Споделена история от Секс и интимност

Живея сега с мъж от негърски произход
Разведена съм от три години. Имам син, който е вече голям и си е поел пътя и си живее с приятелката отделно. Откакто се разведох с бившия ми пробвах няколко връзки с мъже, но все не се получаваше и връзките на практика бяха краткотрайни. Аз съм жена на средна възраст, на 44 години и все още не съм за изхвърляне, както се казва. Затова реших да изпълня старата си мечта. Още от студентските ми години харесвах хората от негърски произход. Бяха доста мили и добродушни. Още тогава ми се искаше да пробвам с негър, но не посмях. Затова сега след неуспешните ми връзки след развода ми дойде идеята все пак да опитам. Разтърсих се в социалните мрежи, също и една моя приятелка ми помогна като ме запозна с един негър, който работи в нейната фирма. Започнахме да излизаме с него и видях, че не е чак толкова зле. Връзката напредна и от три месеца си живеем заедно (той живее при мен в апартамента) и връзката ни е съвсем нормална. Забравих да кажа, че той е с 8 години по-млад и не се е женил преди това, доста е скромен и срамежлив дори, но на мен това ми харесва. Правим си секс редовно, макар че понякога ми идва в повече, защото той както повечето негри е надарен и като ми го вкара целия, направо ми се "обръщат очите", както се казва. Но пък така се чувствам като истинска жена и е ново предизвикателство за мен. Иначе е много нежен към мен и се старае доста в леглото, лиже ме и обожава да ми целува краката, явно има някакъв фетиш към дамски крака. Всичко това ми харесва и аз се чувствам добре с него. Проблема е, че на околните им се вижда странна нашата връзка. Като се разхождаме по улиците хванати за ръка, хората ни гледат понякога странно. Явно им се вижда нетипично бяла зряла жена да се хване с чернокож. Приятелките ми също се учудват на избора ми. Мислят си, че съм се хванала с негър само заради секса. Казват ми, че им е странно това, тъй като съм била достатъчно секси за да си намеря някой заможен българин и да си оправя живота. Така че околните някак не разбират връзката ни. Ако има жени с негри тук, моля нека споделят при тях как е.

Коментари

51-75 от 75

67.   №62-Много хубаво говориш за расизъм, също като нашите цигани, на които всеки който им направи забележка за нещо нередно е расист!!!
Живял съм в Африка и много добре познавам негрите и съм затова расист!
Да те попитам, чувала ли си нещо за негърския расизъм, който е много страшен в сравнение с белия расизъм!? Я виж какво става в Южна Африка с расизма проповядван от криминалният престъпник Нелсън Мандела! Как масово се избират белите фермери от негърската сган, толерирана от черното правителство, без да им се търси отговорност, под предлог, че тяхната земя, принадлежала на негрите, откъде накъде!!!
В градовете негрите грабят, изнасилват и убиват безнаказано, ето ти расизъм!!! Има и още много други негърски изпълнения, спрямо белите!
Но ти в Англия, която отдавна не става за живеене, поради огромния приток на маймуни ит бившите колонии не виждаш нищо, освен члена на поредния негър, когото вкарваш в леглото си!
А аз мисля, че негърският расизъм е по-опасен от белия, защото отнема живот!!!

68.   Здравей!

И аз съм имала връзка с негър, но бях в Америка. Това там не е странно. Не е мит, че са надарени, но историята ти ми се вижда провокативна. Ако държиш на човека няма да го наричаш просто "негър" и да разказваш като страничен наблюдател видял негър и жена в парка да се държат за ръка. Това е твоят партньор, който си си избрала, не е "негър", който си виждала на улицата. Ако пък историята ти е истинска - много тъпо и неуважително написана! За учудване на повечето бели хора - негрите също са хора и имат своите чувства и емоции точно като нас "белите". Ще потърся, но много ме съмнява твоя "негър" да е пуснал такава статия за теб "живея с бяла разведена жена, странно ли е? "

69.   Номер 62. Доказано е, че афро хората (за да не ги нарека негри, защото е расизъм), са с по-ниско IQ от белия човек. Както азиатците са с най-виско, доколкото помня. Само че този професор, който го беше казал, отнесе яко критика, взеха му нобеловата награда и го обвиниха в расизъм. Така го направиха, че дори да не ги мразиш тия хора, да ги напразиш, както и полезните идиоти като теб.

