Споделена история от Секс и интимност

Защо българина мисли само за секс
Гледам, че всяка втора тема е за секс, даже от последните 10 4 са за кекс. Незадоволен ли е българина, че само това го вълнува или просто още е много ниско в пирамидата на Маслоу? Не казвам, че секса не е важен, ама само това да ти е в главата... За мен говори, че човека е на много ниско ниво. Все едно 24/7 да мисли за плюскане. Честно казано не виждам по какво подобни хора се отличават от животните, освен че могат да вървят изправени и да издават членоразделни звуци, макар че и последното не важи за всички.

Коментари

1.   Като гледам и ти не си много издигнат в тая пирамиде, че да задаваш риторични въпроси и да чакаш отговор.

2.   Донякъде си прав, че сме примитивни, но и повечето българи са на сухо - говоря поне половината от мъжете и за по-грозните жени.

3.   Предвид, че това е удоволствието, което носи яки емоции е нормално, а и в ежедневието на всеки човек, други готини неща почти няма, а и е човешко, все пак животът е да ти е хубаво.

4.   Беден народ, болен народ - физически и психически, липса на култура, липса на морал, липса на емпатия, липса на възпитание в съчетание с ниски доходи, постоянна агресия от ТВ, медии, постоянна реклама за лесни пари, кредити, изкуствени жени дават подобен резултат.

За върха на пирамидата и самоактуализацията се мисли, ако са задоволени базовите потребности. Когато липсват доходи оставаш на ниското ниво. От друга страна няма гаранция, че и на върха на пирамидата основната цел няма да е секса, но там отклоненията са други.

5.   В Индия например какво правят- секс и деца... ами същият манталитет, същите действия, само без деца, пък ако има- бягат щот не могат и себе си да гледат.

6.   Човек мисли за това, което няма.

7.   Сесът е спасение от стресовата среда у нас. Мозъкът има нужда от положителни емоции. Не мисля, че другите нации мислят по-малко за секс от нас.

8.   Някъде към 30% от неженените не получават секс- просто не са достатъчно атрактивни или богати за да имат достъп до жени.
От женените положението може да е и доста по- зле от някаква възраст нагоре (да речем 30- 40 години). В общи линии доста са закъсалите. А и сексуалноста на мъжете е висока. При разните немци и скандинавци е по- ниска.

9.   Не го получаваме, това е основната причина. Виж, повечето теми са такива -, , Писахме си 5 месеца и нищо не се случи", , Съпругът ми не ми обръща внимание/не ме привлича вече", , На 30 съм и не съм имал приятелка" и т. н.

10.   Българинът не е първичен или примитивен, или примат. Всички сме хора, личности следователно имаме лични проблеми, а това води до някакви комплекси. Не казвам и, че сме комплексари. Нима Вие, авторке, нямате проблеми?
Обърнете внимание на темите на мъжете: размер, скорост, количество, качество на секса и т. н. Сега на жените: оргазъм, зачеване, възраст, комуникация и т. н.
Е сега разбрахте ли, че само животните не ги вълнува нищо човешко???

11.   Аз пък се питам защо всяка тема е за Българина това и за Българина онова.
Да ви отговоря ли? Защото вие дето живеете в България друго освен българи не виждате и си мислите че другите нации и народи имат по два далака и 8 бъбрека. И сега пък сме мислели за секс твърде много...
Щото вие не мислите за секс и най важното - ИзоПщо ама хич не сте българи!

Как мой да сте толкова задръстени незнам, поне на една екскурзия до Гърция да бяхте отишли

12.   Хааха- коментара на н 11 много ме изкефи.
Та ние не сме ли вид животни :D. Основните неща са това, които ни интересуват. А ако питахме за храна в сайта? И тя е нещо първично, което ни трябва. Ужас, секс качествен няма, а искате нещо по- висше. Хората първо очевидно искат да задоволяват първичните си потребности, когато го направят ще са по-спокойни и ще имат желание да се развиват в други области и да стават успешни. Асексуалните защо мислите, че нямат желание за нищо...
Да са задоволени някои хора ги мотивира ;)

Ж20

13.   11, братле, бил съм в десетина държави и честно казано такива бурсуци като българите не съм видял никъде. Дори и съседните нам държави не са чак такива селяни. Най-малкото никой не ме е псувал на пътя, че не тръгвам на жълто и не се е опитвал да ме избута умишлено от пътя с ясното съзнание, че мога да се претрепя.

14.   Номер 12 е типична празнократункова Ганка.
Сър Исак Нютон е бил сам, някои източници твърдят, че не е бил влюбен никога. А е гений на физиката и математиката. Гениалните личности нямат нужда от животинска първичност, за да бъдат гениални.
А ти като обичаш животинското, иди живей в пещерата.

