Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми е правила неща с бивши, които не иска да прави с мен
Здравейте,

Мъж на 30 години съм, от година и малко съм във връзка с приятелката ми, жена на 31 години.

Тя ми е първата, с която съм бил. Съответно има много неща, които бих желал да опитам в сексуален план. Преди около месец и нещо си бяхме говорихме за нейните бивши и минали сексуални изживявания.

Правила е някакви стандартни неща, които не бих казал, че са курвенски, секс на открито, секс в кола, анален секс и т. н.

Сега и аз искам да правим тия неща, които тя е правила в миналото, но отказва, даже секс в колата не иска да правим, понеже "Не сме били вече тийнейджъри".

Сега се чувствам неоценен, не ми е приятно като знам, че с някви други го е правила, а с мен не иска, имам чувството, че все едно не ме обича колкото е обичала тях и все едно смята, че не го заслужавам.

Имаше леки караници на тая тема и излъгах, че не ми е толкова важно, но ми тежи това нещо. Страх ме е, пак да проява инициатива да направим нещо нестандартно, или поне да говорим по тая тема, за да не станат пак караници и драми.

Коментари

51-69 от 69

57.   Номер 56 има право, пише неща, с които в множество теми съм изобличавал лицемерно пишещи там жени, но НЕ Е Кифлоприземител. Не става ясно защо тук се представя за мен. Често явление е в последния месец. В речта ми не присъстват част от думите, които са написани в мнение 56.

- Кифлоприземител

59.   Когато се запознах с приятелката ми разбрах че определено има много повече опит от мен макар и да е по малка с няколко години, в началото не говорехме на тая тема кой с колко е бил и какво е правил но винаги ме чоплеше с колко мъже е била и какво е правила преди, на няколко пъти отказваше да говори когато я питах по въпроса но една вечер някак склони да говорим на тая тема, но без да се сърдим, засягаме и да се базикаме
след това, сподели че е била с доста мъже миже би над 50 а беше на 23год. бях леко шокиран, но продължих да любопитствам, продължих с въпросите -какво е правила, какво харесва и подобни, каза че в секса е правила почти всичко, пробвала е с жена, с няколко мъже едновременно, секс на открито и някой други неща но повечето неща ги е правила под въздействието на алкохол и просто за проба дали би и харесало. Същата вечер тъкмо бяхме на тая тема се отпусна и малко прекали с алкохола, казах и че искам да направи някой от нещата които е правила, правихме 69, поиска да и направя лек фистинг и накрая се напика от кеф и възбуда, на другия ден каза че я е срам да ме гледа но все пак и е харесало

60.   Е всеки е правил неща, които не иска или се срамува да направи с някой друг. Но когато знаеш, че този някой би харесал нещо което може с малко желание от теб да сбъднеш мечтата му или знаеш, че ще се почувства щастлив и да откажеш тогава вече е липса на уважение. Този филм съм го гледал. Е имах 5-6 връзки по дълги. Стараех се всичко да е както трябва секса да е разнообразен... И какво получавах насреща?? ОО аз не гълтам вече, защото говорихме с колежката от работа и тя сподели, че може да се задавиш и да направиш алергична реакция. Хайде отзад тогава... ОО вече не, защото като остарея щяла съм да се насирам. Една нейна приятелка била сега така. Друга пък секс само след като отидем на механа. Разходка сред природата и се понатиснем и неее довечера като отидем на механа и после на дискотека след това ще се гушкаме... А дотогава?? Или секс на самотен плаж след като всички си заминат?? ОО не може някой да ни види.. Или секс не се препоръчва повече от 2 пъти в седмицата.. И резонно питаш какво е правила със старите гаджета? Тройка? С жена? В кола? Ако случайно се изтърве нещо.. Дива надежда да го направи и с теб... Но обикновено разочарование. Грешка било... не било хубаво.. Абе хайде да го направим и ние и аз да преценя как е ААА? И тогава срещнах жената, колежка, знаех я по име, но не бях говорил с нея. Нищо особено, затворена. Срещнах я случайно заприказвахме се зад нас кафене поканих я вътре. Продължихме на уиски. 3 часа минаха неусетно.. Общи приказки, но разбрах, че има приятел с които се виждат от време на време като е свободен.. След 3 дни се видяхме отново в същото заведение, но с уговорка. Пихме, после отидохме на бар с жива музика. Танцувахме и тя ме целуна... Ужас направо. Не очаквах.. Придърпах я към себе си и отвърнах, казах хайде вкъщи да продължим. А тя еее мислех че няма да го кажеш... Отидохме секс до сутринта. И гълташе и отзад обичаше.. ОХ дали не сънувах?? Всичко каквото харесвам и без да си го прося. След 20 дена ми каза, че е резервирала бунгало за приятеля си преди 2 м, но той отказал ако искам може да отидем. Отидохме - 5 дни не станахме от леглото. нямаше нещо за което си бях мечтали да не го направим.. Сама предлагаше. Само като си спомня. Седим в барче след вечеря и си приказваме.. И тя имам нещо за теб... ОО какво??? заповядай и ми пъха в ръката ми бикините си. Свалих ги за теб нямам нищо отдолу провери.. ОХ проверих и веднага тръгнахме към бунгалото.. Изчуках я подпряна на входната врата.. беше толкова мокра... Мога още да разказвам, но когато срещнеш точният човек получават се нещата... Не съм я разпитвал какво е правила с други. Казвала ми е за някой неща за други не, но се старае да ми хареса всичко каквото правим... След 2 год се оженихме и живеем заедно.. Стараем се да бъдем палави и секса да е разнообразен... Но щом като на 20 секса ще е 2 пъти седмично по график на 40 г веднъж в месеца ли ще бъде??? ООО не не на мен тия.. Така, че бягайте по далеч от такива които отказват секс и емоции..

