Споделена история от Секс и интимност

Имам проблем в секса
Здравейте, с мъжа ми сме заедно от повече от 5 години. Имаме интимни отношения всеки ден, повечето пъти орална любов, секса в началото беше всеки ден сега вече е два три пъти седмично.
И сега на проблема суха съм и той го отдава на това че не го искам, а това определено не е така, но той не разбира и това му пречи. Според мен проблема идва от мен... Аз винаги съм била суха, правя секс от 12 годишна, първият път ми беше ужасен, човека ми го пъхна два пъти и заспа докато беше вътре в мен, след това съм правила секс с доста мъже, като винаги е било да свалям гащите и те си правят кефа, а мен кучета ме яли, но тогава мислех че секса е това.. пробвала съм и със жени, с тях ми беше хубаво и на мен, последната жена която докоснах беше много мокра (чак помислих че се е напикала), но тогава не бях виждала подобно нещо.. Аз никога не съм била така. После имах мъж с който живях около 5 години, първите 1-2 години правехме секс (пак не съм била мокра), а следващите 3 години ме ме поглеждаше, не ме докосваше, един път му изневерих за цялото това време и пак не бях мокра... отчайващо вече... После срещнах мъжа си, бяхме приятели доста дълго време, исках го просто нямаше как да го имам тогава, той също ме искаше, но не си го признавахме, в този период само случайно докосване от него ме караше да настръхвам всеки път когато се сетя за докосването. Но проблема със сухотата си остана... До ден днешен го обичам и искам по същия начин, всеки път ми е хубаво като ме докосва, но той отказва да го разбере... Казва че като седнем да пием и съм по различна, мокра, отпусната и т. н. Аз мисля че тогава имаме време да говорим да си играем повече и за това се получава, но той не мисли така.... Ние работим всеки ден, имаме две деца едното ученик, който създава само проблеми, като всеки тийнейджър, и малко бебе, което постоянно е с нас, дори спи при нас, защото не иска само. Аз смятам, че не ни остава време един за друг, за възбуждащи игри, уморени сме, прибираме се късно, и докато заспят децата, стане време за лягане, защото утре пак ставане рано за децата за училище или за работа. Затова и понякога секса става като работен, сваляме гащите и се качваш директно на.... , друг път не е така, същото е с оралната, някога от умора или разсейване от дете или телевизия става все едно машинално, друг път е кавал че е страхотно... Аз имам и друг проблем, постоянно имам някакви течения, след цикъл кафеникаво, после овулацията ми (която е слузеста и обилна като сополи), бяло течение, понякога мирише или е на парцали (но това е много рядко) и поради тази причина, почти всекидневно си правя дамски душ, директно с топла вода от чешмата (просто да я измия от вътре), за да не се притеснявам и да не го погнуся...

Коментари

1.   Казваш че все си суха, а пък овулацията ти е обилна. Нещо не ти се връзват нещата.

2.   Първо така наречения дамски душ няма да ти помогне, особено щом го прилагаш ежедневно. Вагината има ествена защитна среда, като поддържа определено ниво на pH, а ти с този хигиенен навик не и позволяваш да го достигне. Естествено при някой състояния се правят такива душове с билки и това наистина помага, но ежедневно миене с чешмяна вода е всичко друго, но не и добра идея.
По въпроса със сухотата мога да кажа, че няма такова нещо като суха жена. Има недостатъчно възбудена. Това не означава, че не обичаш мъжа си, или че не е добър любовник, а че някъде в теб има неща които те възбуждат и те е срам да ги извадиш наяве.
Моята жена е прилично мокра след малко орални ласки и е готова за действие, но ако и разкажа как съм го правил с някоя бивша направо се разтича. По същия начин и действат и фантазии за тройки. Става невероятно мокра и бързо получава оргазми. Отначало се срамуваше от тези свой интереси. После разбра, че това не променя с нищо отношението ми към нея. И че дори и да звучи странно и извратено в леглото сме само двамата и няма нищо лошо в приказките щом ни носят удоволствие.

3.   Femiflor@ свещички за овлажняване съдържа хиалуронова киселина при сухота и при жени в менопауза. В комбинация с лубрикант би действало добре.

4.   Първо гинеколог, за да се излекуваш там долу. След това ако отново си суха, има достатъчно лубриканти. Действай....

5.   Сухотата е чест признак при гъбичка Кандида албиканс, а това, че имаш и парцаливо течение понякога все повече навежда към тази диагноза. Иди на гинеколог, за да ти пусне микробиология на вагинален секрет.

6.   При масторбиране не се ли мокриш. Жена 42г семеина. Сподели.

8.   Прочетох само началото. И аз съм много суха. Овлажнявам се доста, като ми харесва, но лесно изсъхвам. Не е щото не ми харесва, а защото съм свръхчувствителна. Отдавам го също на това, че пия малко вода. И слюнка нямам много.
За мене това не е никакъв приблем. Слагай лубрикант.
Сутринт без мубрикант въобще не мога. Тялото ми спи.