Споделена история от Секс и интимност

Как правите анален секс, с презерватив или без?
Здравейте, как правите анален секс, с презерватив или без?

Коментари

1.   Без разбира се. Супер е да се празниш на воля.

2.   Без, но важно уточнение е, че е винаги накрая, след стандартния, и веднага след това в банята!

5.   Не правим анален. Предпочитаме вагинален.

6.   Вече 17 години го правя отзад без презерватив, така ми харесва, и не сме имали проблеми (аз и мъжа ми).

7.   Без презерватив, Правя го само с мъжа ми.
(ж41)

8.   Без, естествено. Какъв е смисъла от аналния, ако ще го срежеш наполовина и едно от основните му предимства - сравнителната безопасност от празненето вътре? Ако въпроса е свързан с пазене от болести, няма и да отговарям - какво правиш в сексуални отношения с човек, в който не си сигурен здравословно, били те вагинални или анални?

9.   И аз съм от преобладаващата група писали - омъжена, моногамна и харесвам аналния секс да е без презерватив. /Ж43/

10.   Предвид, че "отзад" е пълно с бактерии, чието място е там, но не и по пениса на мъжа или в уретерата, където могат да се намърдат много лесно и съответно после да се пренесат и на жената и да стане тотално мазало, е доста неразумно да не се ползва презерватив.
Дори и да се прави след вагинален секс и да се измие пениса след това, уретерата няма как да се промие и рискът си е там. Всеки сам решава какво да прави с тялото си, но за едната тръпка после да сте на антибиотици не е гот.

11.   Винаги с презерватив и доста лубрикант. Аз лично харесвам харесвам празненето в ануса но повечето мъже с който съм го правил искат да свършват не в ануса, а в устата ми ( мъжете обожават от гъза в устата, мили момичета, не ги лишавайте от това удоволствие ). Това е и причината винаги да го правя с презерватив.
Мъж на 41 години съм.

12.   11, да и това е запазена марка при жените. :) Те си го приемат навсякъде без мъжете да ги карат:) излез от филмчето.

13.   (ж34) Трябва с перезрватив, но физическото усещане без презерватив е много по-силно.

14.   С жена ми без, а с другите задължително слагам гума.

15.   Аз слагам, гаджето ми го сваля. Иска на голо в дупето.

16.   Много по-приятно е без и обичам да ми свършват в дупето, но в някои случаи презерватива е неизбежен.
Ж, 46

17.   Наскоро правихме анален за пръв път, по инициатива на жената, и то толкова ѝ хареса, че го направихме 2 пъти за деня. Естествено, с пълния доказан протокол, който се оказа че работи перфектно, за да е приятно и без болка: прочистване с анален душ, хубава хлъзгава стъклена играчка с нарастваща ширина и анален лубрикант.

По въпроса: и двата варианта ѝ харесаха, като ако е без презерватив е добре жената да е по гръб, за да не изтече във влагалището като свършиш. Ако си мъж, задължително трябва да се изпикаеш (плюс най-вероятно и ще свършиш преди това), за да "прочистиш тръбите" от евентуални бактерии.

18.   Вече не помня от колко години го правим без презерватив отзад. Нямаме проблеми. ж46

19.   М45. Без разбира се, невероятно е. А черешката на тортата е после да и го подадеш за свирка. Жена ми се побъркваше от кеф да го облизва след анален. Но това удоволствие секна след посещение при доктор, който каза че не е никак добре " орален след анален".

21.   Според тези коментари бая жени дават анален, чудно, че в сайтовете пък масово мъжете изневеряват точно заради това. Много се изселват нещо в този сайт.

22.   Без презерватив. Жена ми е точно на 50 г. и няма никакви изгледи да и мине мерака за анален секс. Ебе и се като на 25 годишна мома, а дупето и е все така стегнато. Още и се кефя!