Споделена история от Секс и интимност

Перфектната френска
Здравейте, винаги съм се интересувал от разликите и приликите между мъжката и женската сексуалност. Реших да споделя как на мен най-много ми харесва да ми свирят на инструмента с цел, да опитам да дам най-основни инструкции на неопитните дами.
Не твърдя че ще са валидни за всички пениси, но ще опиша това което кара моя пенис, да се изпълва с максимално кръв и в края да изхвърля сперма на максимално разстояние от възбудата и кефа. Като начало е много важно да се знаят най- чувствителните зони на пениса. Както бях писал и в темата си от преди години - “Усещането по време на възбудата, секса и оргазма след това” това са - цялата главичка, най вече по коронката й, особено много френулома (мястото където главичката се съединява с тялото от долната страна и се получава като триъгълниче разполовено от юздичката) а също и вътрешната страна на кожичката, която покрива главичката, а в ерекциа се вижда като слоеве нагъната кожа малко зад нея.. Тялото на пениса е почти безчувствено, логично е концентрацията на стимулация да е в описаните предишни зони, важно е да се отбележи че индивидуалната стимулация на която да било от тях носи леко различно усещане, или по-точно различно приятен нюанс на същото усещане. Аз лично не обичам секса да е от главата за краката, така и с добрата чувствена свирка - харесва ми момичето преди да почне да го лапа да му обърне нужното внимание, да го изяде с погледа си, да покаже че няма търпение да го поеме целият в устата и гърлото си, но не веднага. Трябва да бъде поизмъчен още малко :), може да е трудно, но мъчението си струва накрая :) Трябва цялото място около пениса да бъде добре обработено, облизано, затоплено и третирано изобилно със слюнка, освен много възбуждащо, така се стимулира и по голяма циркулация на кръв. За по напредналите и близки двойки бих препоръчъл към тази зона да се включи и дупето и ануса, няма нищо гейско в това женското езиче да уважи всичко мъжко :) все пак най-много внимание да бъде съсредоточено върху тестисите. Та нали там се намират милиони малки човечета, които след известно време ще бъдат погълнати във стомаха ви, в идеалния развой на кулминацията разбира се. Опитайте се поне малко да им се реванширате, затова че ще ги изядете :D след като всичко около пениса е добре “изчистено” вече може да започнете да прокарвате езиче и по цялото протежение на пениса, от долу стигайки до главичката. Целта е да ближете целия пенис от всички страни все едно е сладолед. Нека близането да е бавно и езика ви да се вижда максимално за да може мъжа да се наслади на гледката, как езика ви палаво облизва най чуствителния му орган, а и е много красива гледка защото езичето и главичката имат еднакъв цвят и структура, просто се вижда че са направени едно за друго. Гледайте да правите и контакт очи в очи, и да изпускате обилно слюнка по ствола на пениса, която след като се е напоила с кура му от време на време да я засмуквате и гълтате, а също и гледайте засмукването да е по звучно, нека всички сетива с в играта, издавайте пояече звуци, но без да преигравате - стонове, мъркане, леко пъшкане, и всичките звуци от близането, мляскането и засмукването да са ясно долувими, много е перверзно и възбуждащо. След няколко минути или колкото прецените, засмучете само главичката бавничко и въртете езичето си покрай нея с въртеливи движения, като гледайте да е винаги в обилно слюнка и продължавайте да я изпускате така че да се стича и по целия пенис за да го “подготвите” за дълбоко проникване, тоест да стане по хлъзгав. Размажете с език цялата слюнка, която се е стичала по него до момента, важно е отвсякъде да е намокрен и хлъзгав и започнете лекичко да го вкарвате в устата си, докато не влезне до дъно, задръжте така и постойте малко в тази поза опитайте се да усетите пулса му през твърдия му пенис. Също както е влезнал целия и е максимално влажен и чувствителен, опитайте да му духате буквално, тоест да издухвате дъха си навънка така че пениса му да усети приятния ветрец с всяка своя клетка. Колкото по мокър е толкова по приятно се усеща. Поне при мен в този момент, пениса ми е пред експлозия и едва ли има друго място където да му е толкова приятно. В този момент обикновено освобождавам цялата си сперма дълбоко в гърлото и директно в стомаха. Но ако пениса върху когото духате има повече сили, може да започнете с бавни и ритмични движения да имитирате полов акт и да го вкарвате изцяло и изкарвате като постепенно усилвате темпото. Идеята е да започнете да го чукате с гърлото и сливиците си. Гледайте отново да има изобилно и стичаща се слюнка, ако трябва правете паузи за вода. Как ще продължите вече зависи как искате да изпразните мъжа, дали да го експлоадирате дълбоко в гърлото си и да го накарате да се излее в стомаха ви, или се зайграйте само с главичката и концентрирайте с езиче върху френулома и нагънатата кожичка зад нея. Така експлозията ще бъде вътре в устата ви и моля не бързайте да гълтате. Та толкова труд сте вложили за този невероятен резултат, заиграйте се с нея, покажете му колко много се наслаждавате на белия му елексир, това си е течността на живота. Мили дами, ако ви е гнус и не ви харесва, за ваше добро, ако искате да сте наистина любимките на мъжете, да оставите спомен за цял живот и да сте истински “куротрошачки” променете вкуса си, научете се да харесвате мириса и вкуса на спермата, не е невъзможно. Може би ще ви помогне факта, че спермата е наистина много богата на полезности и как иначе, като съдържа всичко необходимо от физическия свят за нов човешки живот, а човекът е венецът на творението! Надявам се сте ме разбрали :) Променете съзнанието си до стрпен не само да гълтате, но да го правите до капка - да обирате всички пръски и стичания по телата ви, да не оставите нищо от тази чудна смес на вятъра :)
Това, което съм описал е само един от всичките милиони варианти за добро смучене и изпразване на пенис с уста. Само вашето въображение е лимита!! Далеч съм от мисълта, че съм изчерпал всичко, абсурд, просто една много груба и повърхностна рамка, какво и как се харесва лично на моя пенис! Но колкото пениси толкова и вкусове :) като важен принцип при свирките и духането е да смучете пениса с такава страст, желание и похот, че буквално да се опитвате да изсмучете мозъка на мъжа през кура му, както се беше изразила веднъж една приятелка :) вярвам че няма да има неизпразнен и неагонизиращ от наслада пенис, след подобно старание :)