70.   С нетърпение чаках да се прибера и да погледна какво сте ми писали. Аз като ви казвам, че сте глупави и необразовани, вие не вярвате. Я колко доказателства сте ми изпратили :-D Мислех, че ще е нещо написано малко по-интелигентно, убедително и грамотно, но и на това съм доволна. Все пак няма как да очакваме кой знае каква мисъл от хора защитаващи расизма, нали?
Така, по ред на номерата:
Първо е 66, който не бил расист, моля ви се. 66, противоречиш си, скъпи. Първо казаваш, че ако не бяхме "открили" Африка, там "още щяха да ходят с пръчките и лъковете да обикалят пустините и/или Саваната за храна", а после казваш, че "След като европейците откриха Африка... Нищо не се промени, продължават да си живеят в палатки и т. н". Последно европейското присъствие промени ли нещо в Африка или не, че не разбрах? Другото, което не разбрах е защо под "откриване" на Азия трябва да разбирам Япония. Явно си мислиш, че ако не бяхме ние, Япония нямаше да е това, което е. И това е голяма глупост, но както и да е, не за това спорим в момента. А какво да кажем за другите азиатски страни? Примерно Китай. И те ли са били някакви диваци, чакащи да дойде някой да ги цивилизова? Едва ли, като имаме предвид, че Китай е дал на западния свят неща като коприната, порцелана, компаса, барута, четката за зъби, ръчната количка, кибрита, картите за игра, футбола (за това не съм на 100% сугурна), хартията, печатането, банкнотите. Сигурно пропускам нещо. Хартията, човече! Преди 1500 години китайците са ползвали тоалетна хартия, а великите европейци са си бършели задниците със трева, парцали или някой по-гладък камък. А какво сме дали ние на Китай? Комунизъм.
И изобщо за какво "откриване" на Африка и Азия ми говориш? В Африка е възникнал живота, след това хората са се преселили по другите континенти, ние всички сме дошли от Африка (опаа, това май няма да се хареса на някои хора). А и дори някога да не са го знаели това, Африка пак няма нужда да бъде откривана. Тя си е там, хората са го знаели. Всеки, който е бил в Гибралтар или някъде в Кадиз над Гибралтарския проток ще ти потвърди, че от там съвсем ясно се вижда Мароко. Още през триста и някоя година пр. н. е. Александър Македонски е завладял Египет (това е в Африка, в случай че не знаеш), а по късно стига и до Индия (това пък е в Азия). А на Азия какво има да и откриваш? Тя е до Европа, дели ни измислена от нас граница. Така че дотук нищо смислено от твоя страна.
И не, единствено меланин е. И не либералите са ме учили на това, а учителите. Нали се сещаш, учители. Едни такива, по-умни от нас хора, дето се стараеха да набият това-онова в главите ни, че да не се излагаме после, като пишем глупости в интернет. В твоя случай неуспешно. За другото ти п. с. не можах да схвана много какво имаш предвид, но да кажем, че е защото съм руса. Както и да е.
