Споделена история от Секс и интимност

Имам проблем със сексуалното минало на приятеля ми!
Здравейте, когато тръгнахме с приятеля ми бях девствена, но той пък е спал с много момичета преди мен и сега въпреки, че мина доста време от както го направихме още ми е гадно, че е спал с други момичета преди мен!

Моля да пишат само сериозни хора!

Коментари

1.   И аз имам абсолютно същия проблем и много ме дразни! Чакам коментари! Въпросът е с колко е спал, моя е спал с около 13-15, като се сетя и започва да ми си гади... нещо не мога да се примиря.

2.   И какво като е спал с други, нали сега спи с теб и не хърка, а???

3.   Попитай го с колко жени е бил до сега и изравни бройката. Мисля за една две седмици ще наваксаш.

4.   Зарежи го.

5.   По гадно ще ти бъде, ако разбереш, че спи с многои след/или едновременно /с теб.

6.   Ако не можеш да се примириш с миналото му, раздели се с него. Друг начин няма.

7.   Няма как да бъде променено.

9.   Мен ме радва, че някои жени започнаха да се усещат, че курварите не са оферта за сериозна връзка. До сега всички ревяхте за опитни курвари.

10.   Е нали искате първия винаги да е специален....
Колко сте смешни жените, какви лъжи после пробутвате на шушляците

11.   Здравей!

Миналото е нещо, което не подлежи на промяна. Въпросът е защо се чувстваш зле? Ако той ти дава поводи като например - разказва ти за бившите си, споделял е с теб интимни неща за тях, сравнява те с тях и др. - то трябва да го зарежеш на момента. 99, 9% е сигурно, че няма да прекараш живота си с този човек. Не искаш да разказва на следващата си или с приятели, интимните преживявания, които е имал с теб.

Ако не ти дава никакви поводи, а ти просто си несигурна, защото нямаш опит - работи върху себе си. Щом ти е първи, си си го избрала поради някаква причина и държиш на него. Бил е честен с теб, че има опит. Щеше да е в пъти по-зле да те беше излъгал. Гледай си момчето и се абстрахирай от отровните мисли.

Успех!

Ж29

12.   Към авторката: И как така и откъде знаеш, че гаджето ти е хойкало преди да се съберете? Да не би той да се е хвалил с това? И аз си правя много неща (нищо общо със секса), но не смятам, че трябва да се хваля с тях! Това са си лични мои занимания и предпочитам да не ги разгласявам! Само ако реша да спомена нещо, може! Но не ми е навик, защото има хора, които не умеят да си пазят тайните, но това се превръща в бумеранг! После съжаляват, но вече е късно!

13.   А кой ти го избра това гадже? Някой насила ли те тикна в ръцете и леглото му? Защо не го опозна по-добре преди да спиш с него и тогава да си направиш сметка дали да бъдеш с него или не? А не така юруш в леглото от краката за главата и после да се чудиш "Трябваше ли да го направя с него? ". Очевидно не е трябвало.

14.   Ако не беше спал с много жени, изобщо нямаше да си с него! Жените мрънкате, че някой бил курвар, но само след курвари тичате, другите не ги забелязвате и после ревете по сайтовете, но не напускате лошия курвар. Интересно ми е ако той ти беше казал, че си му първата, дали изобщо щеше да си с него? Гаранция всяка жена ще те отреже ако си над 20 годишен и не си правил секс с поне няколко жени, иначе се правите на големи моралистки.
Казвам го като мъж с много бройки, виждал съм жени, които се впечатляват и ме харесват само като разберат бройката ми, а другите мъже които са имали 1-2 гаджета изобщо не ги забелязват.

15.   Другия път търси девствен. Ти ще си водещата, ще го образоваш, къде и как да ти го подаде, колко бързо или бавно да те чука. Пък после, пак ще ревеш тук, че той не схващал, бързо свършвал, бил дърво....

17.   до авторката

А какво те привлече в него? Милите думи? Държанието му или това, че черпеше усилено?

18.   Привлякъл я е със силните мускули, сладурското лице и високия ръст. Не е до поведение, а дори и да е, е частично и по формата на бонус към визията (и следствие от нея - готините се радват на усилено внимание и така успяват да натрупат опит през младостта). Привлекателен мъж жените ГО ПРЕВРЪЩАТ В бройкаджия, като още на младини го пристрастяват съм плътските удоволствия предлагайки му се често сами. Често те нямат особено против да споделят един такъв алфа мъж.

Авторката да се радва че има оборотен мъжкар - това, чее спалс много означава че много жени са поискали да спят с него, подсъзнателно искайки гените му за децата си - гаранция за първокачествен ГЕНЕТИЧЕН МАТЕРИАЛ. Расов жребец.

19.   Като си искала девствен, какво си правила с този?

20.   Те преувеличават за бройката, споко. Хвалят се, че имат много опит, ама раздели на 3 бройката му. Тва е реалният резултат. Жените пък я занижават 3 пъти.