Споделена история от Секс и интимност

Широка
Мъже, ако жената е широка как ще се отрази това на акта?
Бихте ли били с такава жена, да си премълчите, бихте ли и казали или намекнали поне?

Коментари

1.   Няма такава жена - широка. Нещо бъркаш или твоя е малък.

2.   Супер много се кефя когато жената е широка отдоло. Това се получава когато е мега възбудена и... да при всяка жена е така(не си мислете, че защото любимата ви и се иска да е невъзможно тясна не е широка... нали от там по някое време излизат 1, 2, 3... човечета по 2-3 кг). Та жените са физиологично широки когато се възбудят. Когато не са, значи не са възбудени, сухи са или имат психичен проблем. Функицията там отдоло при жената е изцяло да може да прекара вашия наследник. А това, че е тясна си е една измислица като това, че е супер хигиенично да е бръсната. Там вече може да се поразровите малко из историята и да видите, че до преди 50 години само болните и въшливите (да говоря за сифилис и срамни въшки) са били голички, пардон хигиенизирани. Та от там и има и перуки за "вагини" от миши косми... Е смятайте кое му е норамалното и кое не. За мен всичко е поносимо стига да не е някоя глупост от рода на "Аз съм свръх тясна.. апропо много яка"

3.   На теб как ще ти се отрази ако тя ти каже, че твоя е малък?

4.   Ако жената е широка акта би бил доста по възбуждаш за мен, харесва ми когато дадена жена е широка мокра и възбудена, не харесвам тесни жени, това значи че не е възбудена достатъчно, харесва ми когато я чукам да шляпа от възбуда и мъзга

5.   Не се интересувам широка или тясна е, жената може по много начини да ти достави удоволствие.

6.   Моята като тренираше за тазовото дъно правехме страшен секс. Имах чувството, че ми душеше члена и беше супер чувството. Като спря се отпусна даже повече от преди. Опитвах се да я накарам да започне пак, но без резултат. Накрая ми писна и започнах аз яко да блъскам, за да не мисля само с оная си работа и да изразходвам енергия. Да ама тя сега взе да иска повече ласки, защото ми се кефи. Исках да даде отзад, но твърдо не дава. Вече не зная, какво да правя. Преде беше много тясна и все внимавах да не я заболи.
Обичам цялата любовна игра. Луд съм по тялото и кожата и. Целувам я като обезумял. Лижа я докато не се размаже.

Забелязах, че ако я чукам преди да я свърша с език е тясна, но след това се отпуска и на мен не ми е ок. Винаги първо съм я свършвал нея и след това си гледам кефа, но май ще обърна палачинката.

7.   Ако е раждала тогава е широка. Навярно може да е широка и без да е раждала.
Такава жена може да си намери мъж който няма други опции. Иначе ако пича е вървежен, навярно би си хванал друга.
Както казват- за всеки влак си има пътници.

8.   Авторката.
Аз не съм мъж а жена. Просто правя проучване. Чудя се, не знам как мога да разбера тясна ли съм или широка.

9.   Номер 6, вкарваш и го без да питаш, докато е а гръб към тебе.
Странно, като толкова много харесваш анален, защо си се оженил за нея, след като не ти дава

10.   Аз мисля, че съм по-широка след раждането, но като съм родила естествено, това е положението. Мъжът ми казва, че не ме чувства различна, но аз си мисля, че има разлика. Преди, по мои спомети, когато съм си вкарвала един пръст вътре, трудно проникваше и го чувствах плътно стегнат, а сега от един пръст не го усещам толкова

12.   до широките - купувате си от аптеката стипца и поръсвате преди акта разхлабената зона и готово, ставате цепеняк, поне временно

13.   Мъж съм и предпочитам широки путки

14.   По принцип е кофти да е широка. Някои мъже тук май си правят ташак че им харесвало. Те сигурно и такава не могат да хванат.
Мойта жена е широка понеже я взех с извънбрачно дете.
Но не съм доволен. Удоволствието от секса е слабо.

15.   Широка и разебана. Друг е върпосът, че жената като се възбуди се разтича и разширява, но при българките е голям срам, да приемат нещо толкова нормално за реалност. За това и идеалът е Барби... малък мъжки гъз и цици с голяма нацапана глава.

16.   Няма как да ми харесва "попски ръкав"! Разбитата предница се възстановява със съответните упражнения или корекции. Не е оправдание раждането на 2- 3 деца. Нали се "поддържате и усъвършенствате" или това е само на думи!? За авторката- с питане до Цариград се стига. Бъди сигурна- постоянния партньор ще ти сподели, егоистично - иска най- доброто за себе си от теб.

19.   Само дето това, дали е широка или тясна не зависи от километража. Има една проститутка в града ни на която и викат "петдесетте стотинки", зашото е тясна като монета от петдесет стотинки. А се сцепава от секс. Бил съм и с дами, които се водят примерни и са били като кофи. Но и с тяса и с широка си има своите добри страни. С тясна свършвам по-бързо, но с широка сексът е по-дълъг и удоволствието настъпа по-бавно във времето, което също е много хубаво. Отделно дали е тясна или широка една жена, много зависи колко се е възбудила. Сегашната ми приятелка става като кофа и се разтича, когато сме някъде и имаме време за любовна игра и всичко останало. Когато го направим набързо в колата заради мен, за да олабя напрежението, е много по-тясна.

20.   Моята приятелка също когато се въздуби е адски широка. Пробвал съм я когато се възбуди адски много направо нищо не усещам. Веднъж и вкарах 4 пръста него вътре и беше перфектно но това е нормално да се разширяват!

21.   Наистина както е казал №1 няма такава жена широка.. Има късопишковци. Ако е широка сложете вестници.. Широките са мит.. На балдъзата мъжът и /не харесвам думата баджанак/се е оплаквал, че жена му след като родила станала "широка"и ако не го правят отзад нищо не усещал. Е със сестра и нямаме този проблем. Веднъж отидох при тъщата и тъста имаше работа и малката щерка беше с детето. Моята остана вкъщи. Вечерта вечеряхме и пийнахме. Тъста и тъщата си легнаха.. Ние двама с балдъзата продължихме да си правим компания.. Тя с едно клинче.. Смях и по едно време се награбихме.. Не за това искам да разкажа, а че го направихме бавно след дълги целувки и игра.. Беше мокра цялата.. Чуках я цяла вечер тя свърши 5-6 пъти аз два пъти, но не беше широка. Цялата беше мокра бавно и дълбоко прониквах, но всичко беше наред.. Каза ми страхотен си.. Тогава ми стана ясно, че според мъжа и е широка, защото той е с малък инструмент... И затова е вярно твърдението, че размерът има значение..