67, не говорим за цигани в момента, а за цивилизовани, интелигентни хора с различен цвят на кожата. Когато срещна циганин, който се къпе поне веднъж седмично, има желание да работи, да учи, да спазва законите, не краде и не гледа само как да живее на гърба на държавата обещавам да си променя мнението поне специално за този циганин. Дотогава те си остават утайката на обществото. Хора като мен и теб са, но аз със тях не искам да имам нищо общо. Толкова за циганите. А за това, че си живял в Африка, най-вероятно лъжеш, но карай да върви. Няма такова понятие като "негърски расизъм". Ако имаш предвид някаква основаваща се на цвят на кожата нетърпимост от страна на чернокож, да има такива. Идиотизма все пак не е запазена марка на нашата раса. Нататък писанията ти са и смешни, и трагични, и гнусни. "Я виж какво става в Южна Африка... " - ами кво да ти кажа, тука удари греда, точно пък за Южна Африка, аз за разлика от теб мога да видя какво става, защото братовчед ми е лекар там и съм ходила не веднъж и нищо, ама нищо от това, което си написал не е истина "... с расизма проповядван от криминалният престъпник Нелсън Мандела! ". За носителя на Нобелова награда за мир, човека, който заедно с Фредерик де Клерк слага край на апартейда, за този Нелсън Мандела ли говориш? Смешник си. Да, имало е сражения, загивали са хора, но замисли се какво са преживели тези хора в собствената си страна, за да стигнат до там. Питаш откъде накъде, ами много просто, те са коренното население, тъпак такъв, ние сме дошли в тяхната страна, не те в нашата. Общо взето всичко, което си написал са фантасмагории на комплексиран хейтър.
69, нищо подобно не е доказано и няма как да бъде доказано. И за твое сведение на никой, подчертавам на никой, не могат да му вземат Нобеловата награда, това е изрично забранено от самия Нобеловия комитет. Човека, за когото говориш се казва Джеймс Уотсън, той и още двама са с Нобелова награда за медицина, открили са структурата на ДНК. А заради изказване, че на чернокожите е генетично заложено да са по-малко интелигентни му отнемат всички почетни титли от университета където е работил преди да изкуфее. Всички негови колеги, преподаватели и студенти се разграничават от думите му, според тях той злоупотребява с науката, за да оправдае собствените си предразсъдъци и изявленията му са неподкрепени от факти. Това сега го прочетох, помня че в училище ни говориха за това, но не съм толкова умна, че да помня всичко с чак такива подробности, сигурно и аз съм черна :-D а пък съм и идиот, както ти казваш. Сега някой може да каже, че всичко е заговор, за да прикрият истината, но... Дръжте се! Друг от бисерите на тоя тип е че глупостта е болест и може да се лекува :-D Дори сина му казва, че дъртия вече не е съвсем в час.
Ето това сте расистите