15.   Така е програмиран от природата всеки мъжки индивид. Представи си една тумба жени да те гонят и като те стигнат да те малтретират сексуално!? Няма как- смешно е. По тази биологична причина стадото се размножава. Добрия екземляр осеменява набързо много на брой женски за да се роди силно и здраво поколение. Тук в България проблема е че се ражда ебливо и крадливо поколение в изобилие- няма баланс.

16.   Сексът е нормален и го правят всички хора по света Мислиш една идея по-малко за секс, когато имаш интелектуални стимули и по-възвишени цели. Като си слабобразован и с ниски доходи влизаш в безплатното порно. На мен най-смешни са ми мъжкарите дето постоянно се подхилкват и подхвърлят секс лафчета по магазини, кафета и магазинчета на продавачките.

17.   За секс не се мисли, там не е нужен мозък, правят го и насекомите, при това доста по-организирано и качестевно от Ганьо понеже при насекомите няма потомство с изоставено и провалено възпитание, което да притеснява околните, нито такова, което не може да бъде издържано. Насекомите строят и къде по-качествени и красиви неща(кошери с петоъгълни стаички с еднаква и прерфектна форма всяка, а отвън с кожух с форма на китайски фенер), които са сто-пъти по-красиви от панелките на Ганьо, а правят секс семо когато са наясно че потомството им ще е осигурено(има достатъчно стаички) и няма да досажда на някой друг. Това Ганьо не го може, а за циганите да не говорим. И ако това му е най-силната черта на Ганьо-ебането, както безспорно доказва този форум с темата Да споделим най-мръсните си фантазии, която има 1 100 000 прочита, а за сравнение другите теми които имат някакъв смисъл имат средно по 1500 прочита, то от всичко това може безспорно да се обобщи, че Ганьо е по-нисш от насекомите.

Чорбаджията на курникът

18.   Закъсал е със секса и го коментира. Другите нации също но си мълчат. Много е трудно да завържеш разговор с немскоговорящ например. Но секслес мъжете на запад никак не са малко.

20.   Е всеки мъж мисли за секс, но малцина си го признават. Да има една порода хора, които се мислят за интелигентни според тях и се представят за по възвишени и не мислели за секс, а за други "високо интелектуални неща". Е да с малки инструменти и лишени от природата да се наслаждават на секса... Какво друго им остава? Това са аутсайдери в обществото, които искат да наложат своята гледна точка. Джендъри които не могат да общуват с жени и които им текат лигите като видят гола жена, но.... само с лиги си остават. Завистливи хора, които мислят, че ще се реализират в своята си сфера. Но повярвайте и там не успяват.. Бих ги нарекъл сексуални инвалиди.. без признат ТЕЛК.

21.   А на мене ми говори, че ти не си сексуален. Хора, които смятат, че сексът е за простаците, не са добри любовници. Не знам дали го осъзнаваш, но не си сексуален. Нагонът влияе и колкото и морал и задръжки да имаше, нямаше да разсъждаваш така, ако имаше силни нужди. Няма как да разбереше такива хора. Това бе значе, че са по-прости от теб, а значи, че ти не си сексуален колкото си въобразяваш.

23.   Поради пълната деградация на обществото ни и изчезването на всякакви по-висши ценности. Остават най-примитивните физиологичните влечения, както казъл циганина "апнайме, пийнайме, сега да има един женсък за здънвани".

24.   Тук не се избират добрите екземпляри, избират се предимно анти на мъжкото. Най-голямата самоизмама при много от жените е, че са безпогрешни в преценката си за даден мъж. Внушават на избранниците си, че са перфектни партньори и стоят по-успешно от други мъже, а реално не е така. Внушават на по-калпавите, че са по-способни, но така само им правят по-лошо. Такива мъже се комплексират от истинските мъжкари. Българката е посредствена и теснограда, чувайки думата "мъжкар", тя си представя агресивен типаж, пък то си е излъчване. Да, истинските мъже мислят за секс, нормално е.

До 15

26.   N 15 жени да гонят мъж, ето, че видяхме в Ергена снощи. Пълен ужас, много е смешно как жени се слагат на мъж и го свалят. Дори става трагично като гледаш повече време. Изгубих доста мозъчни клетки. Добър съвет - не го гледайте, пуснете си Хелс китчън, доста по-интересно е. :)
Н 12

27.   Е за какво друго да мисля?
Ходя на работа, изкарвам много добри пари.
Ходя на фитнес. В добра форма съм.
Готвя си, чистя си, пера си.
Виждам се с приятели.
И на разходки ходя.
Вечер чат-пат разцъквам някоя игра на компа.

То за какво остана да мисля?

28.   Мислят само за секс единствено задръстените чикиджии. Останалите нормални мъже мислят за още 100 интересни неща.