Споделена история от Секс и интимност

Дами, възбуждате ли се понякога от гледане на мъж?
Това принципно не е много характерно за вас, но все пак... Става дума за такъв, дето определено ви допада, но не можете да го имате поради някаква причина, а се случва да е близо до вас. Случва ли се при вас "да събличате с поглед" (незабележимо)? А да "бъдете с него по-късно" (без той да знае)? Или да го "ползвате" в мислите си, докато с партньорът си... защото той не ви кефи особено (вече)?

Коментари

2.   Има хубави мъже, всички харесваме хубавото, но гледаме най-вече собственият мъж, другите са си други.

3.   Случвало се е, да.

4.   От гледане много по рядко от колкото от мъж който говори. Любовта на жените минава през ушите, не го забравяй и ще имаш успех.

5.   Не, никога.

6.   Да, разбира се :-)

8.   Да, случвало ми се е. Направо го пожелах. Бяхме близо един до друг. Усмихваше ми се много мило. И така

9.   Една мацка веднъж, облечена с клинче започна да ме оглежда и след няколко минути се беше подмокрила, така че аз съм мъж, но да възбуждат се!

12.   Гледам има ли голям, , пакет", значи е надарен и има какво да ми предложи

13.   N2, на собствения ви мъж нищо няма да му попречи ако сплакнете окото. Даже би било добре за него, ако вечерта спомняйки си за готиния пич, му се нахвърлите със страст (без да го информирате за причината де).
N4, интересна препоръка, но в случая не става дума за успехи на мъжа, а за женските мераци. Малко странно ми идва говоренето да възбужда буквално, освен ако нямаш предвид "мръсотийки"?
N12, без право на консумация ;) Или виждайки голям пакет, направо го оправяш на място (мислено)?
А извиквате ли "го" понякога в мислите си, когато не успявате да се възбудите, а "трябва".

14.   Става ми интересно, но чак да се възбудя не

15.   Да. Когато гледам мъжа ми. Когато сме в офиса. Той с костюм и вратовръзка, толкова е привлекателен.. Така ми се иска да му скочка и да ме чука на бюрото.. И ставам мокра.. Какво лошо има да мечтая и да се възбуждам, когато го гледам..
Ж 32

16.   Абсолютно да! На мен лично много ми харесват мъжките тела и черти примерно ръце - дори да са леко оформени не е нужно да е културист. Също по-широк гръб или пък стойката, походката или поглед и физиономии, реакции или може би прекалено дълго съм на сухо :DDD на 21 съм между другото

17.   Да, поне един път в седмицата ми се случва, но това минава и заминава - след около 5-10 минути вече е изтрит от мислите ми. И не, никога не съм си мислила за друг мъж в леглото.

18.   Мен много ме възбужда мой ученик от 9 клас. Много е интелигентен и възпитан, в същото време тренира боен спорт и е много строен и хубав. Седи на първия чин и буквално в часовете да стоя до него ме възбужда адски много. Понякога му задавам въпроси, за да мога да го погледам докато говори. Вкъщи мастурбирам, мислейки си за него.

19.   Ще се възползвам, че сме анонимни, да споделя какво ме възбужда в последно време. Лятото бяхме на почивка с мъжа ми и един следобед правихме доста бурен секс. Подадох му телефона ми, да снима за малко как се чукаме. Чак като се върнахме погледнах записа и страшно се възбудих от видяното. Беше кратък клип, как сме в партер и правим анален секс. Гледах как пениса му се движи в дупето ми и ми прималя от възбуда. Понякога тайно маструбирам на този клип. (ж42)

20.   До н19. А защо таино? Много искам женами да си признае, че масторбира и да го направи пред мен. А тя ми казва, че не масторбира. М46

22.   18, няма справедливост в този живот - няма как ако си мъж и се възбуждаш от ученичка, така просто да стоиш пред нея... И никой нищо да не вижда ;) А вие, дамите може да си подгизнете от възбуда на публично място и никой няма как да забележи (почти). Все пак имай предвид, че не си 100% незабележима във възбудата си. Имал съм такава учителка (в 8-ми клас, тренирах борба). Като ме вдигнеше да ме изпитва и изпадаше в един специфичен транс. Всички бяха забелязали, че се случва само, когато изпитва точно мен. Хубавото (за нея) беше, че нищо не е доказуемо. Лошото (за мен) беше, че си остана само моя незабравима мечта. Беше страхотна сладурана.

23.   На 28г си чатих по скайп с жена на 47 от варна и поиска да се съблека да ме огледа, а после обеща секс, ако и се изпразня 10 пъти, когато поиска. За месец станаха 10-на, че и повече, после мина още месец и дойде на гости на дъщеря си студентка, обади се и ми дойде на гости за през деня. Страхотен секс. Симпатична с големи цици блондинка, горе-долу стегнато дупе, само дето имаше коремче и пояс, но пък ми духа страхотно, страстна беше и най-важното, с нея за първи път правих анален секс.