72.   Човека, за когото говориш се казва Джеймс Уотсън, той и още двама са с Нобелова награда за медицина, открили са структурата на ДНК. А заради изказване, че на чернокожите е генетично заложено да са по-малко интелигентни му отнемат всички почетни титли от университета...
Уотсън е напълно прав! Това че западните общества са на дегенерирали пендели, политкоректни идиоти и прочие измет, нищо не значи.
Я ми посочете една чернилка учен, писател, художник - няма такива, виж разни спортисти, тъпи безмозъчни същества, колкото искаш чернюги.
Черната маймуна се интересува единствена къде да си го завре черния салам и да се изпразни.

73.   №70-Нелсън Мандела попада в затвора за пръв път, като шеф на банда за обири по домовете, каза ми го човека, капитан от полицията в Йоханесбург, който пръв го е арестувал! В затвора се запознава с Джо Слово/Иван Слово/Украински евреин, изпратен от Сталин да прави Комунистическа партия в ЮАР и съответно тикнат в затвора от местните. Та той го навива да се пише комунист, УЖ борец за граждански права и т. н. А Нобеловата награда му я дадоха Американците, затото с Ф. У. де Клерк, задно се сговориха и съсипаха ЮАР!!! Като уж толкова често си ходила там, виждала ли си ДВОРЕЦА на Нелсън Мандела в Совето, сред другите негърски бидонвили??? Каква красота, , бореца"сред борещите се!
И още нещо, до 17ти век не е имало негри отсам Трансваал, посока Кейптаун, ТЕ просто не са можели да преминат Драконовите планини, а идват там, след идването на Бурите, които търсят евтина работна ръка за фермите си, а от 20ти век пък Ингилизите търсят бачкатори за златните мини и тръстиковите плантации в Натал! И до днес в Ориндж Фрий Стейт има много малко негри, защото белите не ги искат за работа.
Май ти не удари греда, а си в засада, нещо в пасквилите ти липсват ФАКТИ, а само лафове в стил Работническо Дело или си просто БКП/БСП!!! Но общо взето си поредната тъпа путка, която не мисли, а само бае срещу месечината! В началото на 90те години 2 Ранка бяха 1 ДМ, а днес 18 Ранда са 1 Евро, дотам докараха ЮАР престъпника Мадела и дегенерата Ф. У. де Клерк, апропо, братовчед ти заключва ли се вечер и още ли е жив, просто питам, защото негърската престъпност е ужасна!!!

74.   Авторке, би ли споделила твоя негър с мен? Хич не съм за изхвърляне и обожавам черни боздугани! ;-)

76.   И да продължа цитата ти, 72 - "... където е работил преди да изкуфее. "
Не съм сигурна какво точно да мисля за коментара ти, по-точно за частта, където твърдиш, че няма чернокожи учени, писатели и художници. Двуумя се. От една страна си мисля, че го казваш единствено, за да се опиташ да ми затвориш устата, въпреки, че и сам знаеш, че това, което си написал не е вярно, но пък от друга страна начина ти на изразяване и клишираните изрази, които използваш, според мен те причисляват към онзи тип хора, за които Facebook и YouTube са основен източник на информация, вярват, че Covid няма (или ако има то той се разпространява чрез 5G мрежата), ваксините са средство за контрол, кемтрейлс е реалност и всеки ден ни пръскат отгоре и земята е плоска, така че е напълно възможно и да си вярваш. Което и да е, смятам набързо да те опровергая.
Учени: Чарлз Дрю - хирург, измислил кръвната банка; Даниел Хейл Уилямс - хирург, извършил първата успешна сърдечна операция; Гарет Морган - измислил светофарите и противогаза; Джейм Уест - кондензаторния микрофон; Патриша Бат - устройство за лазерна хирургия на катаракта; Пърси Джулиан - притивозачатъчни; Гладис Уест - математичка, направила първия точен модел на земята, по който е създадена GPS; Мари Дейли - открила, че храните и диетите влияят на сърдечната дейност и на кръвоносната система; Уолтър Хоукинс - измислил изолацията на кабелите; Мари Браун - охранителните камери; Фредерик Джоунс - хладилните камиони; Илайджа Маккой - дъската за гладене; Александър Майлс - автоматичните врати на асансьорите; Томас Дженингс - химическото чистене; Филип Емегвали - най-бързия компютър в света, 3, 1 милиарда операции в секунда; Мей Джемисън - ъъъ, забрави я, тя не е нищо особено, най-обикновен космонавт.
Писатели: Мая Анджело, Алекс Хейли, Ричард Раит, Тони Морисън, Лангстън Хюз, Бернардин Еваристо, Лаура Фиш, Майк Гейл, Надифа Мохамед, Зади Смит, Ален Мабанку, Елън Омбре, Джеймс Болдуин, Алис Уокър и т. н и т. н.
Художници (тук ми е по-трудно, от изкуство кой знае колко не се интересувам, така че слагам само някои, които поне съм ги чувала): Жан-Мишел Баския, Кара Уокър, Хорас Пипин, Джейкъб Лоурънс, Огъста Савидж, Настио Москито.
Ох мамка му, защо не спомена и музика, там мога с дни да говоря, а великите черни музиканти са толкова много, че направо срам ще те хване, че си бял ;-)
А за великия професор Уотсън, защо пропусна, че и според колегите му, и според сина му, той отдавна е оттървал козите. Според теб колко в час трябва да си, за да твърдиш, че да си глупав е болест и трябва да бъдеш лекуван?
А пък какво искала "черната маймуна" точно ти няма как да знаеш. Убедена съм, че единствените чернокожи, които си виждал, като изключим двама-трима по улиците, когато от село дойдеш в града, са били на екран. С червена точка и 18 в единия ъгъл.
От мен толкова, лека вечер на всички!