Та така, надявам се да съм бил поне малко полезен, ще се радвам да прочета и вашите мнения по въпроса! Също така много бих се радвал да разбера и обратната страна - перфектната френска от мъж на жена - как най-сладко да се смуче клитор и вагина, коя техника ви кара да цвилите от кеф :)

Коментари

1.   Авторе, до голяма степен си описал нещата правилно, макар че с малка част от тях не съм съгласен, но всеки мъж е с различни виждания по този въпрос и няма грешно или не, просто при едни едно действа, а при други - друго.
Преди години обмислях дали да не пусна сходна тема с цел да обуча жените как да правят качествена френска, но така и не го сторих, защото усещах как щеше да настане голям рев, затова предпочетох да не го правя. :) Не, че настоящата тема няма да се превърне в зверилник и ще се напълни с укори към мъжете, но това е друг въпрос. Радвам се, че пускам мнението си като обикновен коментар, защото така ще е просто едно от многото други и няма да се набива много-много на очи.
Следва да се отбележат няколко особености, които не си споменал горе:

1. Адски важно е по време на изпразването жената да НЕ смуче силно и да не протърква енергично с ръка главичката на райската близалка, тъй като тя става изключително чувствителна тогава и жената лесно може да причини трайна болка у мъжа, която да унищожи всякакво удоволствие у него и дори желание да опитат отново. Колкото по-суха е тогава главичката, толкова по-болезнено е усещането. Много момичета и жени, гледащи порно, попиват погрешни впечатления и си въобразяват, че в най-важния за мъжкото свършване момент трябва да смучат с все сила главичката му или да я протъркват енергично с ръка. Нечовешки голяма грешка! Точно тогава трябва да отдръпнат устни и език от главичката и да продължават да масажират с нежни и ускорени движения областта ЗАД нея, оставяйки главичката без допир по време на изпразването и около 5-10 секунди след неговия край.
Това причиняване на болка всъщност е често срещана, търсена тактика от страна на някои по-хитри жени, за да накарат с грубост мъжа си/приятеля си да не иска (често) от тях френска. Преструват се на лоши свиркаджийки в семейния живот, обаче на младини са лапали с голямо старание на десетки тъпкачи;

2. Разтърсващата наслада за мъжа лесно може да се удвои като сила и удължи с още минута-две във времето, ако жената продължава нежно и влажно да смуче райската близалка и СЛЕД изпразването. Доста жени подценяват огромната мощ на това упражнение!!!

