер за нещо което иначе не би направила което супер лицемерно не виждаш ли къде е контрадикцията?

22.   21, ами нормално. С богатия поне ще има материална сигурност, а с бедния какво освен проблеми и нерви? !

23.   22 Ами по същата логика на богатия му е извинено ако е педофил или сериен убиец ебаси колко са зле в този сайт

24.   21, много си лицемерен.
И ти много неща би простил на красиво младо момиче, ама не би ги простил на дебела тетка, нали?

25.   22 какво общо има педофилията или убийства с това да се предпочете финансово стабилен мъж, че не разбрах? !
От толкова дето сте си самоповярвали, че успявате да манипулирате, чак абсолютни тъпни вече ръсите някои.

26.   21, уви, ти ще трябва да станеш много богат, за да ти простим колко си тъп...