77.   Чакайте сега, жената ни се хвали, а не се оплаква. Всеки има мнение живи и здрави да сме

78.   70 Този жалък напън прилича на продължителен запек.
Направо се изсра на метеното!
Само някой, който няма капка ум може да изръси подобни небивалици.
В света от от край време е се знае че съществуват различни раси.
Сигурно ти принадлежиш към негроидната или си някой негърски мелез. Или пък страстна почитателка на нъгърски курове щом така ревностно защитаваш пушилките.
Иди поживей малко в някой негърско гето да ти напълнят дупките с най-различни зарази и не дей да цапаш тук повече темата!!!

80.   Нещо ми прилича на измислена история. Всички изоставени застаряващи комплексарки умират да изтъкват, как харесват по-млади и такива с големи курове и как самите те не са за изхвърляне и имат много обожатели, които постоянно ги свалят. И половината от тези комплексарки харесват руси мъже със сини очи, а другата половина като авторката харесват мургавите и негрите. Всъщност застаряващите парясници използват думат "обожавам". И какво сега? Разведена, отслабанала малко в последствие, за да си придаде търговски вид и срещнала идеалния мъж. По-млад, надарен, мил, нежен, леко срамежлив, много еблив и черен. Такъв негър има само във фантазиите на дъртите недоебани комплексарки. Не била за изхвърляне. Е моме, убеден съм че имаш много обожатели, че даже и по-млади. Ама са разни закъсаляци, изсипани и несмаслени тумбаци с Ай КЮ колкото номерът на обувките им или разни безформени девствени интелектуалци, които още живеят при родителите си. Те тези типажи на всяка разведена се свалят. Всъщност може и да греша и историята да е истинска

81.   Очаквах, че ще има някакъв изсмукан от пръстите и без никакво покритие отговор, но чак такива глупости и абсолютни лъжи не очаквах.
73, първия арест на Нелсън Мандела е за участие в студентска стачка, заради което е изключен от университета, а за това че лично ти си говорил с капитан от полицията на Йоханесбург, който уж е арестувал Мандела, при положение, че по него време Мандела живее в Алис, което е на около 800км от Йоханесбург, мога (и го направих) само да се изсмея :-D
Джо Слово е всъщност Йозеф Слово, а не Иван, както ти си написал и е евреин, но не от Украйна, както ти си написал, а от Литва. И е малко трудно да е бил изпратен от Сталин, както ти си написал при положение, че семейството му се мести в Южна Африка, когато той е на 8 (осем) години.
Нобеловия комитет не позволява на никое правителство, дори и американското, да се месят в решенията му, затова и има толкова много спорни награди и номинации. Дори наградата на Обама беше оспорвана от американците, ако не помниш. И за какво сговаряне говориш при положение, че де Клерк през голяма част от времето на преговорите е бил "на нож" и с Мандела, и с чужди правителства, които са се опитвали да се месят, а Мандела не веднъж е критикувал и САЩ, и ООН.
Не, не съм била в Совето, въпреки че исках да отида, като цяло в Йоханесбург съм ходила само веднъж.
"до 17ти век не е имало негри отсам Трансваал, посока Кейптаун" - тук вече ставаш смешен. А какво е имало, азиатци ли? Те не отиват там, защото бурите търсят евтина работна ръка. Кхоса и зулу живеят там, холандците отиват като водят роби от централна и северна Африка, поробват и местните жители, а тези, които не са поробени са прогонен на север.
Аз може и да съм путка, приятелче, но колкото и нескромно да е, не мисля, че съм тъпа и всичко, което съм написала са точно факти, които всеки с поне малко мозък може да провери. А ти понеже не можеш да ме обориш, единственото, което можеш да правиш е да обиждаш, да пишеш свободни съчинения (разбирай лъжи) и да цитираш "факти", които пасват на теорията ти. И да, братовчед ми е жив и здрав, благодаря. Живее в квартал в Кейптаун с 3/4 чернокожо население, лекар е в болница посещавана и от бели, и от черни, жена му работи в училище с повече чернокожи деца, жената на брат и е наполовина кхоса, а родителите им, въпреки че са бели и заможни са участвали в демонстрации срещу апартейда. А единствената престъпност, с която се е сблъсквал той лично е потрошена от пияни туристи кола. Да, има престъпност и при положение, че в Южна Африка 90% от хората не са бели е нормално повечето престъпници също да не са, но изобщо не е така, както ти се опитваш да го опишеш.
Не съм някаква вманиачена защитничка на чернокожите, всички хора, независимо от цвета на кожата, са равни и всеки, който се опитва да убеди някого в противното е най-обикновен тъп расист.