3. Не всички мъже харесват жената да ги гледа в очите, докато му правят свирка. При много мъже едно такова по-често вторачване очи в очи дори действа наопаки и ги разсейва да се отпуснат. Основната цел на жената следва да е да се съсредоточи над това как старателно обработва главичката и частта зад нея с влажни устни и езиче. Мъжете най-силно се възбуждат точно от това да гледат как жената не се разсейва и действа по същество;

4. Някои мъже не харесват жената да плюе по близалката им, а още повече мъже не усещат удоволствие от това жената да ги ближе по дупето. Това го зная от мнения на мои познати. Аз също не усещам нищо така и съм забранявал на жени да го правят. Главичката предоставя достатъчно удоволствие. Намирам го и за неуважение към жената, дори и тя самата да настоява да го прави. Отделно от това, въобще не е чистоплътно, колкото и да сте се мили преди това. Поради същата причина и съм отказвал жена да ми го лапа, след като миг по-рано го е искала отзад. Някои жени са твърде развратни и се сърдят, ако мъжът не е съгласен да пробва подобни по-необичайни изпълнения;

5. Свирката без ръце (независимо дали е "дълбоко гърло" или само около главичката) също е огромно удоволствие за мъжа, особено ако жената към края прави по-бързи движения с по-дълъг ход и поеме горещото мляко в устата си, без изобщо да изкарва райската близалка от устата си. Тогава жената буквално изнасилва мъжа с уста. Лошото е, че мъжът става твърде грижовен и щедър след това. Отново важи правилото, че по време на свършването движенията на жената трябва да са изключително нежни и премерени;

6. Заблуда на много жени е, че мъжът изпитва по-голямо физическо удоволствие, ако те накрая гълтат. Нулева е разликата! Някои мъже обаче изпитват допълнително задоволство от мисълта, че жената е поела в гърлото си горещото им мляко, вместо да го изплюе. Но това е на психологична основа. Гадното е, когато жената всячески не иска да стори това, а мъжът я принуждава със заплахи или направо ѝ хваща главата отзад и не ѝ дава да се отдръпне. Има доста такива случаи, а най-учудващото е, че тези жени търпят и продължават да стоят с мъжа, от когото се оплакват, че се държи с тях като с парцал в леглото;

7. Една важна забележка и към някои мъже. Най-хубавата свирка я прави качествено излизаната жена! Не пестете френски ласки за нея, защото и тя иска да усеща онова разтърсващо удоволствие, което и вие желаете да получите от нея! Хубавото е все пак, че много други мъже се възбуждат още повече, когато редовно с повод и без повод я побъркват с език, понякога и в съчетание с пръст или два.

8. След свършването, мъжът следва да покаже близост и нежност към жената, задето е отдала цялото си старание да бъде той на седмото небе. Това също е често забравян жест на внимание. Дали ще е целувка по челото или устата, гушкане, галене, масажче или съчетание от тези неща, най-важното е жената да усеща, че до себе си има човек, когото го е грижа за нея и след като вече е получил удоволствието, което е искал.

- Кифлоприземител

2.   Перфектна щеше да е ако можех сам да си направя всичко което си написал.
П. П. Много порно гледаш!

3.   Направи си я сам тази "перфектна френска".
После ни разкажи как е.... :)
Ще е по -интересно от това, което тук си написал.

4.   Я се обрежи и си наври тия излияния отзад! Такива като теб буквално не знаят как да задоволят жена! Теории за собствения си хуй ще пишел, дришльо

5.   От автора.

Благодаря за коментара 1, много точен и на място.
Първото уточнение дори трябва да бъде вписано като закон в дневника на всяка уважаваща себе си свиркаджийка :D

7.   Tц, тц, цели трактати за едната френска? ! За Бога, има ли лоша френска? Като се замисля, вероятно ако цял ден преди това си си правил чекии.

8.   За да изкаже подобни компетенции, човек трябва да я е правил и сам. Не на себе си (почти е невъзможно) - винаги може да се намери някой да си го жертва за експеримента ;) Няма нищо лошо в това. В ползата от урока се съмнявам. "Който може, го може". От друга страна всеки си има свои, лични предпочитания, усещания... Обикновено страстта е от значение.