Споделена история от Секс и интимност

Да опитам ли с него?
Здравейте. Момиче на 20 години съм и пред мен стои дилема. Имам си ухажор, който обаче е по-малък от мен - на 17 е и е 11 клас. Запознахме се преди около 2 месеца в приятелска компания. Въпреки че е на 17, физически не отстъпва на моите набори. Имам предвид, че е висок, даже с две глави по-висок от мен и има силно и мускулесто тяло. Като държание е много мил с мен. Винаги се държи сериозно. В компания говори тихо и спокойно, не се провиква като някой селянин на улицата, подобно на много негови връстници. Кавалер е. Преди седмица се бяхме уговорили да излезем в компания с други приятели. Двамата с това момче пристигнахме първи на уговореното място и решихме да изпием по едно кафе, докато чакаме другите. Когато ни донесоха сметката, аз се пресегнах да си извадя портмонето, за да си платя моята част, а той ми каза да си го прибера и настоя той да плати цялата сметка. Беше ми малко неудобно, защото все пак е по-малък от мен, но в крайна сметка видях, че няма да се откаже и го оставих да плати той. После, като се прибирахме, понеже духаше вятър, той си съблече якето и настоя да го облека аз, понеже бях по-леко облечена и за да не настина. Просто казвам, че се държи много мило и дружелюбно с мен. Не ми е правил сексуални намеци. Точно обратното - винаги е много сдържан и мил с мен, така че едва ли го прави само заради единия секс с мен. Чудя се дали да му дам шанс. Единственото, което ме притеснява, е това, че е с 3 години по-малък от мен. Но пък от друга страна всеки път, когато е до мен, имам усещането, че до мен стои истински голям и пораснал мъж, а не просто 17-годишно момче.
Моля за съвет!
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Непълнолетен е, изчакай го да навърши 18, иначе се водиш педофил.

2.   Ти харесваш ли го?
Три години не са много. Момчето има интерес към теб, дай шанс и на двама ви!

3.   Когато бях на 21 ходих с момче на 18. Бяхме заедно около половин година, не е кой знае колко, но не съжалявам за избора си тогава. Така че, давай смело и да не ти пука.

4.   Много е вероятно момчето да е все още девствено, но няма лошо, тъкмо би могла да го научиш на неща които ти харесват на тебе...

5.   "имам усещането, че до мен стои истински голям и пораснал мъж"

Щом е с две глави по-висок от теб, и мускулест, няма как да е иначе...

6.   Бъди сдържана. Няма лошо, младо лъвче. Поразпитай го за семвйството му, дали имат някакъв бизнес родителите му, с колко разполага месечно. Това са важните неща. И аче кавалери бол.... ама все безпарични дагое.

7.   От авторката: Номер 1, не мисля, че 3 години са чак толкова фатални, все пак той е на 17, а аз на 20, не е като да съм на 25 и нагоре. Номер 6, бих казала, че имам противоположно мнение на твоето. Точно кавалери в днешно време трудно се намират, а такива с пари са бол. За мен не са важни парите, а отношението. И искрено съм изненадана, че това момче на 17 е толкова възпитано и отговорно.

8.   Шанс за какво? Какво му предлагаш ти освен междукрачието? Деца ли ще раждаш, сватба ли ще вдигате, заедно ли ще живеете, бизнес ли ще правите?

9.   Сега е такъв. Като направите сефтето (на него) и му се поотворят очичките ще започне да се оглежда и по други мацки. Апетитът идва с яденето.

10.   Авторката не може да разбере, че и да е мускулест и висок пак си остава 17 годишно момче, не може да гласува, не може да изкара книжка, не може да работи на договор.
Разликата не е голяма, но друго е той да е на 20, а ти на 23, ти си жена, а той момче!!!
Ако питането е за единия секс, давай, едва ли сефтето му е било с някоя на неговата възраст, а и за в бъдеще ще ги пори всякакви на възраст.

11.   Аналогична ситуация с моята жена. Тя беше на 21, а аз на 17. Заедно сме вече почти 28 години и имаме две деца. Дай му шанс!

12.   7, и къде видя "такива с пари бол"? Българите нямат пари! Колко хора познаваш с доход над 10 000 лв месечно?