83.   Не виждам какъв е проблема...

Stevie Wonder

84.   №81-писна ми от глупостите ти, тип Работническо дело!!! За разлика от теб, не разчитам на писани пасквили и пропагандни клишета, а пия вода от извора, който за теб се свързва с голямата лайняна река т. е. Перловската!
Кейптаун е града с най-голяма престъпност, та се чудя, споделел ли е братовчед ти, дали местните кафъри не са го уважили отзад, за себе си нищо не казваш, то е разбираемо! Я кажи колко Ранда е сега едно Евро, та да видим, как ЮАР е цъфнала и вързала при маймуните!!! Имам сателит и скоро гледах документален филм за ЮАР и просто ми се изправи косата!
Филма беше на ВВС и не вървам да не е обективен!!! А с теб спирам да се занимавам, излишно е да се спори и доказва на тъпа путка с дървена глава!

85.   Ехааа! Имаш сателит? ! Наистина ли? Както се казва - УАУ!!! Впечатлена съм, 84. Извинявай в такъв случай. Наистина. Извинявай още веднъж, човече, изобщо нямах представа. Наистина не знаех, че пиеш вода от извора и че имаш сателит. Сателит бе хора! Извинявай, все още се опитвам да го побера в главата си. А и филм за ЮАР си гледал! Е, няма как да споря с всичко това. Признавам, прав си за всичко. Аз че съм тъпа путка, то това е ясно, но и за всичко останало, което си написал признавам, че си прав, вярвам на 100%, че лично ти си говорил с човека, осъществил в Йоханесбург първия арест на Мандела, подробност е, че това се е случило пред Университета на Форт Хеър в Алис, на 800км от Йоханесбург, най-вероятно се е объркал човека, все пак се е случило през 1940г. А ти на сто и колко години каза, че бил тоя дето си говорил с него? Както и да е, няма значение. Вярвам също и че Сталин е пратил осемгодишен агент да разпространява комунизма в Южна Африка. Гениално, кой би заподозрял дете, което не говори нито английски, нито африкаанс. Просто гениално. Прав си на 100% за всичко, което си написал. А и което не си написал и за него си прав, да знаеш, вярвам ти напълно. Ако кажеш, че земята е плоска, че covid и ваксините ги е направил Бил Гейтс за да ни чипира или че Хитлер е бил голяма работа и все още е жив, заставам зад теб, човече. Ако някой не ти вярва, пращай го при мен, аз ще му обясня. Та ти имаш сателит все пак! И гледаш филми!
Хайде лека вечер от мен и ако можеш прости дързостта ми да си помисля, че мога да споря с теб. Не мога, признавам си, недостойна съм. Ще се опитам да не го правя повече.

