Споделена история от Секс и интимност

Умеете ли да разпознавате добрия любовеник/ца? :)
Умеете ли да разпознавате един човек дали ще е добър в леглото, по външни признаци - поведение, обличане, навици и т. н.?

Не знам дали не бях чел тук или в друг форум, жена с огромен сексуален опит споделяше, че след толкова много партньори, може за минути да прецени един мъж дали ще се справя добре, какво ще харесва, какви фетиши ще има и т. н.

Имате ли развита такава преценка, потвърдена на практика? :)

Коментари

1.   Не, с един човек или си пасвате в леглото и има химия, или не. Добрият любовник за един може да е дърво и обратното.

2.   Мъж съм и косвено мога да разпозная жена, която е добра в леглото. То си личи по поведението. Трябва да е интелигентна, да има чувство за хумор, да не е със смазано самочувствие. Всичко това са препоставки, че ще се отпусне в леглото и няма да се срамува от тялото си или да се престисква, да не я помислт за курва. Има и тъпи неграмотни жени, които правят всичко, но при тях се получава някак си изкуствено. Обикновено това са някакви кифли, които искат да блеснат като много отворени и мъжемелачки. С тях ми е някак си изкуствено. Също така много е важно да се харесват и дасси паснат партньорите.

3.   Мисля, че номер 1 е изчерпал в две изречения всичко, което може да се каже по темата.

4.   Няма как да се познае по външни признаци. Зависи дали самият човек желае и полага старание да достави удоволствие на половинката си, както и дали знае да го върши по правилния начин. Важи и за мъжете, и за жените.

- Кифлоприземител

5.   Аз съм мъж и съм съгласен с номер 2. Доста точен коментар по темата. Но естествено, трудно е да се каже колко добра/добър ще е една/един партньор в леглото. Да не казвам силна дума, но в почти 90% от случаите хора, раздаващи го много отворени в леглото са трагични.

6.   Съгласен съм с номер 5. Такива, които изглеждат много наперени и опит, обикновено са пълни дървета. Народа го е казал - “Тихата вода е най дълбок”

7.   Една жена или е еблива, страстна и разкрепостена или е пълно дърво!!!

8.   Аз не го вярвам това, защото всеки е скрита лимонка. Точно в леглото се разбира кой е добър и кой не и то не от първия път. Само при желание и талант след няколко опита ще се разбере.

10.   Много е важно жената да изглежда страстна и да може да танцува. :) Танцът и сексът са едно и също нещо

11.   При хетеросексуалната двойка доминира мъжа. Той води играта от начало до край. Той трябва да е идейния, издържливия и контролиращия процесите до финала и на двамата. Жената трябва да чувства увереността и ситурността на партньора. Да е податлива на "предложенията в леглото" на мъжа и да му се отдаде до границите на нейните желания, представи и усещания. Но преди всичко- практика и познания и за двамата.

12.   Секса е като готвенето, трябва да имаш фантазия.