Споделена история от Секс и интимност

Секс с колежка
Здравейте, мъж съм на 31 преди месец правих секс с колежка от работа, беше само за един път, направихме го без презерватив нея редовно си я минават доста мъже колеги и реших и аз да се пробвам с нея.
До тук добре, но чух че се опитва да изнудва мъже за пари. страх ме е че може да е забременяла от мен и примерно да иска издръжка или част от жилището ми.
Правих секс с нея без презерватив само един път - нищо повече.
Ако е забременяла, възможно ли е да иска издръжка за детето или част от жилището ми да е за него щом нямаме брак, как ще докаже пред съда, че детето е от мен, може да е от всеки, нямам никакви други взаимоотношения с нея, и никога не съм имал.
Възможно ли е съда да ме задължи да направим ДНК тест като се вземе предвид, че нямаме брак нито сме живели заедно просто секс за един път?
Извинявайте за разбърканите мисли, моля за мнения.

Коментари

1.   Защо не го помисли за това преди да боднеш? Може и да не е от теб (ако изобщо има), но пак да си обрал саждите от комина. Тепърва ще става ясно.
Относно отношението и на двама ви към детето - отврат. Такива трябва да ви стерилизират безапелационно за да си трошите само вие главите.
Мъж съм с разведени родители, поне единия се оказа свестен. Не очаквам от льохман и златотърсачка да разберат какво ще му е детството на това дете, но се постарайте да го дадете за осиновяване на свестни хора, които искат, но нямат възможност да си го направят.

2.   Колега така си се спекъл, че не знаеш къде си

3.   Да си призная - успя да ме разсмееш и да ми оправиш деня.
Нали знаеш - който каквото сам си надроби, такова ще си сърба.

4.   гхахахахахаах не мога …ти на 16 ли си? Като не си мислил - мисли сега!

6.   Историята е или измислена или и ти и колежката ти сте доста ниско ниво на култура и разсъдък.

7.   Евентуалното забременяване ти е най-малкият проблем.

Може да ти е лепнала поне 5 различни инфекции, които да се разберат след години.

8.   Абе ти добре ли си? Тя надали е бременна, та вече и жилището ти взе. Да придположим, че е бременна от теб, прави се ДНК тест и ако се докаже, се плаща месечна издръжка. Никой не може да ти вземе жилището, защото има дете от теб. Мислите малко, ограмотявайте се.

9.   преди година чуках колежка, искаше да забременее, но да не се разбира, особено от мъжа и. Когато я чуках, винаги после празнеше и мъжа си.
Нищо не се получи, само кефа си остана.