П. п. Това с Работническо дело не го разбрах много, но... Кво да ти кажа? Тъпа путка, руса... Нормално за мен. Но ако си решил, че съм фенка на комунизма/социализма, пообъркал си се малко. Няма по-голям противник от мен на тази жестока, насилствена, тиранична, убила милиони по целия свят система.

Лека вечер на всички!

86.   Здравейте! Аз съм негърка, която живее в България! Търся си мъж, ако може да е бял(чистоплътен и чистокръвен) да може да ме чука като негър и то редовно!

87.   86 Миришеш ли? Аз съм навит!

88.   До 86: Здравей! Аз съм бял мъж, който има желание за среща с негърка, а ако си допаднем, може и нещата да се развият. За съжаление, тук няма как да се запознаем.

89.   Номер 80, колкото и да ти е странно, не всички харесват 40 кила скумрии на до 30г. Афро хората имат доста по-различни разбирания за красота, ама наш Ганьо няма как да го разбере това като отвсякъде му се налага, че силиконовата цица, изпиленият нос и надутите джуки са върха на сладоледа.
Живея в Лондон и ходя редовно на танцови партита- латино и хип-хоп. С мен в 99% от случаите е моя близка приятелка, която е на 39, изключително чаровна, но и доста пухкава, разбирай около 100кг.
Няма парти, на което някой черен атлетичен и добре изглеждащ мъж да не й се е залепил.
Та мисълта ми е... от това, което съм виждала с очите си, описаната история може да е абсолютна истина. И не... не е вярно, че на всички черни са им огромни, но средно са една идея по-надарени от европейците. Също така не трябва да изглеждаш като порнозвезда (разбирай чалга певачка), за да ти обърне внимание свестен, чаровен и атлетичен цветнокож

90.   89, направо ми стана жал, ти си атлетичен и добре изглеждащ чернокож, но накрая ти връзва само 39-годишна 100-килограмова българка. А какво щеше да е ако си неатлетичен и недобре изглеждащ чернокож? Нищо ново не каза, всеки знае, че дебелите и грозни бели жени, нежелани от белите мъже, често ги взимат негри, защото за негъра е важно жената да е бяла, без значение колко е дебела или грозна. Негрите имат мания към бели жени и предпочитат дебела и грозна бяла жена пред красива и стройна негърка. Това от тяхна страна е признание, че белите хора са нещо повече и отчаяно искат да се омешат с бял човек на всяка цена.

91.   Лапайте черни пишки... щом Ви харесва..
Само деца не правете.... те ще страдат, без да са виновни за Вашата простотия...

92.   Голям расизъм, голямо нещо.

Към авторката: пускаш тема за мъж от Еди какъв си произход, вземи я използвай тази дума с твоя мъж, да видиш колко ще му е приятно.

Относно ограничените хора, които твърдят че после никои, разбирай глупаци като тях, не би те погледнал - не се притеснявай. Ограничен Ганьо няма да ти обърне внимание, да, но той не ти трябва така или иначе.

93.   Не виждам какво лошо има да си расист, това е въпрос на вкус, както казала котката, когато я попитали, зао яде мишки!!!
А щом една жена поеме от черните пишки във всички дупки няма спиране!

95.   Към 62:

Говориш за расизъм и предразсъдъци, но ти си тази легнала си с чернокож само, за да тестваш порно мит.

И когато разбра, че не всеки е надарен като в порното, разочарова ли се?

Употреби го и го изпрати, или?

Смешно, а?

Използвала си човешко създание за жив вибратор и да го “тестваш”, обаче четеш морал?

Жените имате такива двойни стандарти, че сами недоумявате колко смешно звучите понякога.

И на колко долни неща сте готови, за да задоволите свой плътски нагон?

97.   95. Не само той, сега повечето жени държат много на добрия секс, ако мъжът не ги удовлетворява, колкото и добра душа да има, те го отхвърлят като неподходящ. Добрият секс изисква отпочинал мъж, а не някой претоварен като мен от работа и работи.

51-75 от 75