61.   То май излиза че най- хубавия секс става с чужда жена. Или такава която на другия ден няма да я видиш повече.

62.   Ами по-добре си я дръж човек. Че жена в днешно време трудно се намира - мъжете трябва да са съгласни на някои компромиси. Висока бройка на жената и поутихнал ентусиазъм за секс в сравнение със страстното отношение към алфа мъжкарите в миналото са най-честия компромис, който съвременните мъже правят. Никой не си го признава обаче, не слушай даващите акъл. Радвай се на това което имаш - много други нямат и това, или имат жена с деца от предишни мъже.

В днешно време има значителна бройка девствени мъже, значителна бройка самотни и пренебрегвани мъже, огромна бройка мъже с жени с деца от предишни, огромна бройка мъже със значително по-непривлекателни жени. Много мъже търпят изневери и не гъкват от страх птичката да не отлети. Младите жени са МАЛКО, и се ориентират предимно към най-платежоспособнитеи най-красивите екземпляри.

Радвай се на това което имаш, и задоволявай поне финансовите й нужди, защото зад теб за тази същата жена чакат още поне 50-100на - като от тези поне 10-20 те превъзхождат по много критерии.

Радвай се на това което имаш!!!

63.   Прочетете номер 60, първата част от мнението му.
Това очаква всички обвързани, обикновено без щастливият край.

64.   Както някои психолози твърдят, жената прави всичко за алфа мъжкаря и минималното за бета мъжът. Съпруга е най- често такъв.
Печално, но това е живота.
Но авторе, ти все пак си млад. Опитай и с други жени. Имаш време и ти да се наиграеш. Казват че мъжа се развихря след 30. Между 30 и 40 е най атрактивен за жените.

65.   Колеги, научете се да чукате жените си КАЧЕСТВЕНО, и няма да ви отказват абсолютно нищо! От Вас си зависи!!!
Няма жена на този свят, която сте успели да побъркате вечерта, да и са се разтреперили краката, да не може да си каже името и да пелтечи или заеква след секс или пък сте я хвърлили 7-8-9-10 пъти в "джаза" за вечерта и да ви откаже на следващия или същия ден нещо 'по така'.
НЯМА ТАКАВА ЖЕНА!!!
Дамите противно на някои популярни схващания тук, обичат секса, поне колкото и ние, а някои и повече от нас.
Все пак природата ги е дарила с по-силни и продължителни оргазми. Нали не мислите, че има човек(бил той мъж или жена), дето ще тръгне да бяга от хубавото изживяване. Но същото трябва наистина да си е струвало. На сутринта, само като си спомни за вас и какво сте правили да се разтича от мисълта само, а и малко да се изчервява.
Но за това трябва старание, търпение, усещане за жената, опит и никакъв егоизъм от ваша страна. Дай и ще ти се даде е принципът тук.

Опитен мъж струва много и се намира трудно. Това жените го знаят отлично и веднъж попаднали на такъв са способни на чудеса от храброст за да го задържат.
Другото задължително условие е да не бъдете, или поне да не изглеждате страхливи и /или крайно нуждаещи се. Женорята надушват тези състояния, като гладни пирани прясна кръв.
Успех

66.   Винаги ще е така, просто секса с бившите винаги е по разкрепостен, с бившата сме правили такива неща че ми е неудобно даже да ги напиша какво остава да ги споделя с сегашната си приятелка... би ме помислила за луд може би

67.   Няма проблем. Кажи й, че и ти на предните си аверки си плащал всичко и си ги глезил, ама на нея няма, защото вече не си тийнейджър и имаш повече акъл.

Жените трябва да разберете, че не може да я карате така "с тоя може, с другия, не". И другият ще иска, и не защото е закъснял.
Аз съм пробвал почти всичко в секса и пак бих искал да правя някои от тези неща с бъдеща партньорка. И ако разбера, че ги е правила с други, а с мен не иска, бих я оставил. Тя ако толкова ме обича и желае, сама ще иска да ги правим. Ако не иска, значи не я влека, колкото другите.

68.   "Хахаха, не слушай дащите акъл ", отново някоя лелка феминистка се извъди. Тая изобщо не знае къде и на кой ги говори тия неща. Не мога да повярвам в тва мнение кво има! НЕ СЛУШАЙТЕ ЖЕНИТЕ ЗА ТАКИВА НЕЩА, ЩЕ СИ ИЗПАТИТЕ ДОСТА!

69.   Авторе, тук е наръчник как да останеш дърт и огорчен ерген.
Слушай ги, слушай ги...

70.   68 съм, мисля че няма смисъл да пишете повече, тъй като жените clearly са доста озлобени и неадекватни в мненията си. Авторе, вземи полезното от тука, другото са буламач и женски истерии и озлобление, на които не си струва да обръщаш внимание. Казано е, убий тъпака и злобарката с мълчание. Но ти вече знаеш какво да правиш с онази, успех. Не допускай грешката само да се страхуваш с която и да е, света е голям и широк, нови жени и момичета винаги ще има. Писах няколко пъти тук, не се вкарвай в порочен кръг за пореден път ти го казвам. Нека не си поредния нещастник, който жена му ще го води за носа. Ти имаш силата и избора. Запиши се на семинар за свалки ако ще ти е по полезно, направи което ти решиш. Пък женичките да си съветват другите приятелки и искащи съвети "" как да оставиш него защото не те заслужава и има друг а ти си принцеса"

71.   68 съм, няма смисъл да слушаш тия дето говорят "наръчник за стар ерген, слушай ги", явно одъртялите жени си показват рогата зс пореден път, смях!

72.   Ами да, повечето мъже, които пишат в сайта са от тип дърт ерген, ненаправил нищо през живота си.
Такива дори ми изглежда че нарочно дават на авторите съвети как да си съсипят връзките, от чиста завист, че авторът е пипнал жена, пък те ако пипнат нещо то е спинозна проститутка.

73.   Кой знае след колко стари ергени се въртиш по улицата, но това е друг въпрос. А липсата на здрава връзка и мъжкар до теб е повече от очевидна, но и това е тежко за обсъждане тук. Крастата ви е ясна и понятна за някои от нас. Лошото е, че вие няма как да си помогнете. Спинозните проститутки са на магистралата, а някои мъже се дрънкат с топ момичета за по 200-300лв на час, което изключва всякакви рискове от заразяване с каквото и да било. На автора ще му предложа да бяга с 200 от тоя индивид, ако иска да е щастлив.

До невежеството 72

74.   Аз преди мъжа ми съм правила секс на открито, секс в кола и анален секс. С него също съм правила тези неща, поне докато бяхме по-млади. Сега май само аналния секс остана.

75.   Скъпа, поне 50% от жените сме правили и правим анален секс. Друг е въпросът колко от нас си го признават.

76.   Жените които пишат тук имат много лабави нерви и лабилна психика!

51-69 от 69